Visos dienos

Cigun ir Tai Či (ASTROQIGONG) praktika Vilniuje su Vyteniu Sinkevičiumi

Cigun (qigong), Tai Či – astroqigong meditatyvinės praktikos grupė Vilniuje ir Kaune su Vyteniu Sinkevičiumi

 

Kviečiame pažinti kinų cigun (qigong) ir Tai Či energijos valdymo meno paslaptis ir naujus narius prisijungti į praktikas su savimi, per meditaciją, koncentraciją, sąmoningą įsisąmoninimą, savistabą ir judesį (Tai Či) mokančias ne tik lavinti fizinį kūną, būti sveiku ir energingu, ugdyti emocines, charakterio bei mentalines savybes, atskleisti savo JĖGĄ, kuri padeda nugalėti likimą ir atveria individualų potencialą išreikšti ir realizuoti save, bet kartu gilintis į dvasines praktikas bei Dao filosofiją, Teosofiją ir Agni jogą.

(Teosofija apima: Gnosticizmą, Kabala, Vedas ir Budizmą).

Dao tradicijoje sakoma: Jei likimas leido atrasti vidinės alchemijos Kelią (cigun praktiką) - tęskite kelionę ir praktikuokite, tai likimo dovana.

Kas yra Cigun (qigong)?
CI (ČI) – energija. GUN – darbas.
Cigūnas – tai kinų kultūros paveldo brangenybė, labai senas sveikatinimosi ir psichoterapijos menas. Yra daugybė jo rūšių, tačiau vieną garbingiausių vietų užima Džun Juano Cigūno sistema.

Džun Juano Cigūnas - tai auksčiausio lygio praktika, kuri veda į išsilaisvinimą, jai daugiau nei 7000 metų. Tai paprastas mokslas apie gyvenimą, kuris remiasi pagrindiniais Tradicinės kinų medicinos ir filosofijos elementais bei archeologiniais duomenimis.

Džun Juano Cigūnas – stabdo senėjimo procesą, pailgina gyvenimą, žmogus tampa stipriu savo dvasia, energetika ir kūnu, jis atskleidžia bei išvysto savo kūrybines galias. Cigūno praktikose žmogus sutelkia dėmesį į save, kas veda į savęs pažinimą.

Kas yra Tai Či?
Tai Či kovos menas pradėjo formuotis Kinijoje.
Jos filosofinį pagrindą sukūrė mąstytojai daoistai, ieškoję būdų kaip pasiekti ilgaamžiškumą ir pažinti gyvenimo esmę.
Šio meno pradininku laikomas daoistas, vienuolis, atsiskyrėlis Čžan Sanfenas.
Kinija, Hubei provincija ten jis pasikėlė į kalna Wudang (didžio kario kalnas) ir pamatė pauksčio ir gyvatės kovą po kurio sukūrė vidinį kovos meną, kuris dabar vadinamas Tai Či – auksčiausios ribos kovos menas.

Tai Či pratimai padeda:
• Atsipalaiduoti;
• Nuraminti mintis;
• Gerinti kraujotaką;
• Taisyti kūno laikyseną;
• Sustiprinti imuninę sistemą;
• Vystyti vidinę energiją Či;
• Pasiekti ilgaamžiškumą.

Tai Či ir cigun praktikos vienas kitą puikiai papildo.


APRANGA:
Medituosime, tačiau bus ir dinaminių praktikų. Turėkite šiltas kojines ir maikutę praktikoms, galėsite vietoje persirengti.
SVARBU:
Patirtis nebūtina - būtinas noras, o vėliau dalyvauti intensyvuose (maratonuose), kurie būna kartą per mėnesį, kur gilinamos žinios ir praktika.
Intensyvas gali užtrukti 1 dieną, apie 7 val. arba 2 dienas, iki 12 val.
Norėdami turėti rezultatus grupinėje praktikoje, būtina dalyvauti minimum 1 k. per savaitę, plius 2 k. per savaitę praktikuoti savarankiškai arba grupėje.
Žinoma idealu tai daryti kiekvieną dieną, ypač jei yra sveikatos sutrikimų.
Reikia suprasti, jog praktikos grupėje yra ypatingos, nes jų metu sukuriamas energinis bei informacinis laukas, kuris nuima ligos priežastį, balansuoja energiją, harmonizuoja emocinį, mentalinį kūną, atstato organizmą ir ugdo sąmoningumą.

VYTENIO SINKEVIČIAUS PRAKTIKA

„ASTROQIGONG – SVEIKAS ŽMOGUS:

Džun Juano cigun - bazinė praktika;

Kinų vaizdinių mediciną – cigun (qigong) saviterapija;

Tao Tantra – seksualinės energijos valdymas;

Tai Či (Tai Chi) - dinaminė praktika.

Astroqigong - tai cigun technologijos praktika su Kosmoso energijomis: 4 stichijomis, planetariniais logosais ir Zodiako žvaigždynais. Ši sistema tyrinėja mūsų protėvių šaknis, papročius ir apiegas. Praktikuojantiems grupinėse praktikose bus atskleidžiamos mūsų protėvių šaknys ir apeigos, kosmologinės tiesos, okultinės žinios ir pasaulėžiūra paremta Teosofija ir Agni joga, kuri atsako į Vandenio Epochos keliamus reikalavimus.

 

PAŽINKITE SAVE SVEIKĄ, ŠVARŲ, AMŽINĄ IR NEMIRTINGĄ!

 

Vytenis Sinkevičius – Kinų Vaizdinių (qigong) Medicina, Uraninė Astrologija ir Erdvės Harmonizavimas Feng Šui Paveikslų Pagalba.

 

Nuo 8 metų aistringai kultivavo įvairius rytų kovos menus, mėgėjišką boksą, dalyvavo varžybose. Nuo vaikystės domėjosi rytų filosofija ir mokymais. Nuo 2008 m. intensyviai gilinasi, studijuoja bei praktikuoja įvairias meditatyvines praktikas: Kinų medicininį cigun (qigong), Tai Či (Tai Chi), studijuoja Kinų metafiziką, Feng Shui ir Ba Zi. 2014 m. baigė šiuos mokymus Kundawell Medical institute Kinijoje, Pekino mieste: Vaizdinių mediciną, Tradicinę Kinų mediciną, Kinų Tui-Ną masažą ir įgijo Kinų Vaizdinių Medicinos terapeuto ir tyrėjo statusą. Studijavo įvairias masažo praktikas: gydomasis, SPA ir visceralinis masažas. Gilinasi į Hamburgo (Uraninę) astrologiją, runologiją ir veidoskaitą.

Jau 5 metus profesionaliai užsiima Kinų Vaizdinių Medicinos (cigun) terapijomis, masažu, Astrologinėmis konsultacijomis, harmonizuoja namų erdvę Feng Shui paveikslų pagalba, veda reguliarius Džun Juano Cigun ir Tai Či praktinius užsiėmimus. Taip pat skaito paskaitas, veda įvairius mokymus ir asmenybės ugdymo seminarus.

 

VIETA IR LAIKAS:
VILNIUJE: Užsiėmimai vyksta "Meilės kelias" centre, Smolensko g. 10d – 10, Vilnius, pirmadienio ir trečiadienio vakarais nuo 18.30 ~ 20.30 val.

 

KAUNE: Jotvingių 15, Kaunas (prie prekybos centro IKI, laiptais žemyn, šale žvejybos prekių parduotuvės), ketvirtadienio vakarais nuo 18.00 ~ 20.00 val.


BŪTINA REGISTRACIJA:
111imagetherapy888@gmail.com
Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/astroqigong/
Spauskite "like" ir gausite visas naujienas, bei aktualią sveikatai ir sąmoningumui medžiagą.

ENERGINIAI MAINAI:
- Vienkartinis apsilankymas Vilniuje – 10 eur / Kaune – 9 eur
- 8 kartų abonementas Vilniuje – 64 eur / Kaune – 56 eur
- 4 kartų abonementas Vilniuje – 36 eur / Kaune – 32 eur

„Taginkite“ draugus, kurie TURI SVEIKATOS SUTRIKIMŲ, nori sužinoti plačiau, apie kinų vaizdinių mediciną, meditatyvines cigun ir Tai Či praktikas.

 

Turite daugiau klausimų arba neaiškumų susijusių su KVM, Cigun ir Tai Či praktika?

Norite užsiregistruoti (KVM) cigun diagnostikai, terapijai ar Uraninės astrologijos konsultacijai?

Norite įsigyti asmeninį Feng Šui paveikslą?

Komentuokite čia arba susisiekite su manimi.

 

#Astroqigong #KinųVaizdiniųMedicina #Qigong #Astrologija #FengShui #SantykiaiTarpVyroIrMoters #DaoTantra #VaikųUgdymas #ŠviesosKarys #VytenisSinkevičius

23
Gegužė
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gegužė
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31