Visos dienos

Personalo valdymo mokymai

Šiuose mokymuose sužinosite: kas yra ir kam reikalinga personalo vadyba organizacijose? Kokį vaidmenį atlieka personalo specialistai, o kokį vadovai? Jeigu siekiate karjeros šioje srityje arba esate pradedantis vadovas, šių mokymų metu įgysite personalo valdymo pagrindus, kuriuos galėsite pritaikyti savo darbe.

1 diena:

Personalo administravimas ir darbo teisė: mokymų metu sužinosite, ką svarbu žinoti personalo srityje dirbantiems specialistams, kokie yra pagrindiniai personalo dokumentai, mokysitės rašyti pareigybės aprašymus, aptarsite esmines darbo teisės temas ir problemas.

Terminologija bei rolių pasiskirstymas - kaip suprasti tokias sąvokos kaip personalo valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, organizacijos vystymas, ŽI specialistas ir t.t

Administravimo procesai

Personalo dokumentai

Darbo teisė

Vidaus ataskaitos

Pareigybių aprašymai

2 diena:

Kas yra personalo valdymas ir kokį vaidmenį atlieka personalo specialistai.

Veiklos valdymo ciklas

Talentų valdymas: naujų darbuotojų įvedimas, veiklos ir karjeros valdymas, efektyvumo vertinimas, atlygio nustatymas ir skatinimas.

Darbuotojų mokymai ir ugdymas (Lomingerio metodikas ir mokymosi būdai)Darbuotojų įsitraukimas ir išlaikymas.

Tyrimai ir apklausos. Rezultatų skirstymas ir veiksmų planas.

Vidinė komunikacija, organizacinės kultūros formavimas.

LEKTORĖ

Aistė Didžiūnė - žmogiškųjų išteklių srities profesionalė, organizacijų psichologė, turinti 15 metų praktinės patirties žmogiškųjų išteklių valdymo, darbuotojų paieškos ir atrankos srityje. Šiuo metu dirba žmogiškųjų išteklių verslo partnere įmonėje „Lietuvos geležinkeliai“. Prieš tai dirbo personalo vadove All Media Baltics žiniasklaidos grupėje, kuriai Lietuvoje priklauso televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, radijo stotis Power Hit radio, interneto portalas tv3.lt ir televizija internete TV Play. Savo žinias tobulina dalyvaudama tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose Didžiojoje Britanijoje ir Švedijoje. Aistė yra sertifikuota koučingo specialistė, taip pat šiuo metu studijuoja geštalt psichoterapijos kryptį bei domisi šių principų taikymu organizacijų kontekste.

Mokymai vyks 2 vakarus.

Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi.

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildoma informacija teikiama el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel. nr.: +370 68 796 306.

MOKYMŲ TEMOS:

I diena: personalo administravimas ir darbo teisė: mokymų metu sužinosite, ką svarbu žinoti personalo srityje dirbantiems specialistams, kokie yra pagrindiniai personalo dokumentai, mokysitės rašyti pareigybės aprašymus, aptarsite esmines darbo teisės temas ir problemas.

- Terminologija bei rolių pasiskirstymas - kaip suprasti tokias sąvokos kaip personalo valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, organizacijos vystymas, ŽI specialistas ir t.t

- Administravimo procesai

- Personalo dokumentai

- Darbo teisė

- Vidaus ataskaitos

- Pareigybių aprašymai

II ir III diena:

- Kas yra personalo valdymas ir kokį vaidmenį atlieka personalo specialistai.

- Veiklos valdymo ciklas

- Talentų valdymas: naujų darbuotojų įvedimas, veiklos ir karjeros valdymas, efektyvumo vertinimas, atlygio nustatymas ir skatinimas.

- Darbuotojų mokymai ir ugdymas (Lomingerio metodikas ir mokymosi būdai)

28
Vasaris
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
×
Vasaris
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29