Visos dienos

VASAROS STOVYKLA PAŽAISLIO VIENUOLYNE_dailės terapija ir asmeninis augimas

Kviečiame Jus š.m. rugpjūčio 2 - 8 d. į kūrybinę dvasinio augimo ir asmeninio tobulėjimo vasaros stovyklą „DAILĖS TERAPIJA IR ASMENINIS AUGIMAS.Stovykla vyks Pažaislio vienuolyne – be galo gražioje, vaizdais bei gera energetika turtingoje vietovėje. Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis, vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės Rytų Europoje, įsikūręs visai šalia Kauno marių, ant Pažaislio kalvos.
Kviečiame pailsinti savo kūną, protą ir sielą!Jei domitės savęs pažinimu, jei Jums patinka kūrybinė veikla, jei mėgstate bendrauti, jei norite tobulėti bei dar geriau pažinti save, jei Jums svarbu nukreipti savo asmeninės energijos sistemos veiklą geresniam gyvenimui, vadinasi ši kūrybinė - patyriminė savęs pažinimo ir saviraiškos stovykla – skirta Jums!Trumpai apie veiklas stovykloje:DAILĖS TERAPIJA
• Stovyklos metu vyks KŪRYBA APSKRITIME (mana dalia – mandala) kiekvieną dieną kursime vis naują Mandalą – vyks skirtingų Mandalų tapyba ant drobės: domėsimės savo jausmais ir emocijomis, keisime jas į pageidaujamas, išgirsime savo norus ir giliausius troškimus, keliausime link savo ESYBĖS... kursime intuityviąją, jausmų ir emocijų, santykių, priešybių apjungimo ir darnos Mandalas.
• Kūrybos metu bus taikomi dailės terapijos, geštalto terapijos ir Eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo) metodai.
• Mandalų kūrybos terapijoje kaip ir dailės terapijoje svarbus pats kūrybinis procesas. Esant saugiame rate lengviau galime susikaupti, lengviau save pajusti ir harmonizuoti. Kūrybos procese neretai išgirstame viduje esančias minčių "kalbas", naujai pažvelgiame į savo vidinį pasaulį. Kūryba lengviau padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Meninės raiškos metu suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – turime galimybę dar geriau pažinti tikruosius savo poreikius, norus ir tikrąją savo prigimtį.
• Norint dalyvauti šioje stovykloje nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas: spontaniška kūryba suteikia plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.PASKAITOS IR PRAKTIKUMAI
• Kiekvieną dieną taip pat vyks paskaitos įvairiomis savęs pažinimo temomis.
• Paskaitų/praktikumų metu pažvelgsime į save, į savo esmių esmę, tikrąją prigimtį, išmoksime paprastų dalykų, kuriuos įtraukus į kasdienę rutiną gyvenimas palaipsniui ima keistis į gerą.
• Paskaitų metu kalbėsime apie santykius artimoje aplinkoje ir aptarsime konkrečius pavyzdžius iš Jūsų gyvenimo. Tyrinėsime didžiausias žmonių baimes, kaip jos padeda ar trukdo mūsų gyvenime. Kalbėsime apie altruizmą, egoizmą, savo norus... Diskutuosime apie meilė - kas yra meilė ir kokios būna jos išraiškos. Ir visa tai, ką įsisąmoninsime – išreikšime tai kūrybos metu – saugiame rate - Mandalų kūryboje.
• Dalyvėms bus pasiūlyta kiekvieną dieną vesti asmeninį dienoraštį – turėkite su savimi asmeninę užrašų knygutę ir rašiklį.POILSIS
• Pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti (skanus, šviežias, sotus maistas).
• Turėsite puikų poilsį Pažaislio vienuolyne! Ir, žinoma – bendravimą su vienuolėmis.Preliminarią stovyklos dienotvarkę ir užsiėmimų temas atsiųsime užsiregistravusiems el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com (www.pazinimassaviraiska.lt);
Tel. pasiteirauti: 868444109 (Dainora)STOVYKLOS KAINA: 490 Eur.Į stovyklos kainą yra įskaičiuota: apgyvendinimas vienuolyne (patogūs dviviečiai, triviečiai ir vienas - keturvietis kambarys; apgyvendinimo erdvėje yra bendri du dušai ir trys wc), pusryčiai/pietūs/vakarienė (sotus, skanus, šviežias maitinimas tris kartus per dieną), visa stovyklos programa bei visos priemonės (tapybai, kūrybai) ir medžiagos, reikalingos stovyklos metu. Pastaba: (vienuolių pageidavimu): su savimi reikia turėti savus užvalkalus patalynei.Dalyvių skaičius yra ribotas - tik iki 14 dalyvių! Todėl į stovyklą bus priimamos tik iš anksto užsiregistravusios ir patvirtinusios registraciją avansiniu mokėjimu.Registruojantis į stovyklą reikalingas 190 Eur avansinis mokėjimas, likusią sumą bus galima sumokėti atvykus (mokėjimo paskirtyje nurodykite: vasaros kūrybos stovykla):
Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
www.pazinimassaviraiska.lt

23
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.