Visos dienos

Irklenčių pamoka paaugliams Vilniuje

Irklenčių pamokos paaugliams - tai galimybė paaugliams žengti pirmuosius žingsnius ar tobulinti irklavimo techniką irklenčių sporte. Pirmose pamokose vaikai susipažįsta su irklenčių sporte naudojamu inventoriumi bei svarbiausiais saugaus elgesio vandenyje ir taisyklingo irklavimo principais, o toliau tobulina savo irklavimo įgūdžius.

Pamokų metu, nedidelėse grupelėse (iki 4 vaikų) vaikai išmoksta ne tik saugiai plaukioti, bet ir sužino, kaip tai padaryti lengviau – lavina irklavimo techniką, metodus, todėl neužilgo net geba plaukti saugiau, greičiau ir lengviau nei suaugusieji.

Pamokose gali dalyvauti vaikai nuo 12 iki 15 metų. Jaunesnius (8-11) kviečiame į pamokas vaikams, o nuo 16 metų jaunuolius ir suaugusius - prisijungti prie suaugusiųjų grupės.Pamokas veda sertifikuoti (ASI kvalifikacijas turintys) instruktoriai, nuolat savo žinias apie irklentes bei irklenčių sportą tobulinantys tarptautiniuose instruktorių kursuose bei seminaruose.

LAIKAS. Startuojame 10:00. Pamokos trukmė 1 val.VIETA. Susitinkame Vilniuje, Gelužės ež. paplūdimyje (https://goo.gl/maps/iPw8p4kp9VVuTTko9)APRANGA.

Apranga rekomenduojama laisva, sportiška, kuri nevaržytų judesių. Patariame plaukti basomis. Dėl viso pikto turėkite su savimi atsarginį drabužių komplektą. Jei vaikai turi asmenines gelbėjimosi liemenes, galite jas pasiimti dėl viso pikto. Nors liemenių naudojimas nerekomenduojamas (dėl saugumo irklenčių sporte naudojami saitai), kadangi liemenės trukdo taisyklingai irklavimo technikai ir apsunkina grįžimą ant lentos nukritus, jei vaikui yra nedrąsu plaukti be jos, jas galima naudoti. Jei vaikas liemenės neturi, mes galime duoti, tačiau su asmenine plaukti visuomet komfortabiliau.

KAINA. Pamokos kaina 17 Eur asmeniui (į kainą įskaičiuota visa reikalinga įranga, instruktorius). Yra galimybė įsigyti pamokų abonementą. Dėl abonementų kainų bei jų įsigijimo teiraukitės el. paštu info@gosup.lt

BILIETAI. Bilietus galite įsigyti čia: www.gosup.lt/renginiai

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju turo dalyviai informuojami asmeniškai susiekus bilietų pirkimo metu nurodytu telefonu.

DALYVIAI. Pamokose gali dalyvauti vaikai nuo 12 iki 15 metų. Jaunesnius (8-11) kviečiame į pamokas vaikams, o nuo 16 metų jaunuolius ir suaugusius - prisijungti prie suaugusiųjų grupės. Jei vaikas labai prastai plaukia ar abejoja savo jėgomis plaukti grupėje, galima pradėti nuo individualios pamokos, jos laiką galima suderinti susisiekus info@gosup.lt

KARANTINO METU. Renginyje negalima dalyvauti žmonėms, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Taip pat asmenims, esantiems rizikos grupėje rekomenduojame šiuo laikotarpiu susilaikyti nuo goSUP renginių. Karantino metu atvykus į sutartą renginio pradžios vietą prašome išlaikyti saugų (1 m.) atstumą tarp instruktoriaus bei kitų turų dalyvių. Visa įranga yra kruopščiai dezinfekuojama prieš jos naudojimą, tačiau rekomenduojame prieš ir po jos naudojimosi dezinfekuoti rankas dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite pas mūsų instruktorius.

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį ir dėl savo neatvykimo iš anksto iki renginio nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam tikram renginiui.

27
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.