Visos dienos

Naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate

Palikę visa, kas netikra.. palikę visas savo klaidas 2018-uosiuose.. atleidę, visų pirma SAU.. pamilę save iš naujo.. Nersim į save.. Atskleisti tikrąjį save išdrįsim.. Tokių kaip aš - savų - rate.. Čia nėra smerkimo.. čia nėra "gerk, ko negeri, kažkoks nenormalus gal?".. Čia tie, kurie patys kuria savo likimą, kurie siekia pažinti save, kurie žino savo norus, o ne būrėjos ar horoskopai.. kurie siekia Dievo (ne tai, ne sekta :)).. Čia tie, kurie apsvaigę nuo gyvenimo, o ne nuo intoksikantų.. Ir jei tai Tu, skaityk toliau..

Mielieji,

Esate kviečiami pasitikti naujus metus 2019-uosius kitaip - sąmoningų bendraminčių rate ĮKVĖPTAI be svaigalų.

Kokiam žmogui skirtas šis renginys? -

Žmogui, kuris per pastaruosius naujų metų sutikimus bet kuriame svaigalų pilname būry jautėsi lyg ne savo vietoje;
Žmogui, kur, jei anksčiau naujuosius sutikdavo prie TV naujametinio žiburėlio ir žiūrėdamas įrašytas TV laidas su prikrautu maisto ir alkoholio stalu užmigdavo dar nesulaukęs fejerverkų;
Žmogui, kuriam visa aukčiau aprašyta naujų metų sutikimo patirtis jau nebeatrodo patraukli;
Žmogui, kuris pagalvojęs apie naujų metų sutikimą taip, kaip aprašyta aukščiau, dabar pirma mintis kyla: "O, Dieve, ir vėl ta nesąmonė, geriau jau nešvęsiu..";
Žmogui, kuris nešvenčia naujų metų, nes jo nevilioja aukščiau paminėtas šventimo scenarijus;
Žmogui, kuris domisi saviugda ir jaučiasi lyg balta varna masėj..;
Žmogui, kuris suvokia, kad čia susirinks sąmonėjimo keliu žengiantys bendraminčiai;
Žmogui, kuris domisi saviugda daugiau nei atsitiktinis citatų skaitymas Facebook'e.

Štai toks žmogus, atėjęs į šį renginį nepasigailės. Visi kiti nusivils ir spjaudysis ilgai kalbėdami "Kur aš čia papuoliau?":))

Taigi, mielas žmogau, jeigu aukščiau parašytame tekste nors vienoj vietoj radai save ir Tau tai surezonavo, susipažinki su numatoma renginio programa, kuri gali plėstis vietoje pagal poreikį.

NAUJŲ METŲ SUTIKIMAS ĮKVĖPTAI SU "INSPIRE"

RENGINIO DATA: 2018 12 31 19:00 - 2019 01 01 ..? val. (kol turėsime įkvėpimo ir kol bus smagu :) ..)

RENGINIO VIETA: naujieji ir atgimę naujoj vietoj "GAJA NAMAI", Savanorių pr. 130 A, Kaunas (sukti iš karto už Savanorių pr. 130 namo, tada dideli vartai ir pamatysite didelį GAJA saviugdos namą, kieme daug vietos, tikėkimės, tilpsite visi :) ). 

RENGINIO PROGRAMA:

19:00 - 19:20 val. Atvykimas, įsikūrimas, vaišių stalo pasiruošimas (beje, ieškoma savanorė/.-is registratorė/-ius, parašykite Evelinai Biliūnaitei į dar senąja pavarde el paštą: evelina.tamulaitiene@gmail.com).

19:20 - 19:40 val. Tongleno meditacija susitikimo proga (Aš linkiu visiems laimės).

19:40 val. - 21:40 val. rebefingo sesija (sąmoningas kvėpavimas) su intencija "Visų sričių gausos manifestavimas 2019-iesiems" (kam kokios gausos trūksta gyvenime:  meilės, pingų, sveikatos - ateikite apsisprendę :)) ). 

TUO PAČIU METU, JŪS GALĖSITE PASIRINKTI, KUR DALYVAUTI (JEIGU NE REBEFINGE, TUOMET):

19:40 val. - 21:40 val. Įgalinimo praktikos su Vytas Liu ir nefrito kiaušinio praktikų svarba moters lytiniame gyvenime su Edita Esenku.

21:40 - 22:10 val. vaišės, laisvos diskusijos, pokalbiai.

22:10 - 23:00 val. Žaidimas "Į save" (knygų žaidimas, atisitiktinės vietos knygose atvertimas bei interpretacija garsiai sau.

23:00 val. Praktinė paskaita su Evelina Biliūnaite "Vizualicijos galia" ir praktinės dirbtuvės "Mano svajonių 2019-ieji. Dabar arba niekada. Nes yra DABAR". 

24:00 val. Sveikinimai vandens sklidinomis taurėmis, apsikabinimai be baimės, kad Tave atstums, nes čia esi vietoj tarp savų.. tokių pačių kaip TU.. kartais apšaukiamų tiesiog gatvėje, kartais nemėgiamų kaimynų, o kartais išduotų geriausių draugų.. Bet čia.. traukos dėsnis kitokių nei esi tu pats (-i) nepritrauks..

Po 24 val. muzika, šokiai, vaišės, diskusijos, pokalbiai bendraminčių rate (neribotai, kol turėsim įkvėpimo). Kaip ten sako.. mūsų keliai per pajautimą nežinomi... :) Būtų nuostabu, jei atsiuneštumėte savo stebuklų istoriją. Ją užrašytumėte renginio eigoje ir su jūsų sutikimu, ją perskaitysime kaip įkvepiantį pavyzdį renginio eigoje visiems girdint :)

Kviečiame atsinešti kažkokį patiekalą ar gaiviųjų gėrimų sau, būtų gerai, jei tai nebūtų iš mėsos. Vakaro organizatorė pavaišins savo firminiu žaliavalgišku tortu, žaliavalgiškais desertais ir RAW kokteiliais. Vakaro metu alkoholio vartojama nebus. Ir nesijauskite "nusikaltę", jeigu jūs šiaip gyvenime vartojate alkoholį.. Tiesiog, šį vakarą, pabūkite be dėmesio skyrimo jam.. šį stebuklingą 2019-ųjų sutikimo vakarą, pabūkime naujai atgimę mylintys save su panašiais į save. Tai didžiausia dovana, didžiausias užtaisas metams į priekį, kokį tik galime padaryti sau dėl savęs. Juk būsime apsvaigę nuo įkvėpimo gyventi ir žaisti šį kūrybingiausią žemėje žaidimą - GYVENIMAS.

Kaina: 30,00 EUR/1 asm.

Galima pervesti į UAB Berklis sąskaitą, galima atsiskaityti vietoje. Rekvizitai:

http://www.inspire.lt/kontaktai/

UAB Berklis rekvizitai:

Mokėjimo pavedimo pavadinimas: "Inspire vakaras".

Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Biliūnaitė

Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT657290000013467109, Bankas: AB Citadele bankas

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

VĮ Registrų centro Kauno filialas

VAIKAI VAIKUČIAI VAIKELIUKAIAr vaikai šiame renginyje dalyvaus? Mielieji, ir pati turiu dukrytę paauglę, tad suprantu visus, kurie turite vaikučių. Tačiau, kaip skaitėte aukščiau, vakaro programa sudaryta suaugusiems, tai laikas, kuris bus skirtas sau dar stipresniam augimui, dar stipresniam įkvėpimui eiti sąmonėjimo keliu, juk, kai jūs būsite stipresni sąmoningume, laimingesni bus ir jūsų vaikučiai. Ši programa lygiai prieš metus gimė rebefingo meditacijos metu labai neplanuotai, visiškai prieš renginį. Ir ji skirtau TAU, miela SIELA, TU ESI LABAI LABAI SVARBI IR DĖL SAVĘS IR DĖL SAVO VAIKO - IŠMOK BŪK LAIMINGA, IŠMOK GYVENTI DĖL SAVĘS, NES TIK TADA APLINKINIAI BUS SU TAVIMI LIAMINGI. Tad ir šiais metais paprašysiu atvykti be vaikučių, vaikučiai temiega per naktį, kas jų sveikatai yra geriausia. Aš susiradau močiutę, kuri atvyks prižiūrėti mano dukrytės, tikiu, ir jūs surasite gerųjų artimų giminaičių, kurie pasirūpins šią šventinę stebuklingą naktį vaikučių sveikata - kad jie smagiai išsimiegotų ir pailsėtų. Bet nepaisant to, jeigu jūs nuspręstumėte, kad vaikučiai irgi nori linksmintis per naktį ir tikrai nėra kas juos pasaugotų, tai rekomenduoju sudalyvauti netoliese vyksiančiame renginyje, kurį rengia mano rebefingo Mokytojas Martynas Driukas. Pas jį tikrai žinau, renginys vyks su vaikais. Taigi, galite susirasti jį Facebook'e ir užsiregistuoti.

Jeigu apsisprendėte dalyvauti renginyje, kviečiame užpildyti registracijos formą žemiau:

REGISTRACIJA Į INSPIRE NAUJAMETINĮ VAKARĄ 2019:

http://www.inspire.lt/l/nauju-metu-2019-sutikimas-samoningu-bendraminciu-rate-ikveptai-su-inspire/

18
Vasaris
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
×
Vasaris
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28