Visos dienos

Kursai internetu "Sėkmė ir klestėjimas"

Paskutinį mokymų sezono mėnesį, birželį, nersime į savo sėkmės vandenyną! 

Daugiau info: https://bit.ly/SekmeIrKlestejimas

Ar kada atkreipei dėmesį, kad kai nutinka kažkas gero, sakom "stebuklas", o kai nutinka kažkas blogo, sakom "kaip visada"? Kodėl mums savaime suprantamai atrodo vargai, sunkumai, kančios, "per kančias į žvaigždes"? O geri dalykai atrodo kaip stebuklas - vienkartinis, unikalus savo retumu, ir, greičiausiai nebe pasikartosiantis reiškinys, išeinantis iš normalumo ribų.

Žinai šitą posakį "per daug gerai, kad būtų tiesa"? O kodėl nėra posakio "per daug blogai, kad būtų tiesa"?

Gero po truputį? Tai o ką, blogo po daug?

Pasaulis – platus ir turtingas savo įvairove, tačiau pasąmonėje esančių įsitikinimų rinkinys mums atfiltruoja ir parodo tik tai, kas atitinka lūkesčius bei įsitikinimus. Manome, kad turime savo sėkmės ribas, kurias arba jau kaip ir pasiekėme, arba niekada nepasieksime, nes tai sunku, reikia įdėti daug darbo, išlieti daug prakaito, atkentėti daug kančių. Pirma reikia sudegti, kad galėtum pakilti kaip feniksas iš pelenų. Pasiekti dugną, kad galėtum atsispirti ir kilti į viršų.

Gana stabdyti save! Laikas patirti sėkmę ir klestėjimą!

Birželio 6 d. (pirmadienį) vyrus ir moteris kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinių užsiėmimų, įsitikinimus transformuojantį, emocines įtampas atpalaiduojantį kursą "Sėkmė ir klestėjimas".

Daugiau info: https://bit.ly/SekmeIrKlestejimas

Kursų metu išmoksite kaip atpalaiduoti emocines bei mentalines įtampas ir iškart jaustis geriau.

Užsiėmimų tikslas - išmokyti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 2-3 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.) Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos.

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 120 eur (iki gegužės 9 d. kaina 100 eur)

Bilietai: https://bit.ly/SekmeIrKlestejimas

Jei aktualu mokėti dalimis - ne problema. Galite pasirinkti per kiek mėnesių norėsite išsimokėti - per du mėnesius po 60 eur ar per tris mėnesius po 40 eur.

Parašykite man ir susitarsime - autore@astaivaskeviciute.eu

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų.

Apkabinu!

Asta Ivaškevičiūtė

www.astaivaskeviciute.eu

el.p. autore@astaivaskeviciute.eu

WhatsApp / Viber / tel. 8 604 20485

26
Birželis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Birželis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.