Visos dienos

MOTERŲ BENDRYSTĖS SEKMADIENIS: atgaiva kūnui ir sielai

Dėl didelio moterų susidomėjimo ir negalėjimo patekti į anksčiau organizuojamą tokį renginį, skelbiu PAPILDOMAI dar vieną MOTERŲ BENDRYSTĖS SEKMADIENĮ, kur tavęs laukia tikra kūno ir sielos atgaiva!

KĄ DUOS TAU ŠI DIENA?
Moteriai ištrūkti iš savo kasdienės rutinos yra gyvybiškai svarbu tam, kad ji prisipildytų, pasikrautų kuriančios energijos ir galėtų ja dalintis su savo artimaisiais. Šeimoje moteris "maitina" savo brangiausius žmones ta energija, kuria pati spinduliuoja, ji duoda, pakrauna kitus. Todėl ji turi žinoti ją pripildančius šaltinius ir sąmoningai rinktis laiką sau pasisemti jėgų.


Moters energijos šaltiniai yra keli ir visi jie sekmadienį bus sujungti į TURBO dieną, tam, kad atgautumėt kūno ir sielos balansą, pailsėtumėt ir pasisemtumėt jėgų!!!

1) GAMTA
Ši sekmadieno bendrystė vyks išskirtinėje aplinkoje, kurią kiekvieną kart tenka kruopšiai išieškoti ir išjausti. Tai nuostabios šeimos (Aušros ir Vygio) namų erdvė, kuria jie dalinasi su kitais. Čia rasim kartu draugaujančias visas stichijas, nuostabią kriokliais švokščiančią upę, ramų užtvankos vandenį, šimtametes liepas ir ąžuolus, visas ekologiškas vietoje auginamas daržoves, uogas ir žinoma, šeimininkės "bažnyčią" - meile persunktų skonių virtuvę. O kur dar auksinėmis Vygio rankomis darytos supynės, terasos, židinys, šeimyniška šakočių kepimo edukacija ir jauki pirtelė su kubilu.
Čia harmoningai susijunga gamta ir žmonių veikla su meile ir atidumu kiekvienam. Čia tampi toks savas ir ne kartą ten darius man stovyklas, dalyvavusios moterys vis klausia, kada vėl tenai sugrįžim... Taip, šį kartą grįžtam pas Aušrą ir Vygį į jų išpuoselėtą Nonna Vilą!
Daugiau apie vietą: https://www.nonnavila.lt/

2) KŪRYBA
Moteris iš prigimties yra kūrėja, gimdytoja. Kai ji kuria, dainuoja jos širdis, ji atranda naujus savo resursus, geriau pažįsta save. Ji kuria džiaugsmo emocijas, kurios neišvengiamai persmelkia jos aplinką. Todėl sekamdienio bendrystėj mūsų laukia meno terapija, neuroedukacijos metodai, sąmoningo dėmesimgumo praktikos, kurios lavina kūrybiškumą, lankstumą, leidžia pažiūrėti į savo vidų per spalvas, tekstą ar net kvapus.

3) BENDRYSTĖ, LAIKAS SAU
Tai moters energijos šaltinis, kuris kaip veidrodžių karalystė padeda priimti save tokią, kokia esi su tavo stiprybėmis ir talentais. Tave sups palaikančios, pozityvios moterys, kur nėra konkurencijos ir pavydo. Nors mes esam labai skirtingos, bet iš esmės esam labai panašios, todėl čia atrasi naujų pažinčių, bendraminčių ir patirsi daug moteriško juoko. Mūsų visų patirtys ar netyčia nugirstas žodis, patarimas gali reikšmingai prisidėti prie pokyčių tavo gyvenime ar leisti pažiūrėti į tas pačias situacijas visai kitaip. Tu esi laukiama savo prasmingam, įkvepiančiam laikui sau.

KĄ VEIKSIME?
*3 kartus dienoje mėgausimės nuostabiu kaip pas močiutę, maistu;
*Dalyvausime saviugdos, psichologijos mokymuose;
*Išbandysime neuroedukacijos, mindfulness praktikas;
*Patirsime meno ir gamtos terapijas;
*Tobulinsimės maisto gaminimo edukacijoje;
***Susitikimo vinis: SPA pirties ir kubilo malonumai su profesionale pirtininke!!!

24
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.