Visos dienos

Jazz Cellar 11 ir Kultūros Taryba pristato: THE DITTIES- 10-mečio jubiliejinis koncertas!

The DittiesVeronika Čičinskaitė-Golovanova - vocal
Rūta Švipaitė-Pocė - vocal
Rūta Jakulytė-Valčiukienė - vocal
Dmitrij Golovanov - piano
Tomas Botyrius - sax
Vadim Stankevičius - guitar
(early jazz / swing / retro)

„The Ditties“ yra vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio, šiemet minintis 10 metų veiklos sukaktį, atliekantis retro džiazo ir svingo muziką. Jubiliejaus proga svingo karalienės pristatys naujausią savo programą „Estrada", kurioje gražiausi lietuviški kūriniai suskambės naujai džiazo, svingo, boogie-woogie ritmuose.„The Ditties“ muzika atsklindanti iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Trigubas žavesys, trys nuostabūs balsai, darniai susiliejantys į sąskambius ir atgaivins pašėlusią svingo epochą, pakviesk visus pakeliauti laiku bei pajusti visagalį svingo muzikos kvaitulį, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė ir romantika.„The Ditties“ žaismingumas, rafinuotumas, moteriška energija, elegancija, aistra ir profesionalumas pakerės kiekvieną ir neleis Jums ilgai pamiršti trijų divų, trijų nepakartojamų svingo karalienių.
MUZIKA
https://www.pakartot.lt/album/the-ditties
http://bit.ly/TheDittiesBellevilleRendezVous
www.theditties.lt

„The Ditties“ albumas „Estrada“ yra tas netikėtas stebuklas, atgaivinantis seną priblėsusią meilę. Visos tos dainos – nuo B. Dvariono romanso „Žvaigždutė“ ir seniai savu tapusio L. Utiosovo fokstroto „Palangos jūroj“ iki grupės „Antis“ apdainuotos Martyno meilės dramos ir A. Jonyno poetinio šedevro „Aš mylėjau tave tau nežinant“ – yra tokios savaime suprantamos lietuvių muzikos grožybės, kurias gera žinoti, malonu išgirsti, bet į kasdieninį grojaraštį vis neįkrenta. Veronika Čičinskaitė - Golovanova, Rūta Švipaitė ir Rūta Jakulytė pakoreguos šitą (ne)įpratimą prisiminti geras dainas, pašėlusiai žaisdamos jų temomis. Įsėdus į jų užvestą laiko mašiną, nebeįmanoma girdėti šių melodijų lyg praeities – jos tampa gyvos, netikėtos: vienos šmaikščiai, net provokuojamai permainytos, kai kurios netgi „sendintos“, kitos poetiškai išdailintos, perkurtos, permąstytos aranžuote, ir visos – čia ir dabar, įtaigiai sekančios istorijų istorijas. Žinoma, šių interpretacijų įdomu klausytis būtent todėl, kad tos dainos gerai žinomos, mat jų transformacijos lygis labiausiai stebina ir žavi ausį. Tačiau jeigu šioje dainaknygėje užklumpa vienas-kitas atradimas (tarp jų – dvi originalios trio narių dainos) – tai yra puiki proga susipažinti ir su dar negirdėtais perliukais. Už galimybę užtikrintai įžengti į naująjį sezoną JazzCellar11 nuoširdžiai dėkoja Lietuvos kultūros tarybai.
Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.

DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

21
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.