Visos dienos

Festivalis Sintezė 2021

Festivalis Sintezė 2021

Elektroninės muzikos estrada, šokių aikštelės, menai ir gamta / [Eng] Rave in Republic of Lithuania.

Taisyklės http://tiny.cc/uxdxtz (Perskaityti būtinai!);
E–Bilietai http://tiny.cc/60extz (Riboto kiekio bilietai);
Co–op http://tiny.cc/xxdxtz (Kelionė–mainai).
Šaukimai http://tiny.cc/5eiytz (Savanoriai-Prekybininkai)

PLANAS IKI RENGINIO / OUTLINE:

Sintezės „Estafetės iš renginio vietos / Promo streams;

Techno/Acid: https://youtu.be/rfFkY1Wy0_Q
DnB/Hard: https://youtu.be/j27xVZPwThA
Psy-Trance/Hi-Tech: https://youtu.be/2opok2Sd-ME 

„DJ simuliacijos“ iš Re4rma studijos/ Artist contests (Info greitu metu);

Kiti adekvatūs metodai būriuotis ir kaupti tvarią „Sintezės masę“ / Share the hype \o/

RENGINIO ESMĖ / ESSENCE:

TECHNO / ACID: Saugo Ž6EŽMAR6A6, atlikėjai:
4-5 Pagrindinio programos laiko atlikėjai – TBA
Anna Hanna / https://soundcloud.com/annahanna
Seven Tension / https://soundcloud.com/seventension
5Zyl / https://soundcloud.com/zygzyl5
Lukas Shultz / https://soundcloud.com/shultzofficial
Akvilemonk / https://soundcloud.com/akvilemonk
Acidless / https://soundcloud.com/acidless
Rbnr / https://soundcloud.com/balbo-2
Jakas / https://soundcloud.com/edwees
Ewcute / https://soundcloud.com/evelina-klidzi-t
Azem / https://soundcloud.com/azem0 
Leo / https://soundcloud.com/maslionkyto
Bendra fonoteka: TBA

HARD: Valdo Disturbed Sound System, atlikėjai:
M1dlet / https://soundcloud.com/m1dlet
X-Ray / https://soundcloud.com/dr-x-ray
Anber / https://soundcloud.com/anber-ammo
Ketateka / https://soundcloud.com/ketateka23
Doctah Evil / https://soundcloud.com/baltic-champions
Spray / https://soundcloud.com/spray_one 
Raw / https://soundcloud.com/sniegiusraw
DJ Police / https://soundcloud.com/djpolice_hardcore
Hardsrut / https://soundcloud.com/psytnex-grub
Negative Zero / https://soundcloud.com/jurgis-negative-zero
Bendra fonoteka: TBA

DNB: Valdo Substance, atlikėjai:
[LV] Alex SLK / https://soundcloud.com/alexslk
Eddie Case / https://soundcloud.com/greenhill-sound
Melanchol / https://soundcloud.com/melanchol
& Anthis / https://soundcloud.com/anthisuk
Donor / https://soundcloud.com/greenhill-sound
Ketamini / https://soundcloud.com/ketateka23
eFLy / https://soundcloud.com/efly_dnb
Lucky Clover / https://www.mixcloud.com/lucky-clover
Uoga / https://soundcloud.com/antisamon
Matt / https://soundcloud.com/mattdbndt
DVD / https://soundcloud.com/user-259476451
Quadgrind) / https://soundcloud.com/quad-grind 
Bendra fonoteka: TBA

PSY–TRANCE: Veda Aranyo, atlikėjai
Re-Horakhty / https://soundcloud.com/re-horakhty
Edvoo / https://soundcloud.com/edvoo
Vima Nata / https://soundcloud.com/vimanata
Ney / https://soundcloud.com/shiney-live
Andro /  https://www.mixcloud.com/andropeupeu
Sunflower / https://soundcloud.com/sunflower77 
Aranyo / https://soundcloud.com/aranyos
Fonoteka: TBA

HI–TECH: Veda Hybrid Records, atlikėjai:
Ragganaut / https://soundcloud.com/ragganaut
Ma Banga / https://www.mixcloud.com/mariusbanga/  
Dryad / https://soundcloud.com/psydryad
Watakido / https://soundcloud.com/watakido
Nosolum Earth / https://soundcloud.com/nosolumearth
Aries / https://www.mixcloud.com/donatas-naskevicius/ 
Gurook / https://soundcloud.com/gurook 
Nelumbos / https://soundcloud.com/nelumbos
Fonoteka: TBA 

MINIMAL–HOUSE: Išlaiko -1, atlikėjai:
Eric Paquet / https://soundcloud.com/ericpaquet
[LV] Valts Incis / https://soundcloud.com/valtsincis
[LV] Sandjay / https://soundcloud.com/sandjayus
Phunk / https://soundcloud.com/phunkmusic
Pučinis / https://soundcloud.com/pucini
Bendra fonoteka: TBA

BASS/CONCEPT: Vynioja Elektroplazma, atlikėjai:
Recin / https://soundcloud.com/recin
Dėdė Elektra Live / https://soundcloud.com/mamaduokelektrosaciu
Aki-05 / https://soundcloud.com/grindis
Mtdxmkbr / https://soundcloud.com/manotewaimentai
Blancc / https://soundcloud.com/blanc_c
Wolde Egziabher
Elektroplazma Collective
Bendra fonoteka: TBA 

Bendra programų trukmė virš 100 valandų muzikos!

RENGINIO AKCENTAI / FEATURES:

All style šokių turnyras „Dance Fusion“ su Faceless artist ir  VODance;
„Hardbass šašlas stajankėj“ su Raving Underground, atlikėjai:
Egzosfera [LIVE] / https://soundcloud.com/egzosfera
Pumping Dancers / https://soundcloud.com/pumpingdancers
AlkoCore23 https://soundcloud.com/alkocore23
EVRO BASS
Trance family Lithuania prologas.

Garsumas, šviesų stiprumas:  Disturbed Sound System
Ekranų didumas: Silly Cat, Samurai;
Dekoro ryškumas: Temple of Magic;
Meniu įvairumas: Čingis, TBA

Daugiau informacijos – Greitu metu! 

#Festivalis #muzikinis #nemasinis  #rinktinis / #RaveIRL 

03
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.