Visos dienos

Irklenčių turai Nemunu

Po vasaros kelionių grįžtame į miestą ir plaukiame kartu pasidžiaugti gražiuoju rugsėju!

Turas prasideda už Geležinkelio (Žaliojo) ir M.K. Čiurlionio tiltų. Tik išplaukę aplenksite Nemuno salą, kurioje stūgso Žalgirio arena. Už jos abipus upės galėsite pasigėrėti gamtos vaizdais, o praplaukus salą, dešiniajame krante prasidės Kauno senamiesčio architektūra. Praplauksite po Aleksoto tiltu ir iš karto už jo, nuo upės atsivers puikus vaizdas į Vytauto didžiojo bažnyčią, tolumoje matysis ir Rotušės bokštai. 

Tai puiki proga pasigrožėti vakarėjančiu Kaunu bei aktyviai praleisti laiką tiek miestiečiams, tiek ir miesto svečiams.

LAIKAS. Turus pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Turo trukmė: 1 – 1:30 val. (priklausomai nuo plaukiančiųjų irklavimo tempo).

MARŠRUTAS. Susitinkame už Čiurliono tilto, iš H. ir O. Minkovskių gatvės pusės, iš karto už stotelės posūkis į žvyruotą keliuką į dešinėje. (Koordinates 54.881813, 23.922333, nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/VvFj7Nmj33o). Turą užbaigsite ir išsilaipinsite netoli Kauno Žalgirio futbolo maniežo. Automobilį rekomenduojame palikti finišo vietoje (nuoroda: https://goo.gl/maps/jfduRbGEszTKqZ2a6) ir iki Čiurliono tilto atvykti taksi ar viešuoju transportu.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Aprangą rinkitės atsižvelgdami į oro sąlygas: jei rytas vėsesnis, turėkite šiltesnių drabužių. Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus). Jei atvykstate be automobilio, savo daiktus galėsite palikti pas mus ir mes juos saugiai nugabensime iki finišo.

Turo dalyviams už papildomą mokestį galima išsinuomoti neperšlampamus kostiumus (10 Eur) ir/ar neopreninius batus (5 Eur). Dėl aprangos rezervavimo būtina susisiekti su turo organizatoriais vėliausiai likus dienai iki turo el paštu: info@gosup.lt arba telefonu. 

KAINA. Irklenčių turo Nemunu kaina 17 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga).

BILIETAI. Įsigytas bilietas yra Jūsų registracija į renginį. Bilietus įsigyti galite www.gosup.lt/kaunas pasirinkę norimą turo datą ir laiką.

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 13m. su lydinčiu suaugusiu. Primename, jog vakarinio turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia, dalyviai plaukia savarankiškai. Kartais turų metu dėl oro sąlygų gali tekti intensyviau pairkluoti, tai nėra sudėtinga, tačiau abejojantiems dėl savo galimybės plaukti savarankiškai pirmiausia siūlome apsilankyti irklenčių pamokose.

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Turui įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki turo pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei turas atšaukiamas. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą turą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios.

23
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.