Visos dienos

VASAROS STOVYKLA "GAMTOS LOBIAI ADOMAITYNĖJE 2021"

Registruokis: https://tickets.paysera.com/.../atostogos-gamtos-lobiai... ir ruoškis pasinerti į nepamirštamų įspūdžių kupiną savaitę!

Tai gali būti ne tik įsimintinai praleista savaitė, bet ir pati puikiausia dovana vaikui, kartu čia ir atšvenčiant gimtadienį taip, kaip dar niekad nešventei!

Patyriminė stovykla „Gamtos lobiai Adomaitynėje“ – tai stovykla, skirta 7-15 m. amžiaus vaikams, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis gamtoje, kūryba, sportas. Čia vaikai susilies ir pasiners į gamtą, išmoks į ją įsiklausyti ir skaityti jos siunčiamus ženklus, taip pat išmoks atsipalaiduoti, padės pasirūpinti teritorijoje gyvenančiais gyvūnais bei paukščiais. Kai kuriems stovyklautojams tai gali būti iššūkis – 6 dienos be išmaniųjų telefonų bei planšečių! Tačiau, mokslininkai įrodė, jog iš vaiko atėmus telefoną ar planšetę, jis nemiršta! Tai vieta, kur visi susiranda naujų draugų, o tapusius numylėtiniais gyvūnėlius bet kada galėsite ir ateityje aplankyti, atvežti jiems lauktuvių. Stovyklos vadovai: stovyklos metu su vaikais užsiima patyrę vadovai – patys “Adomaitynės” parko įkūrėjai, “Extreme RUN” ekstremalaus bėgimo su kliūtimis organizatoriai, įvairių edukacijų mokiniams vedėjai Gytis ir Dovilė Gaubiai, kurie turi skirtingus gebėjimus skirtingose srityse ir taip gali suteikti Jūsų vaikui visapusiškas žinias – tiek teorines, tiek praktines sveikos gyvensenos, sporto, gamtos pažinimo ir kt. srityse. Jiems talkina kompetetinga, apmokyta savanorių komanda, kuri kartu lydi viso stovyklavimo metu. Stovyklos vieta: pramogų ir poilsio parkas „Adomaitynė“. Tai parkas, esantis pamiškėje, kur rytais žadins ne automobilių burzgimas, o paukščių čiulbėjimas. Parke susipynę mini zoo, botanikos sodas ir aktyvaus poilsio žaidimų aikštelė. Parke gyvena įvairūs egzotiniai paukščiai, laisvėje ganosi triušiai, danieliai ir kt. gyvūnai. O kur dar „mega“ stalo futbolas (102m2 aikštė), kirvio svaidymo dartai, didžiulis labirintas „500 žingsnių“ ir begalė kitų pramogų...

Plačiau: https://www.facebook.com/adomaityne

Pamainos:

1 pamaina - birželio 28 - liepos 03 ( 7 - 11 m.) „Gamtos atradimai“

2 pamaina - liepos 05 - 10 ( 10 - 15 m.) „Gamtos atradimai“

3 pamaina - liepos 12 - 17 ( 7 - 15 m.) „Gamtos atradimai“

4 pamaina -liepos 19 - 24 ( 10 - 15 m.) „Gamtos atradimai“

5 pamaina - liepos 26 - 31 ( 7 - 11 m.) „Gamtos atradimai“

6 pamaina - rugpjūčio 02 - 07 ( 10 - 15 m.) „Gamtos atradimai“

7 pamaina - rugpjūčio 09 - 14 ( 7 – 15 m.) „Gamtos atradimai“

Arba pasirinktinai vienos dienos stovykla nuo 8 iki 20 val. Dienas pasirenkate registruojantis "Paysera" sistemoje.Tai puiki proga tiek vaikui, tiek tėveliams susiplanuoti vasaros atostogas. Dienos veiklos programa derinama kartu su pamainos veikla.

Visas veiksmas vyksta lauke, gryname ir tyrame ore, toli nuo miesto, vienkiemyje, pamiškėje. Išmoksime elgtis ir orientuotis miške, žaisime aktyvius sportinius žaidimus, rungtyniausime, pažindinsimės su gamta, išmoksime atpažinti medžius, augalus, gyvūnus, o vakarais, prie laužo, ir naktipiečių gardžių nepamiršime, kad miegelis saldesnis būtų. O kur dar kitos pramogos - kas vakarą vis kitos! Vakarėliai, diskotekos, karaoke ir kt. Žaidimų aikštelė, batutai, labirintai, triušių kaimelis ir begalę kitų pramogų...

Stovyklos programa (veiklos, reikalui esant, gali keistis, iš vaikų “išspaudžiant maksimumą”):

Pirmadienis: pažindinimasis su stovyklavimo aplinka. Vadovai su kiekvienu vaiku susipažįsta atskirai, o vadovas, asmeninių užsiėmimų metu, siekiant pažinti vaiką ir atskleisti jo sugebėjimus, tuo pačiu ir sau išsikelia tikslus.

Antradienis: jau legendiniu tapęs ir didelio susidomėjimo sulaukęs 15 km žygis laukine gamta, piligrimų keliu, kabančiu tiltu, mišriu mišku ir didžioji Nevėžio brasta, per kurią reikia persikelti.

Trečiadienis: apmokoma, kaip naudotis tikrais kompasais, jų pagalba vyksta lobio paieškos. Vaikai gauna lapus su užduotimis, kurias įveikę randa lobį. Po pietų laukia 5 km žygis mišriu mišku po lankytinas vietas, o prieš vakarienę - 5km kelionė gervių raisto link ir tiems, kurie neišmoko orientuotis – imituojamas pasiklydimas, kurio metu mokoma skauto pagrindų bei kaip išgyventi šioje situacijoje.

Ketvirtadienis: veiklos, priklausomai nuo oro sąlygų. Tai būna arba 20 km baidarėmis Dubysa, arba žygis į mišką tobulinti skauto įgūdžius, kur visi be išimties privalo įsirengti palapines, mokoma, kaip elgtis sutikus laukinius gyvūnus. Grįžę atsipučiam ir 23val išsiruošiam su šypsenom į naktinį žygį mišku, kuris trunka nuo dviejų iki penkių valandų (priklausomai nuo vaikų ištvermės)

Penktadienis: lengva programa, kurios metu poilsis derinamas su 3 km žygiu mišriu mišku persikėlus per Nevėžio kabantį tiltą, lankytinos vietos, Kazokių k., esančių tilto liekanų link. Po vakarienės jungiam koncertinę aparatūrą iiiiiir – dainos, šokiai, estrada!!! Kitaip tariant, penktadienio vakaras – tai karaokė vakaras, diskoteka, norintys ir gebantys gali ir didžėjauti. Visiška laisvė reikštis vaikų gebėjimams. Skanaujam atsisveikinimo tortą, kepam zefyrus, dešrainius, aptariam visos savaitės įvykius.

Šeštadienis: paskutinė popietė stovykloje, kurios metu skubama apsikeisti kontaktais su naujais draugais, grilis, stalo žaidimai, atviri pašnekesiai su vadovais, refleksijos, lagaminų pakavimasis.

Tai pažintinė, patyriminė stovykla, kurios metu vaikai ugdys ir puoselės meilę bei rūpestį gamtai, aplinkosaugai, gilins bendrąsias ir įgis naujų žinių apie mus supančią aplinką. Stovyklos kulminacija – keletas praktinių užduočių (aktyvi bei meninė užduotys), t.y., išgyvenimas gamtoje, kurio metu stovyklautojai keliaus į žygį su orientacinėmis užduotimis, savarankiškai įsirengti miške būstinę, pagal užuominas rasti paslėptą lobį. Meninė - savo emocijas ir įspūdžius perteiks dailės / tapybos arba molio lipdymo (pasirinktinai) darbeliais, kurie vaikams liks kaip prisiminimas apie stovyklą.

Stovyklos tikslas – kiekvienam stovyklaujančiam vaikui atverti naujas galimybes, stiprinti greitą mąstymą, orientaciją aplinkoje, ugdyti pasitikėjimą savimi, įrodant, kad nėra nieko neįmanomo, tereikia tik įdėti pastangų, ugdyti žmogiškąsias vertybes. Gyvenimo stovykloje ypatumai - miegosime erdviose palapinėse, o esant giedram orui, norintys galės apsistoti viešbutyje „Po žvaigžde“- gryname ore po atviru dangumi.

Maistas: Stovyklautojus maitins didelę patirtį turinti „Švenčių centras“ įmonė – sveikas, sotus, ekologiškas, paįvairinimui - kareiviškas ir laukinis maistas, kurį mėgsta VISI. Trečiadienis - PICŲ diena! Vakarienei ant laužo kepamos picos. Valgom sočiai ir stipriai, kad turėtume jėgų aktyviai visur dalyvauti. Stovyklautojo gimtadienį būtinai atšvęsim ir paminėsim tikrai netradiciškai, kas paliks ilgam atminty, o iš mūsų pusės - tortas bei gimtadienio staigmena! Dienos ritmas: 08:30 budinamės

09:00 pusryčiai

09:30 pasirūpinimas „mažaisiais“ (gyvūnų šėrimas)

10:00 pokalbis su „namais“: „Valio, gavom telefoną!“ (galima pasiimti savo telefoną ir paskambinti tėvams)

10:30 dienos tikslų iškėlimas

11:00 priešpiečiai

11:30 aktyvūs žaidimai lauke / edukacijos / žygiai / ekskursijos

13:00 pietūs

13:20 laikas sau (laisvas laikas be įpareigojimų – kas nori - skaito, žaidžia, snūsteli, šnekučiuojasi su draugais. Jokio telefono ar planšetės!) 14:00 suplanuotos veiklos vykdymas

16:30 pavakariai ( dažniausiai gamtoje, nes dar nespėję sugrįžti į stovyklą)

19:30 vakarienė

20 – 23:00 vakaro renginiai ( karaokė, diskotekos, žaidimai)

21:00 laužas (kepam ant laužo zefyrus, picas ir visą, ką sugalvojam) 23:00 pasiruošimas miegui

23:15 „labanakt vaikučiams“ išskyrus ketvirtadienį, kai yra numatytas didysis naktinis žygis į mišką, tada einama miegoti grįžus.. *Jeigu yra suplanuota visos dienos išvyka ( baidarėmis, pažintinė ekskursija - edukacija ir pan.) laikas tik orientacinis ir derinamasi pagal galimybes.

Atvykdamas į stovyklą vaikas privalo turėti: medicininę pažymą iš gydytojo, leidžiančią vaikui dalyvauti stovykloje; higienos reikmenys, pleistrus nuo nuospaudų, vaistus nuo savo ligų, priemonės nuo uodų ir erkių; miegmaišis, pagalvėlė, rankšluostis; kepurė nuo saulės, rūbus bei avalynę visam stovyklavimo laikotarpiui - šiltam, vėsiam, lietingam orui bei PRIVALOMA žygiui į mišką ( ilgarankoviai marškinėliai ir džemperis, kelnės, patogi uždara avalynė, kepuraitė), žibintuvėlis, galintis šviesti ne trumpiau kaip 3 valandas, gertuvė. Rekomenduojama įdėti kelias pamainas rūbų, kad, reikalui esant, vaikas turėtų kuo pakeisti sušlapusius rūbus. Telefonai ir kitos ryšio priemonės bus ribojami ir leidžiama naudotis tik nustatytu laiku arba esant būtinybei. Kitas laikas galimas tik esant rimtoms priežastims, kurios suderinamos su tėvais ar globėjais.

Kaina priklauso nuo pamainos laiko. Stovykloje dalyvaujant tos pačios šeimos du ir daugiau vaikų - taikoma 10 % nuolaida, dėl kurios susisiekite tel. +37067586066 arba el. p.: stovykla.adomaityne@gmail.com ir tikrai sutarsim.

Kaina galioja iki gegužės mėn. 22 d. Vėliau didės! Į kainą įskaičiuoti 5 pilnaverčiai sveikai subalansuoti maitinimai per dieną, daržovės ir vaisiai tik iš ekologiškų ūkių!

Stovyklos metu Jūsų vaikas apdraudžiamas nuo nelaimingų atsitikimų, nepriklausomai nuo to, ar jis stovyklaus dieną ar pamainą, tad papildomai jums jau nebereikės tuo rūpintis - mes pasirūpinsime viskuo už Jus! Stovyklos metu mes pasirūpinsime Jūsų vaiko draudimu, į kurį įskaičiuota viskas, net erkių įkandimas dar kelias dienas ir po stovyklos

Taip pat rekomenduojame
19
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.