Visos dienos

Dieviška moteris. YIN energijos pažadinimo kursas su Jurgita Medone

Kai prisipildysi YIN (moteriškosios) energijos, Tavo gyvenimas taps lengvasTemos ir datos:
Kovas:
9 d. Sąmoninga ir gyvybinga kiekvieną dieną. Esminiai įpročiai, padedantys turėti daug gyvybinės energijos. Kūno įgalinimas ir sąmoningas energijos valdymas. Dienos ritmas. Sąmoninga mityba. Beribiškumas Tavyje.

Praktikos: kvėpavimo praktikos; meditacijos.11 d. Minčių galia. Kaip tapti savo minčių valdytoja ir kurti tokią realybę, kurią ketini patirti. Vidinės galios pažadinimas. Naujų neuronų jungčių kūrimas. Kaip praplėsti sąmoningąją dalį? Traukos dėsnis.
Praktika: meditacija.16 d. YIN ir YANG dermė – kaip moteris savo galia veikia vyrą ir kaip nukreipti vidinę galią sąmoningai bei kryptingai. Moterų ir vyrų skirtumai. Ribojančių, įsisenėjusių įpročių keitimas efektyvia komunikacija. Kada moteriai naudinga veikti iš YIN energijos, kada iš YANG?
Praktika: meditacija; testavimas: kaip efektyvaus bendravimo su priešinga lytimi gairės veikia realybėje.18 d. Išsipildžiusi viduje ir išorėje. Kaip rasti savirealizacijos kelią? Kodėl moteriai verta veikti per lengvumą? Jei darbas, veikla moteriai nėra lengvas, vadinasi, jam vadovauja ne širdis, o protas.

Praktikos: koučingo testas; vertybių nustatymas; širdies atvėrimas.23 d. Dao, tantra ir moteriškumas. Kaip patirti viso kūno orgazmą, išplėsti seksualinę/gyvybinę energiją? Seksualinės energijos pažadinimas. Nefrito kiaušinio nauda. Kūnas – pasąmonės kompasas. Kaip jį jausti ir nuskaityti?
Praktikos: Dao, tantrinės praktikos, nefrito kiaušinio panaudojimas.25 d. Grožis – moters galia. „Būti gražiai ir mėgti grožį yra moters prigimtis.“ Senolės.

Kaip viduje, taip ir išorėje. Kodėl kuriu tokią savo išvaizdą, kokią kuriu, ir ar tikrai ji atspindi mano prigimtį? Sąmoningas aprangos pasirinkimas, padedantis pastiprinti vidines būsenas.
Praktika: stiliaus analizė.30 d. Tekėjimas su YIN energija – pats paprasčiausias sprendimas – teisingiausias sprendimas. Kaip tai susiję su širdies atvėrimu? Kaip pagauti YIN tėkmę ir joje būti? Gyvenimas su lengvumu. Noro konfliktuoti, eiti prieš srovę ir savivertės, meilės sau sąsaja. Emocijų atpažinimo/valdymo/nukreipimo galia. Ką daryti, kad meilės sau taurė būtų nuolatos pilna? Buvimas gausoje. 
Praktikos: meditacija; intuityvus/ekstatinis šokis; sugrįžimas į Savastį.Balandis
1 d. Ryšio užmezgimas su moteriškąją YIN energiją realizavusiomis šviesos būtybėmis. Aukštesnės energijos būtybių palaikymas.
Praktikos: meditacijos.Kursas vyks online. Visi įrašai, informacija liks uždaroje FB grupėje.

Kurso kaina:
-Ankstyvieji paukščiai: užsiregistravusioms iki vasario 19 d. - 99 Eur

-užsiregistravusioms iki vasario 19 d. dviem draugėms - abiem po 89 Eur

-registracija po vasario 19 d. - 109 EurPrie grupės būsite prijungtos ir registracija bus aktyvi po pavedimo

Paskirtis: Dieviška moteris

Jurgita Medonė

LT087300010146247782

Pasiteiravimui:
 tel. 866215140 arba el. paštu jurgita.medone@gmail.comKursą veda:
Jurgita Medonė – moteriškos YIN energijos tyrinėtoja ir praktikė, sertifikuota jogos (RYT 200), oro jogos, veido jogos, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, šokio, meditacijų mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, stilistė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.Šis kursas – labai turtingas, ir jeigu jūs pasinaudosite šiomis patikrintomis gairėmis (kai kurios – skaičiuojančios net šimtmečius), jūsų gyvenimas stipriai pasikeis. Pasikeitė ir manasis kardinaliai.Iki pasimatymo kuriant magiją

03
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.