Visos dienos

Paprastai apie pajamas, mokesčius ir lengvatas*

Informacija ir registracija ➡️ https://bit.ly/seminaras_04_13 ⬅️

Kiekvienas mūsų už dirbamus darbus gauname atlygį. Tačiau tiksliai įvardyti, kiek iš uždirbtų/gautų pajamų liks po mokesčių, kokie mokesčiai kokią paskirtį turi ir kada yra svarbūs, gali ne visi. Mokesčių išmanymas neretai yra lemiamas veiksnys renkantis pajamų gavimo formą - ar eisite dirbti samdomo darbo, užsiimsite individualia veikla, išsiimsite verslo liudijimą, steigsite mažąją bendriją, pasirašysite autorinę ar vienkartinę paslaugų teikimo sutartį ir kt. Galbūt norėsite derinti keletą formų? Visais atvejais itin svarbu suprasti esminius dalykus. Tai padės ne tik pasirinkti Jums priimtiniausią pajamų gavimo formą, bet ir maksimaliai išnaudoti visas galimas mokestines lengvatas. Štai Lietuvoje galima susigrąžinti iki 1100 Eur sumokėto GPM per metus - kokios sąlygos, į ką atkreipti dėmesį? Pajamų deklaravimo laikotarpiu ši informacija ypač aktuali. Apie pajamas, mokesčius ir lengvatas paprastai kalbėsime seminare internetu jau balandžio 13 dieną. Kviečiame registruotis!


APIE KĄ KALBĖSIME ŠIAME SEMINARE INTERNETU:
- Kokia forma galima gauti pajamas Lietuvoje? (DU, IDV, verslo liudijimas, MB);
- Pagrindiniai mokesčiai žmonių kalba (GPM, PSD, VSD);
- Kodėl kartais po mokesčių deklaracijos mums grąžina pinigų, o kartais - reikia sumokėti? (NPD ir investicijos);
- Socialinės garantijos - kada jas turite, o kada ne? („atostoginiai“, „biuletenis“, darbo stažas ir pensijos vienetai, motinystės/tėvystės išmokos, nedarbo pašalpa);
- Kam ir kaip galioja mokesčių lengvatos; į ką atkreipti dėmesį?

KAM SKIRTAS / NESKIRTAS ŠIS SEMINARAS?
+ Seminaras skirtas norintiems gebėti priimti tvarų sprendimą dėl pajamų gavimo formos, derėtis darbo pokalbio metu, gauti maksimalią naudą iš mokesčių lengvatų, geriau planuoti savo finansus, investicijas.
- Vebinaras neskirtas tiems, kurie išmano mokestines pajamų prievoles, lengvatų taikymo sąlygas.

INFORMACIJA APIE SEMINARĄ:
Data: 2020 balandžio 13 d. (antradienį)
Laikas: 18:30 h
Trukmė: ~ 1,5 val.
Kaina: 10 Eur
Užsiregistruoti galite iki seminaro dienos 17:00 val.

KAIP GALĖSIU STEBĖTI SEMINARĄ?
Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Ji galios 4 dienas po seminaro, tad jį galėsite peržiūrėti ir vėliau (iki 2021-04-17 23:59 val.) Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Naudodami vaizdo kamerą būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.

BILIETAI: https://bit.ly/seminaras_04_13

VEBINARĄ VEDA LEKTORĖ MILANA JONIKIENĖ
Verslininkė, žinoma finansų ekspertė ir konsultantė, M Capital bendrasavininkė, sertifikuota koučingo specialistė, lektorė, turinti daugiau kaip 17 metų mokymų, paskaitų vedimo ir konsultavimo patirties ir gebanti perduoti žinias apie finansus, galinčias iš esmės pakeisti žmonių gyvenimą. "Esu išbandžiusi praktiškai visas pajamų gavimo formas - esu buvusi samdoma darbuotoja, dirbusi pagal autorines sutartis, užsiimu individualia veikla, investuoju, turiu verslą. Daugiau negu 15 metų domiuosi asmeninių finansų valdymu, gilinuosi į įvairių veiklos formų mokesčius, stebiu pokyčius ir atsakinėju į klausimus, dalinuosi savo žiniomis su kitais. Tikiu, kad apie viską, net mokesčius, galima kalbėti paprastai, praktiškai, suprantamai. Siekiu, kad žmonės galėtų priimti informuotą sprendimą ir sumokėti tiek mokesčių, kiek reikia, norint pasiekti savo tikslus, o dalį sumokėtų mokesčių galėtų susigrąžinti", - sako Milana.   

Seminaro dalyviams dovanojame 1 valandos konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis, kad galėtumėte dar geriau pritaikyti gautą informaciją. 

17
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.