Visos dienos

Mindfulness ir meno terapija vaikams ir tėvams

Mindfulness ir meno terapija vaikams ir tėvams

O kas gali būti nuostabiau nei po savaitės darbų kartu su vaiku pasinerti vidinę tylą bei spalvingos vaizduotės pasaulį? Padėti į šalį rimtus reikalus ir pabūti drauge sąmoningai, žaismingai, kūrybiškai. Nurimti, išgirsti tikruosius norus, prakalbinti vaizduotę, atrasti bendrą kūrybos kalbą ir kartu pafantazuoti ant popieriaus lapo.

Kviečiame tėvelius su vaikais nuo 3 metų į jungtinį mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) ir meno terapijos užsiėmimą, kurio metu išmoksite keletą susikaupimo, dėmesio sutelktumo pratimų bei išbandysite meno terapijos metodus tarpusavio ryšio stiprinimui, kūrybiškumo skatininmui, emocijų raiškai.

Mindfulness praktika - tai dėmesingumo pratybos. Dėmesingo įsisąmoninimo pratimai moko būti dabarties akimirkoje ir ją visapusiškai išgyventi, išjausti, taip pat moko dėmesingai klausyti ir kalbėti, nurimti ir susikaupti. Šio užsiėmimo metu kviesime Jus palikti rūpesčius už durų ir pasinerti į akimirkos džiaugsmą su savo vaiku. Atliksime dėmesingumo pratimus, kurie leis geriau pajausti savo kūną, susitelkti ir mėgautis tiesiog buvimu. Tai ypatingas laikas šeimai, kada galėsite laisvai bendrauti, kurti, kvailioti!

Kūrybiniai tyrinėjimai - tai kūrybiška ir jauki erdvė ir laikas visai šeimai. Šiame užsiėmime tėvai ir vaikai turės galimybę kartu tyrinėti pasaulį, kurti bei labiau suprasti vienas kitą. Kurdami šeimos nariai emociškai atsipalaiduoja bei patiria kūrybos džiaugsmą drauge. Užsiėmimo metu vaikai ir tėvai kartu kurs ne tik piešinį, bet prasmingą artimą tarpusavio ryšį. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti pažinti, priimti vienas kitą bei džiaugtis buvimu kartu spontaniškai kuriant, bendraujant grupėje.

Sekmadienio rytą kursime, atsipalaiduosime, mėgausimės, tyrinėsime ir kalbėsime apie jausmus, spalvas ir netikėtus atradimus.

Kviečiame vaikučius ir tėvelius praleisti daugiau kokybiško laiko drauge.

Užsiėmimą ves:
Gintarė Levickienė - Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos specialistė, dėmesingumo praktikų (mindfulness) instruktorė, psichologė, lektorė, veidoskaitos trenerė, InMind sąmoningumo studijos įkūrėja.

Fausta Anulytė - pedagogė, sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė,„Kūrybinių tyrinėjimų“ idėjos autorė ir įkūrėja. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Užsiėmimai atviri, tačiau dalyvių skaičius ribotas, tad išankstinė registracija būtina. Visomis priemonėmis pasirūpinta. Rekomenduojame pasirūpinti patogiais rūbais, kurių nebūtų baisu ištepti.

DATOS: kovo 14 d. šeštadienį ir balandžio 19 d., sekmadienį
LAIKAS: 11:00-12:00 val.
VIETA: InMind sąmoningumo ugdymo studija, Saltoniškių g. 31-315, Vilnius (Žvėryno verslo fabrikas, 3 aukštas)

Bilietai: http://bit.ly/mindfulness-menoterapija

Daugiau informacijos el.paštu info@inmind.lt arba telefonu 869903355.
www.InMind.lt

04
Balandis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Balandis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.