Visos dienos

Kakavos ceremonija. Šokis. Meditacija. online

Šį kartą kakavos ceremonija vyks online. Užsiregistravusiems išsiųsiu aukščiausios pasaulyje rūšies ceremoninės kakavos Taip pat atsiųsiu instrukciją/receptą ir informaciją, kaip paruošti kakavą.p. s. Kakavos ceremonija vyks uždaroje grupėje, įrašą po ceremonijos paliksiu dar kelioms savaitėms, tad kas negalės dalyvauti būtent tuo kartu, turės galimybę laiką pasiderinti.Šį vakarą kakavos ceremoniją lydės sąmoningas kvėpavimas; šokis, ekstatinis šokis, judesio meditacijos, Pilnaties pasitikimo ritualas. Visa tai padeda išsilaisvinti nuo to, kas netikra, nuo neteisingų įsitikinimų, trukdančių gyventi meilėje ir gausoje. Ceremonijos tikslas – susijungti su vidiniu Aš, patirti gilų atsipalaidavimą, vienijantį beribės meilės ir žinojimo jausmą.Šokį jungiu su meditacija, su kvėpavimu. Per judesį, intuityvų šokį, kvėpavimą keliausime į meditaciją - į prigimtinę džiaugsmo, atsipalaidavimo būseną. Per kūną - į vidinę esatį.Šokio pagrindas - reggaeton'as, - tai įkvepiantis šokis, gimęs Lotynų Amerikoje.
Šokant šiuo stiliumi kūnas stangrėja, tampa lankstesnis, atsipalaiduojama, užmezgamas ryšys su savo kūnu, didėja pasitikėjimas savimi.Kakavos ceremonija – gilias tradicijas turinti Centrinėje ir Pietų Amerikoje senovinė, tūkstančius metų skaičiuojanti praktika, padedanti atverti vidinę tiesą, gilų meilės sau ir visa kam jausmą, plečianti sąmonę. Tai širdies energetinį centrą atverianti praktika, saugiai, teigiamai veikianti ne tik energetiniame, o ir fiziniame lygmenyje, nes kokybiška kakava turi neįtikėtinai daug organizmą praturtinančių savybių.
Kakavos ceremonija padeda patirti euforines būsenas, gauti atsakymus į reikalingus klausimus.
Ceremonijai naudojama aukštos kokybės ekologiška kakava.Kakavos nauda
Kokybiškoje kakavoje gausu organizmui naudingų medžiagų: riboflavinų, niacino, folio rūgšties, mangano, vario, magnio, geležies, fosforo, kalio, kvercetino, flavonoidų, flavonolių, ksantinų, polifenolių, teobrominų, anandamidų. Kakava gerina cukrų apykaitos funkciją, reguliuoja cholesterolio lygį kraujyje. Kakavoje gausu flavonoidų, kovojančių su laisvaisiais radikalais. Kakavos sudėtyje esantis teobrominas suaktyvina kvėpavimo ir širdies bei kraujagyslių sistemų veiklą. Daug antioksidantų įsisavinami iš šilto kakavos gėrimo.Kviečiu į šias judesio praktikas tiek šokančius, tiek judesio neprisijaukinusius. Čia vyks stebuklai - galbūt dar niekada nebuvai išjautęs savo kūno ir to, ką jis apie Tave gali pasakyti, taip stipriai, kaip iki šio šokio.Ceremonijas veda Jurgita Medonė – sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, oro jogos, šokio mokytoja, iniciuota į Reiki, emocijų paleidimų vedėja, energetinio gydymo praktikė, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos, Tantros praktikė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje. Veiklos sritis – sąmonės plėtimas; darbas su pasąmonine – šešėline asmenybės dalimi.Prie grupės būsite prijungti ir registracija bus aktyvi po pavedimo

Jurgita Medonė

LT087300010146247782
Apie registraciją kviečiu pranešti tel. 866215140
Praktikų su kakavos ceremonija kaina 15 eur + viena ceremoninės kakavos porcija 3 eur (plius siuntimas).
Iki pasimatymo įkvepiančioj aplinkoj, kuriant magiškus dalykus

11
Balandis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Balandis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.