Visos dienos

Kardo valdymo kursai pradedantiesiems Šeši kirčiai Kaune

Naujų metų pradžia – laikas, kuomet sustiprėja noras įvykdyti savo užsibrėžtus pažadus, tikslus, siekius. Na, o daugumai ne paslaptis, jog vienas dažniausių tikslų – pradėti ar tęsti intensyvesniau sportuoti, išmokti kažko naujo, sveikiau gyventi ir taip toliau be galo..

Kad ta sporto pradžia būtų lengvesnė ir kuo labiau įdomesnė bei įtraukianti, kviečiame išbandyti kardo valdymo meną, kuris ne tik padės sustiprėti fiziškai, pagerinti reakciją, koordinaciją, bet ir pagelbės palaikyti taisyklingą laikyseną. 

Taigi, pradedame naujus metus – su nauja grupe ir kardo valdymo kursais pradedantiesiems Vilniuje ir Kaune. Pradedama registracija naujoms grupėms, kurios jau nuo sausio pabaigos startuos kardo valdymo mokyklose „Husaras“ .

Dabar tikrai yra pats geriausias metas pasakyti sau: „Aš pradėsiu sportuoti“!

Visų ne tik norinčių išmokti ar susipažinti su kardo valdymo menu, bet ir siekiančių sustiprėti fiziškai, pasportuoti bei gerai praleisti laiką su nauja kompanija, laukiame pirmuosiuose naujojo sezono kursuose mūsų mokyklose.

Kursų metu sužinosite:

kaip valdyti kilmingiausią žemėje ginklą – kardą!sustiprinsite riešus, rankas, pečius bei pagerinsite savo laikyseną;pažinsite Lietuvos istoriją elitinės Husarų kavalerijos akimis; draugiškoje aplinkoje gerai praleisite laiką, surasite naujų pažinčių; atsigausite nuo kasdieninio streso, atsipalaiduosite kūną ir protą;lengviau sutelksite savo dėmesį darbe, moksle ar kitoje kasdieninėje veikloje. 

Kardo valdymo mokykla  „Husaras“  Jums siūlo išbandyti specialiai pradedantiesiems sukurtą programą „Šeši kirčiai“ – tai 4 treniruočių programa, vykdoma kartą per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė: 1,5 – 2 val.

Šios programos tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

 

Į KURSUS REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@kardomokykla.lt

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos, parengta remiantis Toldi Miklos Karališkojo Instituto praktika  – prestižine fechtavimo mokykla, savo veiklą pradėjusią dar 1925 metais. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną beisukūręs efektyvią mokymo programą, kurios vedini Vengrijos atstovai bene puse amžiaus buvo vieni geriausių Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio bei Europos čempionatuose.

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Pravartu turėti ir vandens buteliuką! 

Taip pat, prašome į pirmąją treniruotę atvykti kiek anksčiau – kad spėtumėte persirengti ir nevėluotumėte!

 

Užsiėmimų metu galėsite naudotis mokyklos inventoriumi – kardu bei šalmu, lankant treniruotės ilgiau galima pagalvoti ir apie savos, nuosavos įrangos įsigijimą.

Kursai vyks didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune, na, o Klaipėdoje kolkas renkama grupė artėjantiems kursams (data bus patikslinta vėliau). 

KURSAI KAUNE:

Šiaurės pr. 57, Kauno Valdorfo mokykla, Kaunas 

Pirmadieniais 18:00 – 19:30 val.

Sausio 17 diena (pirmadienis) – pirmoji treniruotė;

Sausio 24 diena (pirmadienis) – antroji treniruotė;

Sausio 31 diena (pirmadienis) – trečioji treniruotė

Vasario 7 diena (pirmadienis) – paskutinė treniruotė. 

Treniruočių metu naudojamos atitinkamos apsaugos, o visos treniruotės metu Jus prižiūri instruktorius – kursų dalyviams užtikriname maksimalią apsaugą dėl sužalojimų.
Kursus veda aukščiausiojo lygio instruktoriai, turintys ilgametę patirtį kovos menuose bei jau ilgus metus vedantys šiuos kardo valdymo mokymus  tiek mūsų mokyklose, tiek įmonėse.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu marketing@kardomokykla.lt arba tel. +370 685 84 147.

20
Gegužė
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gegužė
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.