Visos dienos

Savaitgalis poroms: santykio kūrimas

BŪTINA REGISTRACIJA: https://forms.gle/G9Xu2fBEWMxKr55LA

Tris dienas truksiančio seminaro metu gilinsimės į santykį iš skirtingų perspektyvų. Nagrinėsime santykį su savimi, su pasauliu ir su kitu žmogumi.
Santykių psichologas Vaidas Arvasevičius palydės į naujus atradimus savyje ir santykyje bei leis prisidės prie prasmingesnio ir auginančio santykio sukūrimo.

Santykis su savimi.
Savo identiteto pažinimas, charakterio analizė, stiprybių atradimas ir įvardijimas, vaikystės prisiminimai ir patirtys, santykiai su tėvais.
Dažniausiai kylančių minčių, patiriamų emocijų ir viso to pagrindo – kertinių įsitikinimų – indentifikavimas ir analizė.

Santykis su pasauliu.
Savojo Persona archetipo (socialinės kaukės) nustatymas, savęs pristatymo aplinkai, įvaizdžio ir būdų kontaktuoti su aplinka analizė.
Aiškinsimės individualų požiūrį į visus pasaulio resursus:
gaunamus – pinigus, gamtą, gyvastį;
atiduodamus – pinigus, veiklą, tarnystę, naudingumą aplinkai, santykį su gyvybe ir mirtimi, gyvenimo filosofiją, nuostatas.

Santykis su kitu žmogumi.
Kito žmogaus pažinimas, priėmimas, gebėjimas suprasti kito interesą ir priimti kitoniškumą. Supratimas, kas erzina ir ką norisi keisti kitame bei kaip su tuo elgtis.
Aiškinsimės, kaip brėžti ribas, išlikti autonomišku, unikaliu žmogumi, tinkamai ir aiškiai komunikuoti savo norus, savijautą, nepasitenkinimą kitu. Mokysimės emocinės inteligencijos, emocinių impulsų valdymo, išbuvimo konflikte bei atsiprašymo, apgailestavimo ir išėjimo iš konflikto. Aptarsime bendrus bendravimo su vaikais principus.
Paliesime svarbius buities klausimus - finansų valdymą, šeimos biudžetą, atostogas ir t.t.

Seminaras apims teoriją ir praktines užduotis, bus atliekamos įsisąmoninimo praktikos, savo intencijų bei impulsų veikti suvokimo bet kuriame santykyje ir tinkamo pasirinkimo treniruotės.

Apie lektorių.
Vaidas Arvasevičius – šeimos santykių lektorius, vedinis psichologas, dirbęs Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro karjeros konsultantu, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias.
Pagrindinė studijų sritis – vaikai, jų aplinka, šeimos santykiai. Paskaitos ir seminarai pedagogams, tėvams, taip pat planuojantiems susilaukti vaikų bei patiems vaikams – didžioji veiklos dalis. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius tarpusavio santykių, gyvenimo krypties pasirinkimo bei savo prigimties suvokimo, ateities planavimo per savęs pažinimą klausimais.

Klauskite: mokytojai@mastersofcalm.lt

15
Lapkritis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Lapkritis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30