Visos dienos

Tarptautinis šokio festivalis AURA'29 | International Dance Festival AURA'29

Rugsėjo 28 - Spalio 6 dienomis Kaune jau 29-ąjį kartą vyks Tarptautinis šokio festivalis AURA'29, sukviesiantis šokio pasaulio žvaigždes ir trupes iš Izraelio, Slovėnijos, Estijos, Čekijos ir kitų šalių. 

Šiais metais festivalis prasiplės net iki Klaipėdos ir Anykščių - dalis trupių, pasirodančių Kaune, atvyks iš į šiuos miestus.

PROGRAMA:

Rugsėjo 28 d.

FESTIVALIO DOVANA MIESTUI

19:00 Kompozitoriaus Vaclovo Augustino kūrinio premjera „Missa pro centesimo anno restitutionis Lituaniae“

Pax et Bonum, Kauno šokio teatras „Aura“, Klaipėdos kamerinis orkestras ir Vilniaus choras “Jauna muzika”

Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčia

 

Rugsėjo 29 d.

FESTIVALIO DOVANA MIESTUI

16:00 Parodos “Netikėtasis Dali” uždarymo vakaras

Kauno šokio teatras “Aura”, Zan Hoffman

Kauno rajono muziejuje, Raudondvario pilyje (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.)

 

Spalio 3 d. 

PREMJERA

19:00  Kauno šokio teatras AURA | Lietuva

OH-2 | 60 min.

Verslo lyderių centras BLC, K. Donelaičio g. 62/V. Putvinskio g. 53, Kaunas

 

Spalio 4 d.

Spektaklis vaikams (5-12 m.)

16:00  Šokio trupė Barbora Látalová & col. | Čekija
ŽVĖRIŲ KARNAVALAS | 75 min.

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, Rūtos salė 

 

18:00 Šokio trupė Roosna & Flak | Estija

Pagrindinis variklis| 55 min.

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, Didžioji scena 

 

18:00 Žigan Krajnčan ir Gašper Kunšek |Slovėnija

ALIEN EXPRESS | 40 min.

Anykščių kultūros centras, A. Baranausko a. 2, Anykščiai

 

NAKTINIS SPEKTAKLIS

21:00 Šokio projektas Niv Sheinfeld & Oren Laor | Izraelis

Trečiasis šokis | 50 min. 

Verslo lyderių centras BLC, K. Donelaičio g. 62/V. Putvinskio g. 53, Kaunas

 

Spalio 5 d.

Spektaklis vaikams (5-12 m.)

12:00  Šokio trupė Barbora Látalová & col. | Čekija
ŽVĖRIŲ KARNAVALAS | 75 min.

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, Rūtos salė 

 

18:00  Šokio trupė Ben J. Riepe |Vokietija

 Be pavadinimo: PERSONA | 60 min.

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, Didžioji scena

 

18:00 Šokio trupė Roosna & Flak | Estija

Pagrindinis variklis| 55 min.

Kultūros Fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda

 

NAKTINIS SPEKTAKLIS

21:00 Žigan Krajnčan ir Gašper Kunšek |Slovėnija

ALIEN EXPRESS | 40 min.

Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A, Kaunas

 

 

Spalio 6 d.

4x4 ŠOKIO EKSKURSIJA

11:55 susitikimo vieta – Kauno Rotušė

Ula Liagaite „Silpnybės praktika“ | Lietuva

Jānis Putniņš ir Eva Kronberga „Ideali Moteris“ | Latvija

Kyrie ir Love „KaGaMiToMiMi“ | Švedija / Japonija

Maya Yogel „Almost a Mensch“ | Izraelis

 

FESTIVALIO UŽDARYMAS

18:00 Šokio trupė VERTIGO | Izraelis

Vienas.Vienas ir vienas | 60 min.

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, Didžioji scena

Bilietus platina Tiketa (šiuo metu ten rasite ir spektaklių aprašymus)

22
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30