Visos dienos

Rebefingas. Tema: Gausa

Sąmoningo kvėpavimo sesijos metu kviesim į savo gyvenimą Gausą visomis prasmėmis: suvokimais, materija, žmonėmis, potyriais, įvykiais... Kiekvienam tai, ko labiausiai reikia.
Visapusę gausą stabdo netikslingi įsitikinimai. Paleidus juos atsiveria Gausa spalvomis, pranokstančiomis svajones apie laimėtą milijoną. Sąmoningai suvokus vidinius stabdžius Gausa ateina ir pripildo gyvenimą neišmatuojamu malonumu.

Kas nutinka žmonėms po kvėpavimo sesijų?
Gali būti, kad išsilaisvinsite nuo nepatogių emocijų. Suprasite, kad galite rinktis, ar norite ir kiek norite jausti tai, ką jaučiate: pyktį, susierzinimą, skausmą, džiaugsmą...
Gali būti, kad po rebefingo jūs nebenorėsite gyventi taip, kaip gyvenote. Nebenorėsite tenkintis tuo, kas pusėtina. Nebenorėsite būti tuo, kas nesate. Nebenorėsite įtikti. Nebenorėsite apsimetinėti. Nebenorėsite užsiimti tuo, kuo iki šiol užsiėmėte. Nebenorėsite būti su tais, su kuriais siejo į išsilaisvinimą nevedantys santykiai. Nebenorėsite to, kas neskanu. Gali būti, kad jums neberūpės, ką kiti apie jus galvoja. Gali būti, kad jūs nebenorėsite būti tik šviesa. Gali būti, kad žiūrėsite į savo tamsą ir su dideliu dėkingumu jai šypsositės. Gali būti, kad pajusite begalinę meilę tiems, kurie kažkada jus įskaudino. Ta meilė bus tokia didelė, kad jums nekils klausimų, ar ji tikra.
Gali būti, kad per rebefingą jūs suprasite, koks iš tikrųjų jūsų šio gyvenimo tikslas. Gali būti, kad jūs imsitės daryti dalykus, kurių iki šiol nedarėte.
Gali būti, kad pirmą kartą suprasite, koks netikras ir nenatūralus yra kaltės, gėdos jausmas. Gali būti, kad pirmą kartą suprasite, ką reiškia jaustis gyvam.
Gali būti, kad jūs verksite taip, kaip iki šiol neteko verkti. Ir su tomis ašaromis pasileis ne tik skausmas, o ir begalinis džiaugsmas. Gali būti, kad jūs pirmą kartą suprasite, kad skausme gali būti tiek laimės.
Gali būti, kad jūsų kūnas labai aiškiai parodys, kur, kada ir kiek nepasakėte to, ką kažkada norėjote pasakyti, nepadarėte to, ką vertėjo padaryti, arba darėte tai, ko nenorėjote daryti. Gali būti, kad pirmą kartą iš tikrųjų pažiūrėsite skausmui į akis ir suprasite, kad jis nuostabus draugas. Gali būti, kad norėsite apkabinti skausmą ir su juo susilieti. Ir kai tai padarysite, jau niekada nebebūsite tokiu, koks buvote prieš pirmąjį rebefingo įkvėpimą.

Rebefingas - tai metodas, leidžiantis greitai ir efektyviai pajausti save, patirti ekstazines būsenas, pašalinti emocines ir energines blokadas, pamatyti save iš stebėtojo pozicijos, suvokti Visatos dėsnius. Viena rebefingo sesija gali prilygti net dešimčiai psichoterapijos seansų.

Susitinkame kiekvieną antradienį.
Artimiausių sesijų laikas ir temos:
* 11.12 gausos sesija
* 11.19 laisvės sesija
* 11.26 šamaniškasis kvėpavimas
* 12.03 širdies atvėrimo sesija
* 12.10 intuicijos išlaisvinimo sesija
* 12.17 kvėpavimas per čakras
* 01.07 tantrinis rebefingas
* 01.14 regresinis kvėpavimas ore
* 01.21 malonumo sesija
* 01.28 gausos sesija

Giluminis cirkuliacinis kvėpavimas (GCK) - rebefingas - tai senovinė kvėpavimo technika, kurios pagalba pasiekiama pasąmonė. Į pasąmonę nugulė įsitikinimai, emocinės blokados, neišsakyti, iki galo neišjausti jausmai, kuriantys gyvenimą šiandien. Didžiąją dalį sprendimų gyvenime priimame ne sąmoningai, o pasąmoningai. Jeigu nejauti gyvenantis visiškame malonume, gali keisti įsitikinimus, neteikiančius naudos, paleisti užspaustus emocinius blokus.

Kontraindikacijos: įvairios vėžio formos; po infarkto ir insulto nepraėjus 6 mėn., aukštas kraujospūdis, nėštumas.

Sesijas veda:
Jurgita Medonė – sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) instruktorė, turinti Reiki I pakopos iniciaciją (gydantys prisilietimai), oro jogos, šokio mokytoja, sveikos gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos šalininkė, skatinanti atrasti darną viduje ir išorėje, mylėti save, matyti savyje šviesą ir dalintis ja su kitais.

Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo metu pasitelkiu įvairias šio metodo technikas, natūralius kvapus, dainuojančius Tibeto dubenis ir kitus muzikos instrumentus, prisilietimais padedu giliau įeiti į save ir paleisti emocinius blokus.
Prieš sesiją patartina būti pora valandų nevalgius.

Sesijų trukmė 1,5-2 val.
Kiekvieną antradienį 19 val., Kaune, Vilniaus g. 10, studijoje Buddha on Bike.

Kainos:
Viena sesija - 20 eur,
4 sesijos - 65 eur.
10 sesijų 150 eur.

Registracija:
FB žinute arba tel. 866215140.

p.s. kreiptis galite ir dėl individualių sesijų.

Iki pasimatymo kelionėje į save.

10
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31