Visos dienos

Asmeninė ThetaHealing® sesija-konsultacija su Dovile

Visata nuolatos atspindi tai, kas mūsų viduje. Ji - puikus Mokytojas, greitai pirštu įbedantis į tai, ką reikia ”taisyti” savyje. Labai svarbu suvokti ir prisiminti, kad ne viskas, ką ji atspindi, yra mūsų esmė, mūsų tikroji prigimtis, atsinešta dieviška esatis. Didžioji dalis vaizdo Visatos veidrodyje rodo tai, ko iš mūsų tikėjosi, tai ko iš mūsų reikalavo, tai, ką iš savęs nulipdėme norėdami įtikti kitiems, tai kaip išdavėme slapčiausius savo troškimus iš baimės būti dideli ir ypatingi, tai kuom prisidengėme norėdami išgyventi ir apginti save, tai kaip pabėgome nuo savęs vardan troškimo pažinti, patirti ir gauti bent mažą trupinėlį meilės ir pripažinimo iš kitų. Priėmėme ir džiaugėmės net jei tai buvo suvaidinta, netikra ar tiesiog nemokšiška. Nes tai buvo geriau nei nieko. Šeimininkavome kreivų veidrodžių karalystėje. Bet gal jau užteks pagaliau?

Kai nusimesime, užbaigsime, paleisime… Kas netikra, ne mūsų, ne iš Meilės Šaltinio… Visata parodys, kokie iš tikro nuostabūs mes esame. Ji apdovanos mus tyra palaima, vidine ramybe ir taika su savimi. Taika su mūsų vidiniu ir išoriniu pasauliais. Tai bus pati didžiausia mūsų pergalė ir laimėjimas. O tuomet, tapę švariu veidrodžiu, gebėsime ir kitiems parodyti, kokie nuostabūs jie yra iš tikrųjų. Tai galės tapti viena nuostabiausių dovanų, kurią Žmogus galėtų įteikti Žemei.

ThetaHealing® tai - metodas, apjungiantis meditaciją, destruktyvių emocinių ir mentalinių blokų paleidimą, kvantinę fiziką, manifestavimą, afirmacijas, Sielos pamokas… Sesijų metu įvykstantys pokyčiai apima visus To, Kas Esame, lygmenis: fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį. Tai, kaip greitai ir plačiai auga ThetaHealing® praktikuotojų gretos atskleidžia, koks tai yra galingas transformuojantis įrankis. Įrankis, apipintas įkvepiančiomis tikromis istorijomis iš įvairiausių Žemės kampelių apie akimirksniu įvykusius pasveikimus iš “tradicinei” medicinai neįveikiamų ligų, apie gilius išlaisvinančius susivokimus bei stulbinančias transformacijas Meilės, Sveikatos ir Gausos srityse.

Su ThetaHealing® galime:
Surasti ir atpažinti trukdančių įpročių, mąstymo bei veikimo modelių šaknis ir priežastis;
Suvokti, kaip ribojantys įsitikinimai veikia dabartinį gyvenimą bei kokiu būdu skiria nuo gyvenimo džiaugsme ir pilnatvėje;
❤️ Paleisti vaikystės traumų sukeltas nuoskaudas;
❤️ Išsilaisvinti iš mus sabotuojančių genetinių įsitikinimų (užkoduotų mūsų DNR);
Išsivaduoti iš savo ar kolektyvinės patirties (įgytos kitame laike ir kitoje vietoje) pasekmių, kurios neigiamai įtakoja šį mūsų gyvenimą;
❤️ Išsigydyti gilias Sielos žaizdas;
Atrasti Kūrėją plačiąja prasme ir Kūrėją kaip savo dalį, kaip savo Šviesos ir Gerbūvio šaltinį;
Surasti būdus ir galimybes kaip gyventi harmonijoje su savimi, supančia aplinka, bei visa apimančioje Gausoje, Sveikatoje, Meilėje.
Be šių, paminėtų pagrindinių, yra dar papildomos - gilesnio, subtilesnio ir stipresnio ThetaHealing® panaudojimo - galimybės, parenkamos pagal individualią situaciją ir temą.

19
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31