Visos dienos

Jogos Ore / Oro jogos kursai Level 1-2

Išmok skraidyti ir levituoti ore arba mokyti to daryti kitus! Žinias semsitės pirmojoje ir didžiausioje oro jogos studijoje CamiYoga Lietuvoje (nuo 2014 m.)! Tai vieninteliai oro jogos kursai Lietuvoje, kurie yra pripažinti Yoga Alliance ir juos ves CamíYoga Ore studijos įkūrėja ir unikalaus oro jogos metodo autorė – Camille Shakti Semiotaite (E-RYT 500, YACEP).

Kursai vyksta tris intensyvias dienas ir programa apima paskaitas, diskusijas, klausimus-atsakymus, užduotis ir egzaminą. Kiekvienas mokinys gaus CAMÍYOGA metodinę jogos ore instruktorių apmokymų medžiagą. Tu išmoksi net 140 įvairių pratimų ir asanų tiek ore, tiek ant žemės naudojant juostą, remiantis unikaliu CamíYoga Ore metodu su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Kursu metu bus pristatomas oro jogos metodas, technikos ir principai, bus rodomos demonstracijas, darbas grupėse, analizavimas, korekcijos ir taisyklingas pozicijos išdėstymas.

KURSŲ METU IŠMOKSTAMA:
- teorinė ir praktinė jogos ore dalis, kur studijuojama taisyklingi įėjimai ir išėjimai į pozicijas/asanas ir pratimus,
- variacijos ir sudėtingesnės padėtys,
- pagrindiniai jogos principai,
- kvėpavimo svarba ir pratimai (pranayama)
- meditacijos,
- mudros,
- taisyklingas atsipalaidavimas (šavasana, joga nidra)
- masažai,
- pamokos struktūra,
- saugumas ir kontraindikacijos,
- anatomija ir korekcijos;
- mokomasi sudaryti ir vesti užsiėmimus, pedagoginiai pagrindai
- taisyklinga oro jogos verbalizacija, žodynas
- taisyklingai pasikabinti juostas.

Baigus šiuos kursus yra galimybė jungtis prie CamíYoga komandos ir vesti užsiėmimus.

Vietų skaičius ribotas.

STILIUS
CamíYoga Ore – tai unikalus CamíYoga Ore metodas su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis, kur apsijungia joga, akrobatika, šokis, pilates ir fizinė terapija. Apmokymu metu koncentruojamasi, kad kiekvienas instruktorius atrastų savo unikalų mokymo stilių. CamíYoga Ore integruojami šie jogos stiliai:
- Hatha
- Vinyasa
- Yin
- Power

LYGIS
Jogos Ore apmokymai Level 1-2 (Beginner – Intermediate) – gali mokytis visi, kurie nori išmokti jogą ore metodą ar mokyti jo kitus. Šiuose kursuose apžvelgiamos pagrindinės jogos ore pozicijos/asanos ir pratimai, tinkami mokyti pradedančiuosius ir variacijos su daugiau akrobatikos bei papildomos pozicijos ir pratimai vidutionio lygio mokinius. Jogos patirtis nėra būtina, bet privalumas, norint giliau pažinti jogos principus ir filosofiją.

SERTIFIKATAS
Mokiniui suteikiamas 50 val. CamíYoga Ore / Aerial Yoga Teacher Training Level 1-2 sertifikatas pripažintas Yoga Alliance (YACEP) ir galiojantis visame pasauyje.

KAINA
430€ arba su jogos ore juosta (+80€) – 510€ (įprasta juostos kaina 100€)
Avansas: 100€
Galima atsiskaityti ir dalimis.

*CAMÍYOGA nariams taikoma 10% nuolaida!

Rugsėjo 18-20 d.

Penktadienis - sekmadienis 10-18 val.
Pietų pertrauka 13-14 val.

VIETA
"CamíYoga" studija, Jonavos g. 68, Kaunas

ATSILIEPIMAI
"Man patiko tai, kad subalansuotas informacijos pateikimas, poilsio ir mitybos režimas, nebuvo jokio streso. Padrąsinimui, paskatinimui savivertės pakėlimui skirtas mokytojos dėmesys. Pozityvą skatinantys pokalbiai. Pakankamai vietos užrašams prie nuotraukų." - Jolita Balčiūnienė

"Gavau gerą patirtį, kursus rekomenduočiau kitiems. Gaunama teorija buvo visuomet praktikuojama - tas labai padeda įtvirtinti žinias. Mokymų struktūra gerai apgalvota, visuomet telkia dėmesį. Teorija ir praktika buvo paskirstyta tolygiai ir vis kaitoma. Mokytoja Camille Shakti - išklausė kiekvieno asmens klausimus ir juos plačiai atsakydavo. Buvo sudaromas geras mikroklimatas tarp dalyvaujančiųjų, išlaikytas balansas tarp poilsio ir mokomosios medžiagos." - Kamilė Šimkutė

MOKYTOJA
Camille Shakti Semiotaite - pirmosios jogos ore CamíYoga Ore studijos įkūrėja Lietuvoje (nuo 2014 m.). Praktikuoja jogą nuo 2010 m., Hatha ir Vinyasa jogos (E-RYT 500, YACEP) ir CamíYogos Ore mokytoja, yra baigusi tarptautinius Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus (RYT 200H), Indijoje Pažengusių jogos mokytojų kursus (RYT 300H), Jogos ore kursus, Tailandietišką masažą, LSMU Visuosmenės sveikatos ir mitybos magistrą, 4 metus praktikavo Tai Chi, 7 metus šoko šiuolaikinį šokį, dalyvavo įvairiuose judesio ir šokio terapijos seminaruose.

Camille išvystė unikalų CamíYoga Ore metodą su sukurtais autentiškais CamíYoga Saulės pasveikinimais, pratimais ir asanomis. Šiuo metu veda įvarius jogos renginius, retritus, workshop’us ir meditacijas. Taip pat organizuoja jogos ore apmokymus Level 1-2 ir Level 2-3.

“Kviečiu į jogos ore užsiėmimus, meditacijas, kvėpavimo seminarus ir kitas saves pažinimo praktikas. Stengiuosi dalintis savo jogos žiniomis ir džiaugsmais su Jumis bei kartu siekti vidinės gerovės, kūno ir sielos harmonijos.”


REGISTRACIJA:
FB asmeninė žinutė
info@camijoga.lt

Daugiau info:
www.camiyoga.lt
www.jogaore.lt

13
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.