Visos dienos

IŠ PRIKLAUSOMYBIŲ – Į GYVENIMĄ. Psichologinė grupė priklausomiems žmonėms bei jų artimiesiems

Mes tikime, kad priklausomybė – ne nuosprendis, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti savo gyvenimo šeimininkais, susigrąžinti atsakomybę už savo gyvenimą ir gyventi laimingiau: sau, savo šeimai, vaikams, darbui, pomėgiams. Tam, kas džiugina, suteikia prasmę.

Kartu su kitais grupės dalyviais mes Jus kviečiame
atrasti ir patirti pilnavertiškumo jausmą, būti savimi.
Dėl savęs, šeimos, arba savo artimojo – priklausomo žmogaus.

Kuo svarbi grupė ir kuo ji gali padėti?

Grupė - tarsi sumažintas visuomenės, šeimos modelis, kur pamatome save ir savo santykius su kitais žmonėmis bei pačią priklausomybę naujai, randame naujas galimybes įveikti sunkumus. Čia po pirmosios užduoties „kaip nevartoti?" ar „kaip išsilaisvinti iš priklausomų santykių?" tampa svarbiu klausimas „kaip kurti santykius, būti savimi ir gyventi naujai?" Tuomet vis mažiau lieka vietos priklausomybėms, daugiau - gyvenimui, šeimai, meilei.

Ši grupė turi savo naujumą ir ypatingumą
- dvi pagalbos specializacijos

Jūsų kelionėje asmeniniam augimui, laisvėjimui ir naujų įgūdžių formavimui padės dviejų pagalbos sričių specialistai. Tai priklausomybių konsultavimas, geštalto praktika ir sisteminė fenomenologinė terapija su šeimos bei simptominėmis konsteliacijomis. Dvi suderintos priemonės suteikia didesnį efektyvumą nei kiekviena atskirai. Sunkumai, „užstrigimai" iškilę grupėje, konsteliacijos pagalba gali būti peršviečiami lyg rentgenu, pamatant, kas slypi giliau. Tokiu būdu atrandami nauji sprendimai, o tai kas nauja iškilo konsteliacijose – įsisamoninama, išbandoma grupėje.

UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA – 2019 m. ruduo
VILNIUJE ir KAUNE


DĖMESIO. "Renginiai Kas Vyksta" tinklapyje nurodyta data – preliminari.

Visi užsiregistravę į grupę, gaus asmeninius pranešimus įė el.paštą apie KONKREČIĄ GRUPĖS PRADŽIOS DATĄ.

Kartą per mėnesį vyks ilgesnis užsiėmimas 18-22 val. (su arbatos pertrauka), kurio metu: sisteminės terapijos praktinė sesija - šeimos ir simptominės konsteliacijos (vidinio gyvenimo paveikslų išdėstymai).

GRUPIŲ VEDANTIEJI:

VILNIUJE: Mindaugas Karpuška. Priklausomybės ligų konsultantas. Darbo patirtis priklausomybių srityje – 20 metų. Geštalto psichoterapijos praktikas.

KAUNE: Virginija Blaževičienė. Priklausomybės ligų specialistė, geštalto psichoterapijos praktikė, socialinė darbuotoja, teologijos šeimotyros magistrė, edukologė. Darbo patirtis - individualios konsultacijos, terapinių grupių vedimas – 15 metų.

VILNIUJE ir KAUNE: Kazimieras D. Daugėla. Sisteminės fenomenologinės psichoterapijos psichoterapeutas. Papildoma specializacija – sisteminė priklausomybių terapija. Darbo patirtis – 12 metų.

Plačiau apie grupę skaitykite ir registruokitės spausdami šią nuorodą: http://www.konsteliacijos-d.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=99&Itemid=117

19
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30