Visos dienos

CRRNT No. 1

Šių metų vasario 20 d. 19 val. Kauno menininkų namuose prasideda koncertų ciklas „CRRNT“, skirtas naujajai gyvai šiuolaikinio / eksperimentinio / laisvojo džiazo muzikai. Ciklo, kuriame gros Lietuvos ir užsienio atlikėjai, pasirodymai kas mėnesį numatomi Vilniuje ir Kaune. Pirmajame „CRRNT“ koncerte gros du ansambliai, vienas jų - tarptautinis.

Koncertą pradės Arno Mikalkėno (mušamieji), Mindaugo Apulskio (saksofonas) ir Mariaus Giedros (klavišiniai) trio. Antroje dalyje gros Andrius Dereviancenko (saksofonas), Halym Kim (mušamieji), Arnas Mikalkėnas (klavišiniai) ir Aurelijus Užameckis (kontrabosas).

Apie atlikėjus:

Arnas Mikalkėnas – džiazo, improvizacinės ir šiuolaikinės akademinės muzikos atlikėjas ir kompozitorius. Yra koncertavęs Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Italijoje, Airijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Norvegijoje ir kitur, daug groja Lietuvoje. Yra dalyvavęs gausybėje konkursų ir festivalių, pelnęs apdovanojimų. Yra bendradarbiavęs su Kenny Wollesen, Anne Liis Poll, Liudu Mockūnu, Lasse Lindgren ir kt. Kolektyvo „Ąžuoliniai Berželiai" narys. Dėsto Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje bei Vytauto Didžiojo universitete.

Mindaugas Apulskis – saksofonininkas, aktyviai veikiantis tiek džiazo, tiek improvizacinės muzikos kryptyse. Studijavo VDU muzikos akademijoje ir Princo Klauso konservatorijoje Olandijoje. Dalyvavo įvairiuose meistriškumo kursuose, tokiuose kaip „Agata Langai“ bei beveik visuose Lietuvos džiazo festivaliuose.

Marius Giedra – Kauno bigbendo narys, džiazo pianistas, nuolat muzikuojantis su įvairias Lietuvos atlikėjais, dalyvaujantis džiazo festivaliuose. Atlikimo stilius varijuoja nuo tradicinio ir modernaus džiazo iki klasikinės ir improvizacinės muzikos.

Andrius Dereviancenko pabaigė bakalauro studijas Amsterdamo konservatorijoje. Studijų metu mokėsi pas Don Braden, Miguel Zenon, Mark Turner, Ken Schaphorst, Ferdinand Povel, Simon Rigter. 2013 metais kartu su Andriaus Dereviancenko kvartetu laimėjo Leideno Džiazo apdovanojimą. 2016 metais laimėjo geriausios kompozicijos prizą ir publikos prizą konkurse „Tremplin Jazz Européen d'Avignon“.

Halym Kim – būgnininkas iš Berlyno. Baigė džiazo studijas Dresdene, po jų tęsia magistro studijas „Rhythmic Music“ konservatorijoje, Danijoje. Halymo muzikinis stilius varijuoja tarp tradicinio džiazo ir šiuolaikinės, improvizacinės muzikos. Bendradarbiauja su tokiais atlikėjais kaip Jason Moran, Barry Guy, Rudy Mahall, Thomas Zoller, Till Brönner, Niels Klein, Pierre Dørge ir kt. Halyma taip pat domisi ir groja tradicinę korėjiečių muziką.

Aurelijus Užameckis – aktyvus jaunosios kartos kontrabosininkas. Ilgai studijavo klasikinę muziką, grojo su orkestrais, tapo vietinių konkursų laureatu. Dalyvavo meistriškumo kursuose ir sėmėsi žinių pas Miloslav Jelinek, Božo Paradžik, Frank Gratkowski ir kt. Taip pat buvo improvizacijos kursų „Agata Langai“ dalyvis. Šiuo metu muzikantas aktyviai dalyvauja džiazo, šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos scenose, groja ir kuria su geriausiais šalies muzikantais bei dalyvauja teatro, kino ir kitose meno platformose. Yra kultinės grupės „Džiazlaif“ narys.

Bilieto kaina 3 Eur. Bilietus 1 val. prieš renginį galima įsigyti Kauno menininkų namuose.

09
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31