Visos dienos

RENKAMOS NAUJOS PILATES, JOGOS, SVEIKATINGUMO MANKŠTOS GRUPĖS !

                         Studija „Farfalla“ kviečia!

RENKAMOS NAUJOS GRUPĖS! Kaina nuo 17,50 eur ! 

Visų treniruočių trukmė 50-55 min

Treniruotės puikiai tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Treniruotėms rekomenduojama laisva ir judesių nevaržanti apranga.

Abonementas gali būti stabdomas ligos atveju

Pilates

Tai viso kūno pratimų kompleksas , kurio pagalba, siekiama atstatyti anatomišką raumenų ilgį, sustiprinti giliuosius kūno raumenys.  Pilates treniruotese sujungti įvairūs rytų ir vakarų treniravimosi metodai. Ypač stipri Tai-či ir Jogos įtaka.

Rezultatai:

Tai puikus būdas gerinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvel­giant į sąnarių ir nugaros būklę. Judesiai atliekami tolygiai, pakartojami minimaliai. Pilates užsiėmimais gerinamas sąnarių paslankumas, raiščių elastingumas, raumenų balansas.Ugdoma koordinacija bei ištvermė. Pilateso treniruotės tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo, žmonėms, tinka reabilitacijai po traumų.

 

Hatha joga

Tai yra indų dvasinė disciplina, paremta tam tikromis etikos normomis. Jogos mokymas, kaip ir pati Indijos filosofija, yra labai senas, tačiau jis dinamiškas ir kintantis kartu su gyvenimu. Tai- tarsi senovinė psichoterapija- galinga, efektyvi savęs tobulinimo priemonė, kuri buvo sėkmingai pritaikyta vakariečių gyvenimo būdui ir poreikiams.  Jogą praktikuoti gali kiekvienas.

Rezultatai:

Joga stiprina, maitina ir tonizuoja raumenis, gerina kūno laikyseną, lankstumą, plastiškumą bei judesių koordinaciją,Gerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą.Joga padeda atsikratyti daugelio ligų: chroniškų skausmų, depresijos, nerimo ir baimės, skrandžio ir žarnyno sutrikimų.Jogos užsiėmimai reguliuoja kraujo spaudimą, šalina miego sutrikimus, nuovargį, galvos skausmus, ir t.t.Išauga atsparumas  ligoms ir stresinėms situacijoms.Joga suteiks ramybės ir proto koncentracijos.

 

Sveikatingumo mankšta 

Tai žemo intensyvumo, lėto tempo grupinė gydomoji mankšta įvairaus amžiaus žmonėms, kuri tinka visiems,  ypač tiems, kas turi stuburo problemų ir dirba sėdimą darbą.

Treniruotės metu atsižvelgiama į žmonių amžių, fizinę būklę, darbo pobūdį ir parenkami saugūs pratimai.

Rezultatai:

Pagerėja fizinis pajėgumas ir gyvenimo kokybė.Taisyklingi ir reguliarus  pratimai sustiprina raumenys, pagerina kvepavimo ir širdies sistemos veiklą, sąnarių būklę, didina stuburo lankstumą.Gerinama pusiausvyra, koordinacija.Sumažina skausmus ir padeda atsipalaiduoti.

 

Solo pramoginiai šokiai

Pramoginiai šokiai – tai nuotaikos ir teigiamos energijos šaltinis. Šie šokiai yra šokami po vieną, sustojus linijomis. Čia jūs puikiai praleisite laiką draugiškoje kompanijoje, šoksite pagal linksmą, ritmišką muziką, atsipalaiduosite po dienos darbų. Išmoktus šokius galėsite pademonstruoti savo draugams per vakarėlius bei nesudėtingus judesius pamokinti patys, tuo praturtindami vakaro programą. Eidami į užsiėmimus mokykloje renkitės tokius rūbus, kad būtų patogu šokti.

Rezultatai:

Šokių metu dirba didžioji dalis raumenų ir daromas teigiamas poveikis sąnarių audiniams. Puikiai treniruoja  nugaros raumenis, gerinama laikyseną, lankstumas, artistiškumas. Gerinama judesių koordinacija.Stiprinamas vestibiuliarinis aparatas. Treniruojama kvėpavimo sistema,  pagerėja  kraujo apytaka.Didinamas atsparumas peršalimo ligoms. Puikiai sumažina stresą, padeda kovoti su depresija ir atneša džiaugsmą.  

 

  

Informacija:

 

Pilates, sveikatingumo mankšta ir Jogos užsiemimai vyks „Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijos mažojoje sporto salėje, S. Konarskio g 27. (Vingio, S. Konarskio stotelės)

Solo pramoginiai šokiai vyks Vilniaus technologijų ir dizaino kolegojos P. Vileisio gelezinkelio transporto fakulteto sporto salėje, K. Kalinausko g. 7 . (Centro poliklinikos, Trakų stotelės).

 

Tel. +37060645917

El. p: info@jogairsokiai.lt

Facebook :

https://www.facebook.com/studijafarfalla/

https://www.facebook.com/events/933464413471481/

20
Lapkritis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Lapkritis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30