Visos dienos

Savigynos kursai ARMOR pradedantiesiems Kaune - Dainavos rajone

Atkeliavę naujieji, o gal vertėtų sakyti, dar tik atkeliaujantys pagal kinų horoskopą kiaulės metai, žada didelių permainų, sėkmės ir iššūkių, tad vieną jų Jums visiems siūlome ir mes. Pradėkite naujus metus ir pasitikite kiaulės metus su naujomis veiklomis ir išbandymais sau – išmokite savigynos!

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos organizuojami kursai skirti pradedantiesiems – tiems, kurie nėra susidūrę su kovos menais, savigynos taktikomis, tačiau norėtų ne tik daugiau apie tai sužinoti, bet ir patys išmėginti bei tvirčiau jaustis kasdien gatvėje. Programa sukurta remiantis kinų kovos meno Wing Tsun KungFu principais, kurio pagrindinė esmė – nugalėti stipresnį už save priešininką panaudojant jo jėgą prieš jį patį!

Kursai skirti visiems nuo 8 – 88 metų, nepriklausomai nuo lyties ar fizinio pasirengimo. Tad nesvarbu, tu dar vaikas, jaunuolis ar suaugęs žmogus – užpuolikas gali bet kada tykoti tavęs, todėl būti pasirengusiam visuomet praverčia. Grupės kursuose – mišrios, o tai reiškia, jog galėsi išmėginti save tiek prieš tos pačios lyties atstovą, tiek prieš priešingos. Skubame pasakyti, jog jaudintis tikrai neverta – visi pratimai kursų metu atliekami pagal tavo fizines galimybes, o pats pagrindinis tikslas – išmokti taktikas naudoti realiose situacijose, ne kuo stipriau pademonstruoti jėgą treniruočių metu!

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Programos metu ne tik įgausite teorinių ir praktinių žinių, bet ir atrasite savo įgūdžius, o jei jų neturite – išmoksite! Praktiniuose užsiėmimuose vykdytos veiklos ir išmoktos technikos tikrai pagelbės Jums ne tik konkrečioje užpuolimo situacijoje, bet ir leis jaustis labiau užtikrintais, pasitikinčiais savimi ir žinančiais, kaip reikėtų elgtis pavojingose ar kritinėse situacijose.

Fizinis aktyvumas, be jokios abejonės pakels nuotaiką, treniruodamiesi sustiprėsite fiziškai, profesionalus meistrų darbas leis įgyti reikiamų žinių, na, o itin draugiška atmosfera tikrai praskaidrins kasdienybę!

Savigynos kursų pradedantiesiems programą sudaro 8 treniruotės, vykdomos 2 kartus per savaitę, trunka mėnesį laiko. Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Treniruotėje reikalinga turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai). 

Kursų metu naudojamos atitinkamos apsaugos, o visos treniruotės metu Jus prižiūri meistras – kursų dalyviams užtikriname maksimalią apsaugą dėl sužalojimų. Kursus veda aukščiausiojo lygio Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos meistrai, turintys ilgametę patirtį kovos menuose bei jau ilgus metus vedantys šiuos savigynos kursus pradedantiesiems bei pažengusiems tiek mūsų klubuose, tiek įmonėse.

KAUNE: DAINAVOS RAJONO KLUBAS

Data: sausio 22 – vasario 14 dienomis;

Vieta: Studentų g. 71, Kaunas, Studentų bendrabutis.

Laikas: Antradieniais ir ketvirtadieniais  19:30 – 21:00 val.

Laikas praleistas treniruotėse bus ne tik naudingas ir produktyvus, bet ir linksmas bei kupinas dar nepatirtų emocijų bei jausmų. Kviečiame nedvejoti ir atlikti savo išankstinę registraciją!

20
Kovas
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Kovas
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31