Visos dienos

O Sole Mio

Artėjant Šventoms Kalėdoms, mūsų sielos laukia kažko stebuklingo kas mus pakylėtų, suteiktų įkvėpimo ir gyvenimo džiaugsmo. Tokiu ypatingu laiku ir koncerte viskas turi būti ypatinga – artistai, skambanti muzika ir supanti aplinka. O jeigu scenoje pasirodo aukščiausios klasės profesionalai belieka tiesiog ateiti į koncertą, kur skambės gražiausios meilės dainos iš Italijos ir viso pasaulio, ir atsiduoti kerinčios muzikos magijai.

Trys charizmatiški muzikantai – Italijos kompozitorius ir pianistas Vincenzo Cipriani, unikalaus balso dainininkė Vaida Genytė ir romantiškasis tenoras Tomas Pavilionis susitiks kartu didžiojoje scenoje uždegti mūsų širdis pozityvumui. Kartu su jais pasirodys Šiaulių valstybinis kamerinis choras "Polifonija".

Šventinę nuotaiką sustiprins skoninga ir emocinga, Italijos šiluma dvelkianti koncertinė programa – neapolietiškos meilės dainos ir žinomiausi pasaulinio garso kompozitorių Ennio Morricone, Tomaso Albinoni, Andrea Bocelli, Leonardo Cohen, Elton John, The Beatles, Vincenzo Cipriani ir kt. kūriniai.

Tai bus koncertas, kurio Lietuvos meno gerbėjai jau seniai laukė. Šis koncertas - puiki dovana mums patiems, artimiems žmonėms ir visiems tikrojo meno gerbėjams, nes renginys pakerės publiką savo profesionalumu, nuoširdumu, emocingumu, nepakartojama atmosfera ir šiltu bendravimu su žiūrovais. Tai bus atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį, kuriame pradings realybė ir gyvenimo rūpesčiai.

Artistai jau dabar intensyviai ruošiasi įspūdingiems susitikimams su tikrojo meno gerbėjais ir žada nepamirštamą reginį. Kviečiame visus pasitikti artėjančių Šv. Kalėdų stebuklą kartu su charizmatiškais menininkais.

Vincenzo Cipriani – žymus Italijos pianistas ir kompozitorius aktyviai kuria muziką fortepijonui ir įvairios sudėties ansambliams, bei orkestrams. Savo kūryboje jis sujungia klasiką, džiazą, minimalizmą ir šiuolaikinę muziką į labai įdomią ir melodingą visumą, tokiu būdu sukurdamas originalų ir savitą stilių. Muzikantas daug bendradarbiauja su žinomais Italijos aktoriais Giancarlo Giannini, Silvia D’Amico, Eleonora Giorgi and Michele Mirabella ir kt. V. Cipriani nuolat koncertuoja Europos, Amerikos ir Azijos šalyse kaip solistas, jį mielai kviečia pasirodymams Brazilijos, Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos, Egipto orkestrai.

Dainininkė Vaida Genytė – aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“, „Žmogus iš La Mančos“, „Tadas Blinda“, „Ugnies medžioklė su varovais“. 2010 m. solistė Ravelo mieste (Italija) tarptautiniame muzikos festivalyje „Canzoni del mondo“ laimėjo antrąją vietą. V. Genytė dalyvauja TV projektuose, veda pramoginius renginius ir koncertus. Ji buvo LTV konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėja, dalyvavo net keliuose LNK televizijos muzikinių šou projektuose „Žvaigždžių duetai“ ir su Alanu Chošnau laimėjo 2-ąją vietą, dainavo LTV muzikiniame projekte „Triumfo arka“ bei TV3 televizijos projekte „Chorų karai“.

Dainininkas Tomas Pavilionis – pripažintas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas. Nuolatos dalyvauja įvairiuose klasikinės muzikos projektuose, tarptautiniuose vokalo meistriškumo kursuose, dirba su žymiais italų vokalo pedagogais kaip Paolo de Napoli, Vincenzo Manno. Nuo 2016 m. stažuojasi pas prof. R. Sadnik, tobulindamas įvairius dainavimo stilius (Vienos klasikų, italų bel canto). Bendradarbiauja su visais didžiausiais Lietuvos orkestrais, muzikiniais teatrais. Daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje (JAV, P. Korėja, Kinija, Europos šalys). Dainuoja populiarios klasikos grupėje „el Fuego“. Nominuotas „Auksiniam kryžiui“ ir „Padėkos kaukei“ už Nemorino vaidmenį G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“. 2015 m. įteiktas „Operos vilties“ apdovanojimas LNOBT.

21
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31