Visos dienos

SUTELKTO PROTO MEDITACIJOS "MINDFULNESS" KURSAI

SUTELKTO PROTO MEDITACIJOS MINDFULNESS KURSAI

GRUODŽIO 1 (VI) – 2 (VII) (2 D.)

10:00 – 16:00 VAL.

Nori perprasti savo proto veikimo mechanizmą, išmokti efektyviau valdyti savo protą, ugdyti koncentraciją, proto aiškumą bei lankstumą, pasitikėjimą savimi, koreguoti savo emocinę būklę, lavinti 5 pojūčius?

Tuomet šie kursai – TAU!!!

Vis dažniau susiduriame su įvairių mokslinių tyrimų patvirtintomis žiniomis apie meditacijos poveikį mūsų proto sveikatai ir emocinei būklei bei jos naudą ne tik asmeniškai (proto koncentracijos, aiškumo ir lankstumo lavinime, emocinei pusiausvyrai, pasitikėjimui savimi, kokybiškam atsipalaidavimui ir poilsiui, sąmoningumui savo poreikių atžvilgiu, 5 pojūčių lavinimui), tačiau ir profesionaliai – savo darbe (streso prevencijai, efektyviam ir adekvačiam iššūkių sprendimui, darbo našumui, konstruktyvių santykių kūrimui).

Tačiau, nors abstrakčios informacijos randame pakankamai daug, tačiau retai kada aiškiai suvokiame, kas realiai yra meditacija, kaip ji praktikuojama, koks jos praktikavimo tikslas ir koks jos poveikis. Internete arba knygose pateikta teorija ir praktika nėra aiškiai suprantama bei lengvai įsisavinama, juo labiau, kad šių žinių šaltiniai dažniausiai išlieka paslaptyje arba nėra autentiški.

Todėl šio 2 dienų (12 valandų) kurso tikslas ir yra išsamiai, konkrečiai ir prieinamai suteikti jums išsamias žinias apie meditacijos būdus, padėti efektyviai įsisavinti sutelkto proto meditacijos “Mindfulness” teorinį pagrindą bei suformuoti praktinius įgūdžius, kuriuos galėtumėte lengvai prisitaikyti savo kasdienybėje tiek asmeniškai, tiek ir profesinėje srityje – savo artimųjų, kolegų ar klientų rate.

Šio kurso metu sužinosite ne tik tai, kas yra meditacija, kam ji reikalinga, kokios yra pagrindinės teisingos ir efektyvios meditacijos praktikos gairės, tačiau susipažinsite ir su klasikiniu budistinės psichologijos žinių pagrindu, padėsiančiu giliai pažinti šį nepamainomą savęs pažinimo ir ugdymo metodą.

Šio kurso žinių autentiškumas yra unikalus, nes amžių amžiais jos perduodamos tiesiogiai iš mokytojo – mokiniui nepertraukiama seka, kas garantuoja jų autentiškumą, kokybę ir efektyvumą. Visas šias žinias kurso vedėjai tiesiogiai perteikė jos Mokytojas – aukšto rango Tibeto Lama Tulku Lobsang Rinpočė. (Daugiau apie Lamą Tulku Lobsang: https://tulkulobsang.org/en)

KURSŲ TURINYS:

Teoriniai pagrindai:

Kas yra meditacija; Meditacijos tipai ir tikslai; Meditacijos būdai; Proto prigimtis; Emocijos ir kaip su jomis dirbti; Meditacijos poveikis.Mindfulness meditacijos pagrindai:
9 meditacijos lygmenys; 4 tipų susitelkimas/dėmesys; 5 meditacijos trukdžiai; 8 “priešnuodžiai”, padedantys pašalinti meditacijos kliūtis; 6 proto galios.

Praktiniai pagrindai:

Mindfulness meditacijos praktika:
Pasiruošimas meditacijos praktikai; praktika: kūno laikysena, kvėpavimo būdai, meditacijos objektai, trukmė; praktikos integravimas – po meditacijos.Mindfulness praktikos pritaikymas gyvenimo rutinoje: Kaip ją integruoti į savo gyvenimo ritmą ir santykiuose šeimoje bei darbe; paprastos technikos, pritaikomos bet kokioje vietoje ir bet kokiu dienos metu.

Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga“ su teorinėmis žiniomis ir praktikos atlikimo gairėmis.

Dovanų gausite Mindfulness meditacijos audio įrašą lietuvių kalba!!!

Norintiems išduodamas sertifikatas (elektroninis variantas išsiunčiamas el.paštu).

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių!!!

Kam šie kursai skirti:
Visiems besidomintiems, kas yra meditacija ir kaip pradėti meditacijos praktiką; norintiems pagilinti savo teorines ir praktines meditacijos žinias.

Taip pat bet kokios srities profesionalams (įstaigų vadovams ir vadybininkams; mokytojams, dėstytojams, treneriams; sveikatos paslaugų teikėjams; socialiniams darbuotojams; jogos ir sveikatingumo praktikų instruktoriams ir kt.) bei asmenims, kuriuos domina proto ugdymo galimybės.

Seminarą veda: Ugnė Mikalauskaitė (“Nangten Menlang International” ir Lamos Tulku Lobsang sertifikuota Mindfulness meditacijos instruktorė).

Nuo Lapkričio 13 d. iki 19 d. registruojantis dalyvavimui Sutelkto proto meditacijos Mindfulness kurse (kuris įvyks Gruodžio 1 ir 2 d.) jums bus įteiktos SPECIALIOS 45€ VERTĖS DOVANOS:

+ Asmeninė 5 elementų masažo ir meditacijos judesyje sesija*,
+ 1 val. PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA* abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų.
+ PIRMIEMS 5 UŽSIREGISTRAVUSIEMS ASMENIMS – Meilės ir Atjautos ugdymo meditacijos audio įrašas lietuvių kalba!!!

“Rekomenduoju dalyvauti šiame renginyje, nes laikas su Ugne visuomet prasmingas, tai labai šiltas žmogus, turintis daug žinių, patirties, kuria vadovaujasi savo gyvenime, tuo gyvena ir praktiškai taiko savo gyvenime. Be to išsinešite žinias, kurios padės keisti savo gyvenimą į kokybiškesnį, teikiantį daugiau malonumo, prasmės.“ Asta P.

Informacija ir registracija: ugnemikalau@gmail.com

Detali informacija apie renginį: https://ugnemikalauskaite.com/veiklos-renginiai/

*Asmeninės
sesijos laikas derinamas individualiai, pagal jūsų galimybes, ir galimi
du variantai: tiesioginis susitikimas arba naudojantis internetu.

12
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31