Visos dienos

Gydančio Prisilietimo Kursai

Drugelio prisilietimo masažas ir

Braziliška pėdų akupresūra 

2023 m. Rugsėjo 23 d. (VI) 11:00 – 16:00 val.

Norite išmokti prisilietimo būdų, kurie giliai atpalaiduoja ir ramina, mezga bei sutvirtina harmoningą tarpusavio ryšį, gerina miego ir poilsio kokybę, pozityviai veikia fizinės ir emocinės sveikatos būklę, suteikia neįtikėtinų išgyvenimų intymiuose santykiuose?

Tuomet šie mokymai JUMS!!!

https://youtu.be/7CXlb9abUI8

Švelnaus, atpalaiduojančio prisilietimo poreikis ir gydantis poveikis yra ištirtas mokslininkų ir įrodytas gausybe mokslinių eksperimentų. Jais nustatyta, kad kuo subtilesnis yra prisilietimas, tuo giliau jis patenka į žmogaus bei gyvūno kūno audinius ir turi ilgiau trunkantį poveikį.

Drugelio Prisilietimo masažas ir Braziliška pėdų akupresūra – paprastos, lengvai išmokstamos, tačiau itin veiksmingos energetinio masažo technikos. Šie pasaulyje plačiai taikomi švelnūs energetiniai kūno masažai prieinami kiekvienam žmogui, norinčiam padėti savo šeimos nariams ir artimiesiems ar taikyti profesionalioje masažuotojo, kineziterapeuto, socialinio darbuotojo, psichoterapeuto/psichologo, akušerio ir kt. praktikoje, o taip pat veiksmingi ir gyvūnams. 

Drugelio prisilietimo masažas  “ištirpdo” visas kūno įtampas, giliai atpalaiduoja, padeda pasijusti saugiam bei atstato natūralią gyvybinės energijos tėkmę žmogaus organizme, tokiu būdu stiprindamas imuninę sistemą ir regeneracines organizmo savybes, pozityviai veikdamas kvėpavimo sistemą, virškinimo ir medžiagų apykaitos mechanizmą bei subalansuodamas ir stiprindamas emocinę žmogaus būklę.

Taip pat jį galima taikyti: gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus; po nelaimingo atsitikimo ar ligos nuraminti/atpalaiduoti ligonius, švelninti jų skausmus; užmegzti ar sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;  mamytėms gimdymo metu ir po jo; kūdikiams ir vaikams; nuraminti, atpalaiduoti gyvūnus.

Kursų turinys:

Teoriniai pagrindai: masažų istorija, indikacijos, poveikis; švelnaus prisilietimo svarba;Praktika: atlikimo pobūdis, trukmė, taikymas skirtingo amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms, kiti svarbūs aspektai.

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Seminarą veda: Ugnė El Bouhali – Gentle Bioenergetics Institute JAV sertifikuota terapeutė ir instruktorė. 

 SPECIALIOS DOVANOS:

 Kiekvienam dalyviui paruošta dalomoji medžiaga – “darbo knyga” su teorine dalimi ir masažo atlikimo gairėmis. 45 min. PALAIKOMOJI ASMENINĖ SESIJA ONLINE abejonių ir klausimų išsiaiškinimui po kursų (kurios įprastinė vertė 30€). Sesijos laikas derinamas asmeniškai.

 SVARBU: 

Jeigu, ištikus nenumatytam atvejui negalėsite dalyvauti renginyje, avansas jums grąžintas nebus. Galite į savo vietą surasti kitą dalyvį.Jei renginys neįvyksta dėl priežasčių, susijusių su organizatore, visa suma jums grąžinama.

Išankstinė registracija į kursus būtina!

Vietų skaičius ribotas!

Maža grupelė jaukioje aplinkoje sukuria tinkamiausias sąlygas kokybiškiausiam bendravimui ir teorinių bei praktinių žinių įsisavinimui, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite savo vietą renginyje.

 Investicija: 100€ 

* Mokant grynais kursų vietoje (įsipareigojant tikrai juose dalyvauti)

Pervedimas į REVOLUT banko sąskaitą: rašyti el.laišką dėl informacijos

Norintiems pakartotinai dalyvauti kurse, kad atnaujinti žinias ir įgūdžius, kaina - 60

 Registracija: Įsigalioja parašius man el.laišką su įsipareigojimu susimokėti bei sumokėjus 50€ avansą nuo Rugsėjo 6 d. iki 12 d.  (likusi suma sumokama prieš renginį). Taip pat galite sumokėti visą sumą iš karto.

 Kontaktai informacijai/registracijai: ugnemikalau@gmail.com, +370 650 79686

 Vieta: KaunasTikslus adresas ir nurodymai, kaip jį rasti bus jums išsiųsti el.laišku po registracijos, prieš renginį.

25
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.