Visos dienos

Mini džiazo festivalis Teatro klube

Pirmoji grupė:

Adomas Rekašius & Dorphine tai fortepijoninis trio iš Berno miesto, Šveicarijoje. 

Pianistas, kompozitorius ir aranžuotojas Adomas Rekašius koncertuoja Lietuvoje po daugiau nei 20 metų pertraukos.

Turėdamas gausią profesinę ir gyvenimo patirtį, menininkas pristato savo trio, atliekantį originalias lyderio kompozicijas.

Mūsų muzika yra barokinės ir romantinės muzikos koliažas, pervestas į džiazo improvizacijos kalbą. 

Ši muzika turi magiškų ir gydomųjų savybių - teigia Adomas Rekašius. 

Visas jo grojimas yra labai nuoširdus ir jis daug kartų palietė mano širdį. Jis išgyveno daugybę sunkių ir gerų laikų, ir tai galima išgirsti jo improvizacijose ir kompozicijose. Jis puikiai improvizuoja, turi gražų prisilietimą ir puikų skambesį. Jo grojimas pasižymi gilu rezonuojančiu garsu ir yra labai ekspresyvus! Svarbiausia, kad jo muzika perduoda tikras emocijas.

Richie Beirach 2022

Adomas Rekasius fortepijonas

Christophe Muheim kontrabosas

Flo Hufschmid  mušamieji

Antroji grupė: 

Profesionalių muzikantų kolektyvas, kuris dalijasi meile ir aistra Main Stream Jazz muzikai, ypač Hard Bob.

Madars Kalnins – klavišiniai.Madars Kalnins studijavo muziką visą savo gyvenimą – 1989 m. baigė Latvijos Muzikos Akademiją, o 2011 m. įgijo Džiazo pianisto Magistro laipsnį. Dalyvavęs įvairiuose festivaliuose, grojęs su pasaulio džiazo žvaigždėmis, puikiai žinomas Latvijos muzikantas. Nuo 2009 m. iki dabar dirba džiazo pianino mokytoju Latvijos Muzikos Akademijoje.Mirage jazz orchestra narys.

Andris Grunte  – kontrabosas. Groja elektriniu bosu ir kontrabosu profesionalioje scenoje daugiau nei 20 metų. Reguliariai bendradarbiauja su profesionaliais įvairių stilių muzikantais ir kompozitoriais tiek Latvijoje, tiek užsienyje. Mirage jazz orchestra narys.

Artis Orubs – būgnai / mušamieji. Patyręs džiazo muzikantas, vienas iš žymiausiu Latvijas bugniniku. Gruoja su daugeliu Latvijos ir pasaulio džazmenais! Tarp ju ir Latvijos Radio bigbendas ir Eric Truffaz .. 

Indrikis Veitners – tenorinis saksofonas / klarnetas. Virtuozas saksofonininkas ir klarnetininkas, džiazo pedagogas, džiazo istorikas ir Latvijos muzikos akademijos džiazo katedros vedėjas. Jis nuolat įrašinėja ir koncertuoja su žinomais Latvijos muzikantais, tokiais kaip Raimonds Raubishko, Uldis Marhilevichs, Raimonds Macats, Deniss Pashksvich ir daugelis kitų. Mirage Orchestra narys.

Lauris Amantovas – trombonas. Itin talentingas, kūrybingas ir vienas ryškiausių naujosios kartos muzikantų. Jo muzikiniai pagrindai – Klaipėdos universiteto katedra, meistriškumo kursai su geriausiais: Peteriu Herbolzheimeriu ir Jiggs Wigham. Jis taip pat yra įvairių scenos menų konkursų laureatas. Be to, jis yra įvairių džiazo grupių – „West Coast Band“, „Riga Cool Quintet“, „Mirage Jazz Orchestra“, „Mirage Octet ir jo Quartet“ – iniciatorius ir įkūrėjas.

22
Balandis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Balandis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.