Visos dienos

Sąmoningi pasimatymai: patyriminis renginys

Sąmoningi pasimatymai - tai sąmoningas patyriminis susi(pažinimo) renginys. Tai pasimatymas su savimi ir kitu. Išgirsti, pamatyti vienas kitą iš giliau. Užmegzti gilias, autentiškas draugystes.

Šio renginio tikslas - suvienyti bendruomenę ir leisti skleistis ryšiams sąmoningumo erdvėje. Siekiame suburti panašiai mąstančius ir panašias vertybes puoselėjančius žmones. Kviečiame tuos, kuriems svarbu atvirumas, nuoširdumas ar kūryba. Tuos, kurie domisi sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga ar paprasčiausiai - sveika gyvensena!

Šie pasimatymai - tai laikas kartu. Išsikalbėti, atjausti vienas kitą ir susilieti širdimis. Vis dažniau užmirštame poreikį būti savyje, su savimi, kurti gilius ryšius iš atsipalaidavimo bei saugumo. Šioje erdvėje kviesime į visa tai sugrįžti.

Šis renginys sudarytas iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje dalyvių laukia patyriminės ryšio kūrimo dirbtuvės, grupinė meditacija, sugrįžimo į save / judesio praktikos. Antrojoje dalyje bendraujama "Speed Dating" principu su visais renginio dalyviais. Praktikos įveda į savęs ir kito klausymąsi, tad bendravimas vyksta dar gilesniame lygmenyje.

Atsiverti naujai draugystei ne visada yra paprasta ir ne visuomet turime tam tinkamą aplinką. Šiuose pasimatymuose kursime aplinką, kurioje galėsime jaustis saugūs, pasitikintys savimi, laisvi ir bendrystėje

KAS TAVĘS LAUKIA?

Specialiai parinkti užsiėmimai, pritaikyti giliam savęs ir kito pažinimui. Vakaro metu kuriame tarpusavio bendrystę, pasitikėjimą ir saugią erdvę pažeidžiamumui bei augimui:

- Grupinės meditacinės / laisvo judesio praktikos, susijungimui su savimi ir grupe, kad į ryšį galėtume įeiti atsipalaidavę, autentiški
- Ryšio kūrimo dirbtuvės, dar gilesnio ryšio su dalyviais užmezgimas
- Speed Dating bendravimas su kiekvienu dalyviu
- Pasidalinimo ratas
- Jauki privati studija TIK MUMS
- Vaišiname arbata/kava (self-service)
- Renginiui pasibaigus dalyviai, pažymėję vieni kitiems “Taip”, el. paštu gaus vienas kito kontaktus ateities draugystėms vystyti

Bijai? Ateik, net jei nedrąsu! Nieko pasiruošti nereikia. Šiame renginyje kuriama saugi erdvė, kurioje galime būti savimi. Čia tu:

- Susipažinsi, rasti bendraminčių, draugų, sukursi erdvę pažinimui ir bendrystei, rasi projekto ar hobio partnerių ir užmegsi naujas, gilias draugystes! Galbūt netgi pavyks rasti simpatijų!
- Perlipsi baimę užmegzti ryšį su kitu žmogumi
- Patirsi vidinę ramybę, įsiklausysi į savo vidų ir santykį mokysiesi kurti iš atsipalaidavimo ir autentiškumo būsenos

ATKREIPK DĖMESĮ - šiame renginyje bendraujama su VISAIS dalyviais, tai reiškia, ir moterimis, ir vyrais.
AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISUS, vyrus bei moteris, kurie nori pažinti. Visai nesvarbu, ar tau 25 ar 55, tikime, kad sielų draugystei amžius ribų neturi!

Renginį ir praktikas ves Vakarė Balta - aktorė, išraiškos per judesį ir šokį, meditacijos, tantros, ajurvedos ir reiki praktikė, ryšio patyrimo dirbtuvių vedlė.

Vakarę ypatingai domina ryšiai ir gilus, artimas jų puoselėjimas. "Kaip galime užmegzti ryšį dar giliau? Kaip jame išlikti nuoširdžiu, o galbūt netgi leisti sau būti atviru ir pažeidžiamu? Kaip eiti į ryšį su kitu iš meilės sau, savęs nežalojant? Ar galime bendrauti kitaip? Galbūt tyloje, akimis ar kitais pojūčiais? Kaip sugrįžti į ryšį su pačiu savimi? Bandau vis giliau tyrinėti šiuos klausimus"

"Pastebėjau, kad su amžiumi darosi vis sunkiau susirasti draugų.
Vaikystėje buvo paprasta - kiemas, darželis, mokykla, tėvų draugai ir jų vaikai - visi jie automatiškai tapdavo mūsų draugais. O dabar mes susiduriame su baimėmis: ką apie mane pagalvos, pasakys, kaip čia tą žmogų užkalbinti, o jei jis nenorės būti mano draugu? Šiame renginyje paprasčiau - žmonės, kurie čia ateina, ateina atviri, nes būtent jų tikslas ir yra susirasti draugų, susipažinti.”

Šis renginys neįpareigojantis - reiškia, jums nereikia nieko pasiruošti, jei tik nenorite. Nebūtina bendrauti apie tai, kas jums neįdomu - renkatės sau ir savo pašnekovui rūpimą temą - LAISVAI. Visai nebūtina sukurti gilaus ryšio su kiekvienu dalyviu - užteks kelių minučių ir pajusite, ar šis žmogus jums, ar ne. Visi susirinksime čia bendru tikslu - SUSIPAŽINTI. Tau tereikės atvykti, bendrauti, nusiteikti pažinti ir gerai leisti laiką, o viskuo kitu - programa, praktikomis, lokacija ir organizavimu pasirūpinsime mes.

Kiekvieną renginį jūsų laukia vis kitokios praktikos. Prieš renginį bus papasakotos renginio taisyklės bei sukuriama saugi erdvė.

Kaip vyksta Speed Dating bendravimas?
Jis vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėja. Bendraujama poromis, kiekvienas dalyvis turi po kelias minutes savo prisistatymui ir bendravimo temai išvystyti. Pagrindinis principas yra tas, kad visi dalyviai, esantys renginyje, tarpusavyje bendraus.

Nuoširdūs pokalbiai skatina ne tik labiau atsiverti naujai patirčiai ir kitam žmogui, bet taip pat suartina. Renginio metu turėsime galimybę traukti pokalbių korteles, kurios padės lengviau užmegzti pokalbį, paskatins paatvirauti, įneš naujų spalvų ir padės pažinti vienas kitą giliau!

Jauki studija TIK MUMS! Parinkome specialią erdvę, kurioje būsime be pašalinių žmonių, todėl bendravimas vyks saugiai ir tik tarp mūsų. Renginys vyks Ananda Kakavos namuose, kurių atmosfera pripildyta ne tik nuostabiais kvapais, bet ir sušildančiomis, jaukiomis energijomis.


Renginio trukmė apie 3 valandos (priklausomai nuo žmonių skaičiaus)

BILIETĄ įsigyk: www.speeddating.lt

pasirinkęs renginį SĄMONINGOS PAŽINTYS (atkreipk dėmesį į miestą: Kaune arba Vilniuje)

*jei visos vietos užpildytos - kviečiame registruotis papildoma registracija - kartais atsilaisvina vietų ir mes galime jus pakviesti dalyvauti

25
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.