Visos dienos

"Speed Dating" pažinčių renginys 35 - 45 m., Kaunas

Esi vieniša(s) ir naują sezoną norisi pradėti prasmingai, su savo žmogumi? Tau aktualu rasti bendraminčių ir bendravimas, naujų žmonių sutikimas tau - prasminga veikla?

Tada tau būtinai reikia išbandyti Speed Dating'ą! Jo metu susipažinsi su naujais žmonėmis ir galbūt mirktelsi simpatijai ar net kelioms!

YPATINGA VIETA. Šis renginys vyks magiškoje meno galerijoje, kurioje autentiškos ir svajingos pažintys skleisis meno kūrinių apsuptyje

Antrosios pusės paieška tampa ypač aktuali perkopus 35 m. Tokio amžiaus žmonės dažniausiai yra vedę ar jau turi savo antrąją pusę. Ir kaip yra sunku ieškoti, kai tam reikia skirti daug laiko bei pastangų, kai, atrodo, išbandai viską: klubus, kavines, dalyvavimą kultūriniuose renginiuose, o rezultatas - menkas. Kviečiame dalyvauti pažinčių renginyje, kur vos per 1 valandą susipažinsite net iki 10 skirtingos lyties atstovų, o svarbiausia tai, kad visi čia ateina tuo pačiu tikslu - SUSIPAŽINTI!

Kas yra SPEED DATING?
Speed dating - tai greitieji pasimatymai, aka, pažinčių renginiai įvairaus amžiaus žmonėms, skirti (susi)pažinti ir bendrauti, praplėsti savo draugų ratą, užmegzti naujus ryšius ir prasmingai šnekučiuojantis praleisti laiką, o galbūt rasti ir simpatijų ar antrąją pusę.

NAUJA: Nuoširdūs pokalbiai skatina ne tik labiau atsiverti naujai patirčiai ir kitam žmogui, jie taip pat suartina. Renginio metu trauksime pokalbių korteles, kurios padės lengviau užmegzti pokalbį, paskatins paatvirauti, įneš naujų spalvų ir padės pažinti vienas kitą giliau!

Viskas vyksta lengvume ir be įtampos, o svarbiausia - susirenkame patirti. Tai labai paprastas, greitas ir neįpareigojantis būdas pažinti kitą žmogų - kaip žaidimas!
Jums tereikės atvykti, bendrauti, nusiteikti pažinti ir gerai leisti laiką, o viskuo kitu - gėrimais, lokacija, muzika ir organizavimu pasirūpinsime mes!

Ši patirtis - apdovanojanti. Tai ne tik greitas procesas, jis ir neįpareigojantis, kuriuo galima mėgautis! Tai reiškia, tau nereikia prisirišti prie pasimatymo su žmogumi valandai. Bendraujant su juo vos per kelias minutes pajusi, ar nori tęsti pažintį, o jei ne - lengvai ir be rūpesčio pereisi prie kito dalyvio. Siekiame pasimatymų procesą paversti kuo žaismingesniu ir paprastesniu!

Šis renginys Tau, jei:
- Ieškai antrosios pusės, širdies žmogaus
- Pirmenybę teiki GYVAM bendravimui ir susitikimui
- Nusibodo pasimatymų programėlės
- Esi veiklus, užimtas žmogus ir taupai savo laiką AR mėgsti susipažinti greitai
- Nori susipažinti ir susirasti draugų
- Nori plėsti savo pažinčių ratą
- Ieškai, kaip prasmingai ir žaismingai praleisti vakarą
- Tu mėgaujiesi bendravimu arba netgi nori dar labiau lavinti savo komunikacijos įgūdžius, bendraudamas su daug naujų žmonių

- Esi pasiruošęs abejones paversti drąsa vardan gražių ir prasmingų santykių ar savirealizacijos

- Bent vienam iš punktų pajutai stiprų vidinį "TAIP!"

Kaip viskas vyksta?
Šiame renginyje bendrausite su priešingos lyties atstovais.
Šiame žaismingo formato renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4-5 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito dalyvio. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas po renginio suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus. PAPRASTA!

Bilietai: www.speeddating.lt
Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas!

*Jei visos vietos užpildytos - kviečiame registruotis papildoma registracija - kartais atsilaisvina vietų ir mes galime jus pakviesti dalyvauti.

Nori dalyvauti, tačiau nerandi savo amžiaus grupės renginio? Apsilankęs www.Speeddating.lt rasi visus paskelbtus renginius bei išankstinę registraciją.

25
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.