Visos dienos

Kontaktų renginys: verslo ir bendraminčių paieškoms

Kas yra KONTAKTŲ renginys?
Šio vakaro tikslas – naudingų kontaktų užmezgimas bei galimybė susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių. Tai - susi(pažinimo) ir gerų kontaktų užmezgimo renginys.

Kviečiame ir tuos, kurie nori pristatyti savo paslaugas, ir tuos, kurie ieško sau artimo žmogaus ar bendraminčių. Šiame renginyje drąsiai bendraujama apie mums svarbius dalykus ir temas bei ieškoma ryšio.

AMŽIAUS GRUPĖ - be apribojimų. Tačiau pastebėjome, kad šio tipo renginiuose visgi renkasi amžiaus "viduriukas", tad susirinkę dalyviai visuomet randa bendrą kalbą.

Organizatorės komentaras:
"Dažnai sutinku žmones, kurie nori bendrauti, tačiau neturi su kuo ir nežino, kaip tą padaryti. "KUR ieškoti žmonių, norinčių bendrauti? KAIP užmegzti ryšį su nepažįstamu asmeniu?"
Norint turėti malonų pokalbį, reikia atsirasti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje. Tačiau ar dažnai pasitaiko tokių progų? Ilgainiui, girdint žmonių poreikį bendrauti, susipažinti, turėti daugiau draugų, kilo mintis organizuoti renginius, kuriuose susitiktų žmonės, lydimi to paties noro ir nusiteikimo – bendrauti.

Kadangi šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, profesija ar hobiais, šnekantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui. Galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, rasti naujų klientų ar darbuotojų? O gal pasijutote vienišas ir tiesiog norite su kuo nors pabendrauti, pabūti? Kiekvienas renginys ypatingas ir vis kitoks, pilnas spalvingų emocijų.

Kaip viskas vyksta?
Renginyje dalyvauja apie 14 žmonių. Jo metu bendraujama su visais renginio dalyviais - ir moterimis, ir vyrais. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.
Bendraujama poromis, kiekvienas asmuo turi 4 minutes savo prisistatymui/bendravimo temai išvystyti. Pagrindinis principas yra tas, kad visi žmonės, esantys renginyje, tarpusavyje bendraus.

Šis renginys Tau, jei:
- Esi veiklus, užimtas žmogus ir taupai savo laiką, mėgsti susipažinti greitai
- Ieškai verslo ar projekto partnerio / klientų
- Pradėjai verslą ar tik pradedi (bet kokioje srityje) ir nori juo pasidalinti arba ieškai žmonių kolaboracijai
- Ieškai bendraminčių
- Tau įdomu pažinti žmones
- Nori plėsti savo pažinčių ratą
- Ieškai draugo (-ės) hobiui
- Nori prasmingai ir žaismingai praleisti vakarą
- Nori lavinti savo komunikacijos įgūdžius, bendraudamas su daug naujų žmonių
- Ieškai antrosios pusės
- You name it!

Renginio trukmė: 1,5 - 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

Bilietai: www.speeddating.lt
Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas

*Jei visos vietos užpildytos - kviečiame registruotis papildoma registracija - kartais atsilaisvina vietų ir mes galime jus pakviesti dalyvauti.

Iki malonių pasimatymų!

25
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.