Visos dienos

NFT paroda „Mažasis Princas“

Jums dar neteko būti tokioje parodoje !

Dailininkės R.Tamo paveikslai

Neįtikėtinų įvykių sūkuryje išryškėja amžinosios vertybės, nepaklūstančios nei laikui, nei protui. Praeito šimtmečio vidurio Antuano de Sent Egziuperi gyvenimo prasmė persikelia į pilną paslapčių ir virtualaus pasaulio NFT parodą „Mažasis princas“. Tai – Raimondos Tamo paveikslai, inkrustuoti menininkės Elvyros Monginienės papuošalais, išjausti poetės Gulbės eilėmis, apgaubti svaiginančiais Kvepalų ministerijos aromatais. Šis jungtinis menininkių darbas atveria duris į neišmatuojamas pasąmonės gelmes, į kiekvieno širdį...
R.Tamo rūdžių kolekcija – ne tik unikali savo spalvų gama ar tapybos technika, bet ir priverčianti susimąstyti. Aukso ir žalvario spalvos bei į dažus įmaišytos rūdys perkelia paveikslų veidus į kitą dimensiją: jie tarytum veržiasi iš paslapčių kupino pasaulio, kuriame neegzistuoja laikas. Tai laike kintantys paveikslai, kurių neįmanoma atkartoti ir nukopijuoti. Galėsite įsigyti ne tik šiuos paveikslus, bet ir jų reprodukcijas.

Paveikslai 3D formate įsilieja į „Mažojo princo“ istoriją. Poetės Gulbės sukurti eilėraščiai skamba Antuano de Sent Egziuperi parašytos knygos motyvais. O kiekvienas Elvyros Monginienės kūrinys yra individuali istorija, sudėta iš nuostabių kristalų, jos širdies ir sielos.

Parodoje išvysite unikalius NFT kūrinius: dailininkės paveikslams sukurtos eilės ir perkeltos į dirbtinio intelekto programą, atgimsta skaitmeninėje erdvėje.

Sekdama mažojo princo pėdomis, Evelinos Jankauskienės įkurta „Kvepalų Ministerija”, stabtelėjo prie kiekvieno paveikslo, pamėgindama užmegzti su juo ryšį ir atverti jame glūdinčios emocijos aromatą. Šalia paveikslo esantis aromatas atvers spalvų, kvapų ir magijos duris. Kruopščiai parinktus, šiai parodai skirtus aromatus, galėsite įsigyti nedideliuose „atomaizeriuose“.

Vaikus nustebins pirmoji knygos ekranizacija pasaulyje – lietuvių filmas: režisieriaus Arūno Žebriūno 1966 m. Lietuvos kino studijoje sukurtas „Mažasis princas“. Berniuką – Mažąjį princą – suvaidino Evaldas Mikaliūnas, vyrą – legendinis lietuvių aktorius Donatas Banionis.
Parodos partneriai:

0x0.art – lietuvių kuriamas projektas, kuriame skirtingais dirbtinio intelekto moduliais vartotojai gali kurti paveikslus iš teksto, paversti juos į NFT ir gauti atspausdintą savo sukurtą paveikslą.

IN HOUSE PARFUMS – išleido 6 unisex nišinius, prabangą alsuojančius aromatus, sukurtus Dubajuje. Šie kvapai kurti pasitelkiant geriausius parfumerius, naudojant išskirtines žaliavas. Tinka tiems, kas mėgsta eleganciją bei išskirtinumą.

Apie parodos autores:

Dailininkė R. Tamo, kurdama savo paveikslus, daug eksperimentavo, bandė apjungti skirtingas technikas ir stilius. Visi eksponuojami darbai turi vieną ypatingą bruožą, – jie savitai reaguoja į skirtingą šviesą: prietemoje ar dirbtinėje šviesoje yra santūresni, mįslingesni ir uždaresni, o nušvitus saulei tarsi nubunda ir subtiliai suspindi auksu.

„Elvyra Design“ prekės ženklas jo autorei E. Monginienei niekada nebuvo verslas. Tai – menininkės dalis: jos požiūris, charakteris ir gyvenimo stilius. „Neabejodama galėčiau pasakyti, kad didžiausia gyvenimo dovana man yra talentas kiekvieną dieną priversti moteris jaustis ir atrodyti ypatingomis. Visada tikėjau, kad papuošalai ir aksesuarai turi galią padaryti bet kokią aprangą išskirtine. Moteris be papuošalų – kaip istorija be kulminacijos. Gražu, patrauklu, bet kažko trūksta, kad būtų galima apibūdinti kaip tobulą“, – teigia menininkė.

Bilietus įsigyti galite vietoje !!!
01
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Spalis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
SVARBU: LR Vyriausybės informacija dėl atšauktų/nukeltų masinių renginių ! Daugiau.