Visos dienos

Kauno Hanza dienos 2018

Gegužės 18 – 20 dienomis Kaunas švenčia savo gimtadienį ir kviečia smagiai atšvęsti Kauno Hanzos dienas! Tradiciškai ši viduramžių dvasia alsuojanti fiesta suburia daugybę žiūrovų bei atlikėjų iš visos Lietuvos bei užsienio valstybių. Praėjus 610 metų nuo Magdeburbo teisių suteikimo, Kaunas vis dar yra vienintelis Lietuvos miestas, priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai, o tai suteikia šventei unikalią viduramžišką tapatybę, nesutinkamą jokioje kitoje lietuviškoje šventėje.

Šiemet rengiamoje miesto gimtadienio šventėje pramogų netrūks nei vaikams, nei suaugusiems. Tradiciškai Kauno pilies lomoje įsikurs Viduramžių miestelis, vyks riterių turnyrai, Nemuno ir Neries santaką užims Šeimų pieva, netoliese šurmuliuos tradicinių amatų jomarkas, skambės nuotaikingi koncertai, miestą drebins šokių muzikos grandų pasirodymai, šventišką nuotaiką papildys Gatvės muzikos dienos, Muziejų nakties, festivalio „Padūduokim Kaunui“, „Bike Show Millennium“, tarptautinio galiūnų konkurso renginiai bei tiesioginės Eurolygos finalinio ketverto transliacijos Rotušės aikštėje.

Kauno Hanzos dienos 2018 programa

Gegužės 18 d. (penktadienis)

KAUNO PILIES ZONA
PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
18:00 – 
Grupės RONDO koncertas
19:00 – EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS Kauno ŽALGIRIS – Stambulo FENERBAHCE (numatoma tiesioginė transliacija)
21:00 – 
Grupės RONDO koncertas
22:00 – Grupės „Killer Queen“ (UK) koncertas

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.
15:00–21:00 - 
Jomarkas/mugė

SANTAKOS PARKAS
14:00–02:00 – LAZIRINTAS
12:00–23:00 – Karuselių – batutų parkas

ROTUŠĖS AIKŠTĖ
18:00 – DJ JUSTIN XARA
19:00 – EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS Kauno ŽALGIRIS – Stambulo FENERBAHCE (numatoma tiesioginė transliacija)
21:00–02:00 - LAZERIŲ IR ŠVIESŲ ŠOU
DJ JUSTIN XARA
KAIA 
(LT)
BEATRICH (LT)
UGNIES TEATRAS
3 LIVE PROJECT
 (LV)

VILNIAUS G.

Požeminė perėja
18:00–00:00 – OLD TOWN UNDERGROUND (
MIXLAB DJ’ų pasirodymai ir meninė instaliacija)
18:00–00.00 – Gyvos skulptūros. DJ’ų pasirodymai

Valančiaus g.
16:00–21:00 – 
Turizmo gatvė

Kauno arkikatedroje bazilikoje
19:00 – 
Senosios muzikos koncertas „Hanzos kelias: muzikinė kelionė po bendrą praeitį“. Dalyvauja ansambliai „Canto Fiorito“ (Lietuva) ir „Musica Antiqua Salzburg“ (Austrija)

ISTORINĖS LR PREZIDENTŪROS SODELIS
18:00–00:00 – Žaliai balta vakarienė. (Išankstinė rezervacija tel. 8 686 12311 arba hotel@daugirdas.lt)
18:00 – Lietuvos valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ pasirodymas

LAISVĖS ALĖJA
17:10–17:40 – Festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos nuo Kauno centrinio pašto iki Prezidentūros ir atgal.

Gegužės 19 d. (šeštadienis)

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
14.30 – Choras „Kontrapunkt“ (PL) 
su populiariosios muzikos programa
15:30 – Festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI
Karinių oro pajėgų orkestras
Orkestras „Panevėžio garsas“
LR VRM Reprezentacinis pučiamųjų orkestras
Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras ir solistė Žemyna Krukonytė
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir solistas Deivis Norvilas
19:00 – Muzikinis reviu „Švieski man vėl“. KAUNO BIGBENDAS ir Povilas Meškėla pristato maestro St. Povilaičio programą
21:00 – Grupės ARRIVAL from Sweeden (The Music Of ABBA) koncertas

Lomoje prie medinio tilto
12:00–21:00 
– Viduramžių miestelis
12:00–19:00 – TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS LIETUVOS KARIUOMENĖS VADO KALAVIJUI LAIMĖTI 

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.
10:00–21:00  
Jomarkas/mugė

Aikštelė prie Kauno pilies
BIKE SHOW MILLENNIUM
12:00 – 
Dalyvių suvažiavimas
13:30 – Motociklininkų paradas centrinėmis miesto gatvėmis

SANTAKOS PARKAS

10:00–02:00 – LAZIRINTAS
12:00–23:00 – Karuselių – batutų parkas
13:00–21:00   ŠEIMOS PIEVA. Edukacijos.
14:30 –  Dainavimo studija „Pramogų karalystė“
15:30 – Festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI. Kaišiadorių meno mokyklos orkestras. Vilkaviškio muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras
16:30 – Projektas „Knygos skraidina svajones“
18:00 – Dainavimo studija „Svajonių gija“

Nemuno ir Neries santaka
23:30 
  UGNIES MISTERIJA (Degančios skulptūros). FEJERVERKAS

VILNIAUS G.

Požeminė perėja
15:00–00:00 – OLD TOWN UNDERGROUND (
MIXLAB DJ’ų pasirodymai ir meninė instaliacija)
16:00–00.00 – Gyvos skulptūros. DJ’ų pasirodymai.
14:20 – Festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI eisenos nuo Daukšos g.
23:00 – Eisena su deglais nuo Daukšos g. iki Nemuno ir Neries santakos

Valančiaus g.
12:00–21:00 – 
Turizmo gatvė

ROTUŠĖS AIKŠTĖ
15:00 – HANZA FREEDANCE CHAMPIONSHIP (Jaunimo šokių čempionatas)
19:00 – GAMERS CITY BATTLE (Gatvės šokių kovos)
21:00–02:00 – LAZERIŲ IR ŠVIESŲ ŠOU
3 LIVE PROJECT
 (LV)
DJ SASH (DE)

Riedučių parkas
12:00–20:00
 – Riedlenčių ir BMX sporto varžybos SANTAKA REBORN

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS
13:00 – TARPTAUTINIS GALIŪNŲ KONKURSAS
16:00 – BIKE SHOW MILLENNIUM 2018
Vandens motociklų  JETSKI SLALOM SHOW
FLY BOARD ir vandens motociklų free style parodomoji programa
21:00 – Grupė JUSTIN 3
22:00 
– ROJAUS TŪZAS su grupe IŠRINKTIEJI

Gegužės 20 d. (sekmadienis)

ROTUŠĖS AIKŠTĖ
10:00 – 18:00 – AUTOSHOW.
Lietuvos dB Drag čempionatas – automobilinių garso sistemų galios varžybos
Automėgėjų klubų „Tuning team“, „Autoera“, „Retromobile“ ir kt. naujausių eksponatų, senovinių automobilių ir motociklų, kitos technikos paroda.

18:00 arba 21:00  – EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS Kauno ŽALGIRIS – Maskvos CSKA arba Madrido REAL (numatoma tiesioginė transliacija)

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS
13:00 – Jaunimo roko grupių pasirodymai
16:00 – Legendinės BIG BYTO grupės
Mikas Suraučius ir BASSVIM
Kęstutis Ignatavičius ir AITVARIUKAI
VAIZBŪNAI

SANTAKOS PARKAS
12:00–23:00 – LAZIRINTAS
12:00–23:00 – Karuselių – batutų parkas
13:00–18:00   ŠEIMOS PIEVA. Edukacijos
14.45 – Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų cirko studija
15:00 – Šokio mokykla „Špagatas“, gimnastikos klubas „Fortûna“, šokių studija „Ballares“
15:30 – Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos džiazo atlikėjai
16:30 – Dainavimo ir choreografijos mokyklėlė „Medutis“
17:00 – Šokių klubas „Viena Linija“

KAUNO PILIES ZONA
PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
12:00–18:00 – TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS
 LIETUVOS KARIUOMENĖS VADO KALAVIJUI LAIMĖTI (FINALAI).
TARPTAUTINIS RAITŲ RITERIŲ TURNYRAS
18:00 arba 21:00  – EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS Kauno ŽALGIRIS – Maskvos CSKA arba Madrido REAL (numatoma tiesioginė transliacija)

12:00 – Iškilminga rikiuotė  ir eisena, skirta 500-osioms Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės pergalės mūšyje prie Polocko metinėms pažymėti

Lomoje prie medinio tilto
12:00–17:00 
– Viduramžių miestelis

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.
10:00–18:00  
Jomarkas/mugė

Valančiaus g.
12:00–18:00 – 
Turizmo gatvė

ISTORINĖS LR PREZIDENTŪROS SODELIS
18:00–23:00 – Žaliai balta vakarienė. (Išankstinė rezervacija tel. 8 686 12311 arba hotel@daugirdas.lt)

 

24
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30