Visos dienos

BEACH BIKE FEST ŠVENTOJOJE

Tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis "BEACH BIKE FEST" ŠVENTOJOJE jau trečius metus iš eilės - visai Lietuvai ir Europai!


4 dienų NEMOKAMOJE festivalio programoje baikerių varžybos, motociklų paroda ir paradas, taip pat griausmingi renginiai mūsų scenoje!


Atlikėjų sąrašas:


ROYCE,

EGLĖ JAKŠTYTĖ,

STUDIJA,

BALTASIS KIRAS,

WILLIE & THE GOODSOULS (FINLAND)

LEAFLET (FINLAND)

KĘSTUTIS JABLONSKIS ir grupė,

GUNS IN ROSES (Tribute VIlnius),

MISS JONES,

FIRE IT UP,

AUGUSTĖ ŽIČKUTĖ (X Faktorius 2017),

OTREYA,

JUSTĖ ŠIMKUTĖ (Kauno Šampaninis choras)

THE SOUL CULT,

GABIJA PETRAUSKAITĖ,

ŠTABAS,

LAPĖ,

JUSTAS ČEKATAUSKAS (TIUX MUSIC),

THE SWING CATS,

LUKRECIJA VASILIAUSKAITĖ,

ROADKILL,

LAST STOP THE MOON

SOUNDSGOOD DJ's.


Renginio vedėjas - Rytis Mazūras


Tarptautinis festivalis "BEACH BIKE FEST" svečiams suteikia unikalią galimybę lankytis visuose renginiuose NEMOKAMAI! Renginio organizatoriai dovanoja daug unikalių progų - vieną jų: PALAPINIŲ miestelis, kuriame mūsų svečiai pasistato palapines (gyvenamas, ne komercines) ir gyvena ant jūros kranto tiesiog NEMOKAMAI. Fantastika, taip?


Festivalio „BEACH BIKE FEST“ MUZIKINĖ PROGRAMA:


Birželio 7 d. KETVIRTADIENIS


16:00 – 00:00 Didžioji festivalio mugė, menų dirbtuvės šventės aikštėje ir Jūros gatvės alėjoje

16:00 – 18:15 DJ'ų pasirodymai (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

18:15 - 19:00 Atlikėjas JUSTAS ČEKATAUSKAS (TIUX MUSIC - VILNIUS)

19:00 – 19:10 OFICIALUS FESTIVALIO ATIDARYMAS

19:10 – 19:35 ATLIKĖJA JUSTĖ ŠIMKUTĖ (KAUNO ŠAMPANINIS CHORAS)

19:45 – 20:15 GYVO GARSO GRUPĖ „LAPĖ“ (KAUNAS)

20:15 – 20:30 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

20:30 – 21:15 GYVO GARSO GRUPĖ „LEAFLET“ (SUOMIJA)21:15 – 21:30 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

21:30 – 22:15 GYVO GARSO GRUPĖ “THE SOUL CULT” (KAUNAS)

22:15 – 22:30 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

22:30 – 23:15 Atlikėja AUGUSTĖ ŽIČKUTĖ (X FAKTORIUS 2017)

23:15 – 00:00 GYVO GARSO GRUPĖ WILLIE & THE GOODSOULS (SUOMIJA)

00:00 – 02:00 DJ'ų pasirodymai (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

02:00 – 06:00 NAKTINĖS FESTIVALIO SVEČIŲ LINKSMYBĖS VIETINIUOSE BARUOSE: "Paršelio Rojus", "Vikingas", "Titanikas", "Mažoji Armėnija", "Barža".


Birželio 8 d. PENKTADIENIS


10:00 – 02:00 VISOS DIENOS METU GROJA DJ (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

10:00 – 00:00 Didžioji festivalio mugė šventės aikštėje, menų dirbtuvės ir Jūros gatvės alėjoje

15:15 - 16:00 THE SWING CATS (VILNIUS)

16:00 – 16:45 GYVO GARSO GRUPĖ „LAPĖ“ (KAUNAS)

16:45 – 17:00 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

17:00 – 18:00 GYVO GARSO GRUPĖ „ŠTABAS“ (ŽEMAITIJA)

18:00 – 18:15 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

18:15 – 19:00 GYVO GARSO GRUPĖ „OTREYA“ (KAUNAS)

19:00 – 19:10 OFICIALUS FESTIVALIO ANTROS DIENOS ATIDARYMAS

19:10 – 20:00 KĘSTUTIS JABLONSKIS ir grupė

20:00 – 20:15 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

20:15 – 21:00 Atlikėja AUGUSTĖ ŽIČKUTĖ (X FAKTORIUS 2018)

21:00 – 21:45 GYVO GARSO GRUPĖ „FIRE IT UP“ (Vilnius)

21:45 – 22:00 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

22:00 – 22:45 GYVO GARSO GRUPĖ „GUNS IN ROSES“ (TRIBUTE / VILNIUS)

22:45 – 23:00 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

23:00 – 00:00 GYVO GARSO GRUPĖ „STUDIJA“

00:00 – 02:00 DJ'ų pasirodymai (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

02:00 – 06:00 NAKTINĖS FESTIVALIO SVEČIŲ LINKSMYBĖS VIETINIUOSE BARUOSE: "Paršelio Rojus", "Vikingas", "Titanikas", "Mažoji Armėnija", "Barža".


Birželio 9 d. ŠEŠTADIENIS


10:00 – 02:00 VISOS DIENOS METU GROJA DJ (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

10:00 – 00:00 Didžioji festivalio mugė, menų dirbtuvės šventės aikštėje ir Jūros gatvės alėjoje

16:00 – 16:45 ATLIKĖJA GABIJA PETRAUSKAITĖ (ŠIAULIAI)

16:45 – 17:30 GYVO GARSO GRUPĖ „OTREYA“ (KAUNAS)

17:30 – 18:15 ATLIKĖJA LUKRECIJA VASILIAUSKAITĖ (VILNIUS)

18:15 – 18:30 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

18:30 – 19:00 ATLIKĖJA JUSTĖ ŠIMKUTĖ (KAUNO ŠAMPANINIS CHORAS)

19:00 – 19:30 OFICIALI PROGRAMOS PRADŽIA IR APDOVANOJIMAI

19:30 – 20:15 GYVO GARSO GRUPĖ „ROADKILL“ (VILNIUS)

20:15 – 20:30 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

20:30 – 21:15 GYVO GARSO GRUPĖ „BALTASIS KIRAS“ (VILNIUS)

21:15 – 22:00 ATLIKĖJA EGLĖ JAKŠTYTĖ (KLAIPĖDA)

22:00 – 22:45 GYVO GARSO GRUPĖ „MISS JONES“ (KLAIPĖDA)

22:45 – 23:00 DJ'ų pasirodymai ir renginio vedėjo pranešimai

23:00 – 00:00 FESTIVALIO VINIS: „ROYCE“ (KLAIPĖDA)

00:00 – 01:00 DJ'ų pasirodymai (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

01:00 - 02:00 Elektroninės muzikos duetas LAST STOP THE MOON

02:00 – 06:00 NAKTINĖS FESTIVALIO SVEČIŲ LINKSMYBĖS VIETINIUOSE BARUOSE: "Paršelio Rojus", "Vikingas", "Titanikas", "Mažoji Armėnija", "Barža".


Birželio 10 d. SEKMADIENIS


10:00 – 16:00 VISOS DIENOS METU GROJA DJ (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

10:00 – 15:00 Didžioji festivalio mugė, menų dirbtuvės šventės aikštėje ir Jūros gatvės alėjoje

15:00 – 15:20 ATSISVEIKINIMAS FESTIVALIO SCENOJE, PADĖKOS DALYVIAMS

15:20 – 16:00 DJ'ų pasirodymai (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM). FESTIVALIO UŽDARYMASNuo

16 val. Visi laukiami VIETINIUOSE BARUOSE: "Paršelio Rojus", "Vikingas", "Titanikas", "Mažoji Armėnija", "Barža".


Festivalio „BEACH BIKE FEST“ BAIKERIŲ PROGRAMA:


Birželio 7 d. KETVIRTADIENIS


10:00 – 16:00 Įsikūrimas palapinių miestelyje (Šventosios Uosto teritorija) ir viešbučiuose


Birželio 8 d. PENKTADIENIS


10:00 – 16:00 Registracijos INFO CENTRE: Motociklų paroda, Baikerių paplūdimio tinklinio turnyras, Baikerių paplūdimio futbolo turnyras, Baidarių varžybos, Galiūnų rungtynės, Vyriausias/jauniausias baikeris, Barzdos, Tattoo rinkimai, Virvės traukimo varžybos, Mis BEACH BIKE FEST rinkimai.

10:00 – 19:00 Menų dirbtuvės, tiuningas.


Birželio 9 d. ŠEŠTADIENIS


10:00 – 13:00 Baikerių varžybos paplūdimyje ir šventės teritorijoje

11:00 – 16:00 Motociklų paroda Prieplaukos gatvėje

14:00 – 15:00 Baikerių paradas maršrutu: Šventoji – Palanga – Šventoji

16:00 – 18:00 Baikerių varžybos paplūdimyje ir šventės teritorijoje

19:00 – 19:30 Baikerių apdovanojimai


Birželio 10 d. SEKMADIENIS


10:00 – 16:00 VISOS DIENOS METU GROJA DJ (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

10:00 – 15:00 Didžioji festivalio mugė, menų dirbtuvės šventės aikštėje ir Jūros gatvės alėjoje

15:00 – 15:20 ATSISVEIKINIMAS FESTIVALIO SCENOJE, PADĖKOS DALYVIAMS

15:20 – 16:00 DJ'ų pasirodymai (SOUNDSGOOD DJ's, FixFM)

FESTIVALIO UŽDARYMAS.

Nuo 16 val. Visi laukiami VIETINIUOSE BARUOSE: "Paršelio Rojus", "Vikingas", "Titanikas", "Mažoji Armėnija", "Barža".
Programa nuolat atnaujinama ir pildoma. Renginio organizatorius turi visas teises keisti renginio programą be papildomų paaiškinimų.
Kontaktas norintiems bendradarbiauti:

Tel.:+37061003000 (d.d. 8-17val.)


Renginio organizatorius: Palangos miesto savivaldybė ir Saulės klubas.


www.beachbikefest.lt


Tarptautinio baikerių paplūdimio ir muzikos festivalio „BEACH BIKE FEST“ metu kviečiame apsistoti mūsų partnerių viešbučiuose ir poilsio namuose:


„Vila Regina“ Gubojų g. 2, Tel.: +370 616 76 201.

"Elija" Mokyklos g. 62, Tel.: +37061624000

"11 kopų" Kopų 11, Tel.: +370602 09090

"Titanikas" viešbutis, Tel.: +370602 09090.

“Floros Simfonija” Topolių g. 22, Tel.: +370 663 53 333.

"Jūros Nendrė", Pylimo g. 47 Tel.: +370602 09090.

"Vaivorykštė" Jūros g. 18, Tel.: +370 601 85355.

"Kopų 4" Kopų g. 4, Tel.: +370 645 69456.

"Undinė" Jūros g. 22, Tel.: +370 693 22007.

"Aušra" Jūros g. 18, Tel.: +370 601 85355.

“Beluga” Jūros g. 21, Tel.: +370 682 10 820.

“83 Pylimas” Pylimo g. 83, Tel.: +370 677 50 900.

“Meridia” Jūros g. 42, Tel.: +370 622 27 297.

"Miglė" "Miglė+" Jūros g. 47, Tel.: +370 603 76114.


Nerandate savęs prie paslaugų teikėjų sąrašo? Susisiekite su renginio organizatoriais telefonu: +370638 35 339


Festivalio barai:
"Paršelio Rojus","Vikingas","Titanikas", "Barža","Mažoji Armėnija","Du Malūnai".

Taip pat rekomenduojame
21
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31