Visos dienos

KJM Laisvalaikio centro užsiėmimai

Geriausias laikas po pamokų – Kauno jaunimo mokykloje!

Mes siūlome smagiausius ir naudingiausius užsiėmimus Tau ir Tavo draugui:

Žaisi kompiuterinius žaidimus (pavyzdžiui, galėsi tapti herojumi „League of Legends“ žaidime);

Mokytis lietuvių kalbos moderniai – pamiršk senas, atgyvenusias pratybas...;

Ruoši namų darbus arba taisysi spragas, kad namuose daugiau liktų laiko pachilinti;

Išliesi energiją „Taikvondo“ užsiėmimuose – Chuck Norris‘as nuo čia ir pradėjo;

Susipažinsi su socialiniais tinklais ir iš to uždirbsi kebabui ateityje;

Galėsi pasikalbėti su psichologe, socialine darbuotoja - išklausys Tavęs prie arbatos puodelio;

Konsultuosies su įvairių dalykų mokytojais nuo Vytauto Didžiojo laikų istorijos iki chemijos lygčių;

Išmoksi fotografijos paslapčių ir įšoksi į video režisieriaus kailį;

Vaidinsi teatre, kur improvizacijos atvers kelią į Holivudą;

Tapsi virtuvės šefu ir gurmanu – gaminsi ir valgysi!

Laisvalaikio centro idėja – užimti vaikus po pamokų įvairiomis edukacinėmis ir ne tik, veiklomis. Nesvarbu, kurioje mokykloje mokinys mokosi. Norime, kad visi, turėtų galimybę po pamokų lankyti būrelius. Vienas svarbiausių privalumų vaikams ir tėveliams – vaikai negaišta laiko kelionėse iš vieno užsiėmimo į kitą, o po vienos mokyklos stogu randa didelį nemokamų būrelių pasirinkimą.

Registracija - laisvalaikis@kjm.lt /+37063879194 / +37061166349

Facebook https://www.facebook.com/kjmlaisvalaikis/

------

Vaikai, kurie po pamokų blaškosi gatvėse, – tai vis opesnė problema miestų savivaldybėms. Tai ypač aktualu šeimoms, kurios finansiškai negali užtikrinti vaiko užimtumo po pamokų. Todėl, Kauno jaunimo centre vaikams atidarytas laisvalaikio centras. „Mes siūlome kompleksines paslaugas vaikams nemokamai – mokymąsi, įvairius užsiėmimus, maitinimą, neurosocialine konsultacija ir saugią, komfortišką erdvę“, - sako Kauno jaunimo mokyklos direktorius Tomas Lagūnavičius.

Mokinys atėjęs po pamokų, pirmiausia valgo pavakarius ir pasirenka, ką tą dieną lankys. „Jeigu vaikui bloga nuotaika ar jaučiasi pavargęs, jis gali sėdėti poilsio zonoje, kur skamba su relaksuojanti muzika ar naršyti internete prisijungęs prie Wi-fi tinklo“, - sako direktorius T. Lagūnavičius teigdamas, kad užsiėmimai nėra privalomi, bet rekomenduojami. Bet kuriuo atveju tėvai žinos, jog vaikas yra ugdymo įstaigoje kontroliuojamas ir stebimas suaugusiųjų iki 18 val., o po vakarienės saugiai išleistas namo.

Kauno jaunimo mokykloje įsteigtas laisvalaikio centras siūlo užsiėmimus net patiems išrankiausiems vaikams: „Taekwondo“  kovų treniruotės, fotografijos ir videografijos meno, lietuvių kalbos mokymosi šiuolaikiškai  kompiuteriais, socialinių tinklų verslo, strateginių kompiuterinių žaidimų ir viešojo kalbėjimo paslapčių. Svarbu pabrėžti, kad kiekvieną dieną įvairių dalykų mokytojai suteiks individualias konsultacijas vaikams, kurie nori  užpildyti mokinių spragas, pasiruošti testams ar egzaminams. Taigi centre pilnu pajėgumu dirbs kompetetingų daug korepetitorių.

Be to, laisvalaikio centre bus suteikiamos neurosocialinis konsultavimas vaikams ir tėvams. Kasdien mokiniai susiduria su stresu mokykloje ar šeimoje, todėl psichologės, socialinės darbuotojos ar dorinio ugdymo mokytojų pagalba – labai svarbi. O tėvai dažnai nežino, kur kreiptis dėl vaiko elgesio, kaip išspręsti problemas, kurias kelia  su atžalos. Neurosocialinis konsultavimas anoniminis ir pasiekiamas visiems.  

„Pasiryžome suteikti daug kompleksinių paslaugų po vienu Kauno jaunimo mokyklos stogu – nuo privalomo pagrindinio ugdymo iki naudingų užsiėmimų po pamokų ir nemokamu maitinimu“, - apie idėjos pradžią pasakojo direktorius T. Lagūnavičius. Laisvalaikio centras dirba nuo 13.30 val. iki 18 val. visomis darbo dienomis Kauno jaunimo mokykloje, Sandėlių g. 7

20
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31