Visos dienos

Sakralaus Virsmo Garsas

Gruodžio 9 dieną nuo 18:00h. kviečiame į ypatingą garsų sesiją, kurios metu galėsite susikaupti, pasikrauti energijos, bei paleisti išgirstas ir jau išjaustas bei atgyventas emocijas. 
Gongų, Šventų Tibeto dubenų skleidžiamo garso apsijungimas su Sakralinės mantros kartojimu atveria išties gydantį meditatyvų kelią į savigydos procesą. Tai padeda harmonizuoti sielos stygas, nukaidrinti mintis, atpalaiduoti kūno raumenis ir atjauninti visas organizmo ląsteles.
Ateikite ir leiskite sau patirti patyrimą, išsilaisvinimą, harmoniją ir šviesą. Mes taip ilgimės paprasčiausios širdies ramybės.!!!....o tai yra tyrai nuostabus būdas nurimti, susigrąžinti - susirinkti save į visumą, kur išbarstom savę po dalelę, pabūti savo vidinėje tyloje, budinti begalinės išminties intuiciją , žingsnis po žingsnio sugrįžti į save patį.
Dalyvavę žmonės ypatingai pabrėžia atsipalaidavimo ir lengvumo pojūtį po šios praktikos...
Tai bus Gydančių garsų mįslinga kelionė pro giliausias ir subtiliausias sielos erdves, ten, kur slepiasi pasitikėjimas mūsų: talentais, kūryba, laisve, saviraiška, laiminga šypsena, unikalios duotybės galimybės - pati esatis bei gyvenimo laimės pilnumas.
Skleidžiami garsai – harmonizuojantys virpesiai, priverčiantys mūsų kūno ląsteles vibruoti, o tokiu būdu ir masažuoti kiekvieną kūno ląstelę ir vidaus organus. Tai švelnus garsų virsmas meiliai kviečiantis panirti į gilesnius sąmonės klodus. 
Gongų dainuojančių dubenų virpesio garsas, prilyginamas pirmapradžiams visatos garsams ir kitų archajiškų - sakralių instrumentų bei tonininio dainavimo poveikis skleidžia aukšto dažnio vibracijas, kurios persmelkia – atpalaiduoja kūno bei nervų sistemos įtampas - veikiamas harmonizuojančio garso - protas paleidžia senus emocinius įrašus, vyksta švelnus įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Skambant nuoširdžiai gyvam garsui, stebuklingai veikiamas įtemptas gyvenimo būdas, kai norisi - sustoti, pailsėti, įsiklausyti į savo vidų, nes kiekviena neigiama patirtis, blogos emocijos, nuoskaudos, baimė, prisirišimai, skaudulys, stresas, įtampos užsilaiko - užsiblokuoja žmogaus kūno organizme. Todėl labai svarbu jas išlaisvinti ir atstatyti mūsų kūne tvyrančius disbalansus, kad nebūtų blokuojama gyvybinės energijos tėkmė. 
Klausantysis pasijaučia iš visų pusių apgaubtas užburiančio, gilaus ir harmoningo garso; dažnai "sakosi patekęs į būseną, kurioje sustoja laikas, užlieja gili ramybė, nebelieka rūpesčių ir problemų. Tarsi gimimas sąmoningam gyvenimui kupinam meilės ir džiugesio". Kiekvieno žmogaus patyrimas yra asmeniškai išgyventas labai autentškas, gilus ir nepakartojamas. Po garsų sesijos protas tampa daug skaidresnis, jaučiama ypatinga ramybė, atverta širdies erdvė bei sklindanti šviesa spnduliuojančiose akyse, atsinaujinusio savęs suvokimas. Tai ypatinga garso išvalanti galia kuri įgalina kūną ir protą atsargiai persitvarkyti taip, kad padidėtų džiaugsmo pojūtis, veiklos efektyvumas bei sveikata. 
Sesiją veda: "InDianė ŽyDiFėja" - “Garsų Deivė” Sertifikuota Gongų ir Himaląjų dainuojančių dubenėlių sakralinio gydymo meno terapijos specialistė. Keliautoja - Tyrinėtoja buvimą " Aš Esu - Visumą"- esu - visatos galybės vaikas.
Kviečiame pasinerti Gongų, Tibeto Dainuojančių dubenų, šamaniško bugno ritmu, dambreliu, kotchi varpeliais, vargonais, kriaukle— trimitu ir kitais įdomiais instrumentais bei mantrų giedojimu..... Gausus, gyvas, garso skambesys gyvybingai teka kartu, kad prisiartinti prie ypatingos kiekvieno iš mūsų esybės dalies. Tyra Galimybė įgalinti savę su gydomąją garso galia, vibracija bei sakralios šviesos energija primenančia kas mes esame iš tikrųjų.
KAIP PASIRUOŠTI?
Apsirenkite patogiai ir šiltai, pasiimkite paklotą ir čiužinuką, nedvejokite – patys nuspręskite, kiek komforto jums reikia. 
Rekomenduojama gerti daugiau vandens – taip padėsite fiziniam kūnui geriau išnaudoti gydančio garso privalumus.
Sesijos atlygis - 9 Eur.
REGISTRACIJA :
asmenine žinute {dalyvausiu vardas ir el.paštas} arba teiraukitės telefonu: +37065525775

Vieta: Rytų kultūros studijoje “WUDANG TAO“
P. Kalpoko g. 1 – 26
Kaunas
*Įėjimas iš Savanorių pr. pusės pro skersgatvį (šalia yra grožio klinika) eikite tiesiai pro šlagbaumą iki prieš akis priekyje stovinčio pastato ir po kairę bus pirmos durys.*

14
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gruodis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31