Visos dienos

Anglų k. savarankiškai B2-C1: nuo pirmadienio - tikrai tikrai!

''Nuo pirmadienio - tikrai tikrai'' - tai nemokamų praktinių seminarų apie anglų kalbos mokymąsi savarankiškai ciklas, kurį organizuoja VšĮ Anglų kalbos studija. Seminarus veda AKS vadovė Aurelija Ignotaitė, dirbanti su anglų kalba jau trylika metų ir planuojanti dirbti dar devyniasdešimt. 

Spalio 18 d. seminaras vyks AKS ŽALIAKALNIO filiale LIETUVIŲ G. 1, KAUNE. Seminaras skirtas ne tik besimokantiems anglų kalbos, bet ir mokytojams, kurie norėtų rasti naujų būdų bei išteklių tobulinti savo kalbai. 

Šis seminaras skirtas kalbos perfekcionistams, kuriems visi jau kuris laikas kartoja, kad 'tavo anglų kalba nuostabi', bet JŪS ŽINOTE - ji gali būti dar nuostabesnė. Taip, mes irgi žinome. Taip, čia kalbame apie jūsų išsvajotą C2 lygį. Imate įtarti, kad jis buvo išgalvotas godžių kalbos mokyklų tam, kad jūs išleistumėte daugiau pinigų kursams? Va ir ne, C2 lygį galite pasiekti patys ir mes jums net papasakosime, kaip. 

Visų, kurie anglų kalbos mokytis pradėjo ne per seniausiai (arba vis dar nepradėjo, bet jau tuoj tuoj), prašome pasidomėti ''Nuo pirmadienio - tikrai tikrai'' seminarais, skirtais kiek mažiau pažengusiems anglų kalbos gerbėjams :)

Seminaro pradžioje susipažinsime, pasidalinsime istorijomis, kodėl jums neužtenka anglų kalbos B2 lygiu, kodėl C2 atrodo taip toli ir ką jūs išmėginote, besistengdami to get there. Jei bus tinkama nuotaika, įdomumo dėlei pasidarysime lygio nustatymo testą, kad įsitikintume, ar netyčiukais jūsų lygis jau nepakilo iki C2 mums dar net nepradėjus seminaro. Įsitikinę, kad tikrai ne, toliau aptarsime tokias temas: 

1. Kuo skiriasi B2 ir C1, C1 ir C2. 
2. Pagrindinės C2 sudedamosios dalys. 
3. Dalykai, kurių jus mokė iki šiol ir kodėl jie yra netiesa (kad po IF negalima dėti WILL. Oh, really. Va ir galima) 
4. Kaip pasirinkti tinkamas mokymosi priemones ir kas yra netinkamos mokymosi priemonės at your level (kodėl C2 yra labai vienišas lygis). 
5. Kaip užsibrėžti realistiškus tikslus ir neprarasti motyvacijos po pirmos mokymosi savaitės. 
6. Kaip adaptuoti mokymosi planą pagal savo dienotvarkę ir 'šitas jau nusibodo' tempą. 
7. Kaip perlipti per 'nebegaliu ir kad ją kur kelmai tą anglų kalbą'. 
8. Kaip pasirinkti mokytoją, jei nutarčiau, kad man reikia pagalbos (kas man svarbu, be ko galiu apsieiti). 
9. Kaip stebėti ir vertinti savo progresą. 
10. O kai pasieksiu C2, kas tada?

Viso seminaro metu lauksime jūsų klausimų; jei juos reikės aptarti išsamiau, tai galėsime padaryti seminaro pabaigoje. 

Kodėl seminaras nemokamas? Ne, ne todėl, kad po seminaro mėginsime jums ką nors parduoti. Atvykdami niekuo neįsipareigojate, mes neturime jokio slapto plano (bet gal dar sugalvosime). Priežastis paprasta: seminarą vesianti AKS vadovė Aurelija jau treti metai nebedirba mokytoja, tačiau vis dar sulaukia mokinių, atėjusių per rekomendacijas ir norinčių mokytis būtent pas ją. Seminarai - vienas iš būdų pasidalinti sukauptomis žiniomis ir paskatinti daugiau žmonių nebeatidėlioti mokslų pradžios. Nuo pirmadienio - tikrai tikrai! Bet tikrai :)

Į seminarą labai prašome registruotis siunčiant mums Facebook žinutę arba el. laišką info@anglustudija.lt arba skambinant bet kuriuo AKS numeriu (juos rasite anglustudija.lt). Žvėryno studija niekaip nesutalpins daugiau negu 30 dalyvių didžiausiame savo kabinete, o grūstis kaip agurkėliai gi visai nenorėtumėte :)

Visiems užsiregistravusiems dalyviams paruošime medžiagos paketą bei mažą praktišką staigmenėlę! 

Kava, arbata ir užkandžiai, kaip visada - on us, bet galite atsinešti ir savo!

18
Liepa
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Liepa
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31