Renginys nemokamas

Kauno Rotušės aikštėje, 2015 lapkričio 28 dieną, šeštadienį vyks Kalėdų eglutės įžiebimo šventė. Kaip ir kiekvienais metais, eglutę kuria menininė Jolanta Šmidtienė su gausia savanorių komanda. Šiemet eglutės įžiebimo šventę organizuoja kūrybos namai "Elitaz".

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/SAbitD6na7g?rel=0&showinfo=0" frameborder="0" width="700" height="400"></iframe>

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė vyks lapkričio 28 dieną, šeštadienį, nuo 19:30 val. Renginį šiais metais patikėta vesti atlikėjui Marijonui Mikutavičiui ir jo partnerei Renatai Šakalytei Jakovlevai.

Šventinę programą savo muzikiniais kūriniais praturtins Merūnas Vitulskis, Linas Adomaitis, Danguolė Beinarytė ir choras "Jaunystė", Laura Remeikienė ir vaikų choras, Gražvydas iš aklųjų choro “Feniksas", Ovidijus Vyšniauskas, Neringa Nekrašiūtė ir projekto “X Faktorius” dalyviai.

„Šventės žiūrovams bus pristatyta jaudinanti pasaka apie svajonę. Vaikiškas Kalėdų laukimas ir tikėjimas stebuklu palies kiekvieną – jauną, seną, vaiką, keistuolį ar vienišių. Nors pasakų kelias pilnas netikėtumų, finale triumfuos svajonių išsipildymo stebuklas. Ši pasaka ir įsižiebusi Kalėdų eglutė simboliškai pradės šių metų „Išsipildymo akcijos“ globojamų ligoniukų stebuklą, kuris bus kupinas jaudulio ir laukimo“, - pasakojo šventės organizatoriai.

Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu bus paskelbtas tradicinės, jau tryliktą kartą rengiamos „Išsipildymo akcijos“ startas.

Renginį tiesiogiai transliuos portalas „Kas vyksta Kaune“ ir TV3 televizija.

Jau eilę metų prie Kauno kalėdinės eglutės besidarbuojanti menininkė Jolanta Šmidtienė tikina, jog dabar darbai vyksta labai intensyviai. Kol kas vaizdas gražios Kalėdų eglutės tikrai neprimena. Šiuo metu darbas primena cechą, kuriame atliekami purviniausi darbai.

„Dirbam tikrai intensyviai. Apie dešimt žmonių pamainomis ateina. Dirbam nuo 8 iki kaip išeina. Tad būna ir dešimtą vakaro namo iškeliaujam. Šiuo metu dirbam juodžiausius darbus: viriname, dažome, tampome. Iš tiesų, dabar toks darbas, kuris lieka nematomas kitiems“, – komentavo pagrindinė eglutės kūrėja Jolanta Šmidtienė. Daugiau skaitykite čia>>>

Kelis metus iš eilės Kauno eglė pripažįstama kaip gražiausia visoje Lietuvoje.

Portalas "Kas vyksta Kaune" eglutės įžiebimo šventės informaciją skelbs nuolat. Sekite naujienas!

Prieš šventę ir šventės metu Rotušės aikštėje ir aplinkinėse gatvelėse bus ribojamas lengvųjų automobilių eismas, kauniečiai kviečiami į šventę atvykti miesto viešuoju transportu.

Į Rotušės aikštę patekti galima per kelias puses, nesinaudokite tik pagrindiniu įėjimu iš Vilniaus gatvės, galite pasinaudoti Jakšto, Muziejaus, Daugirdo, Aleksoto, Muitinės gatvių praėjimais.

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/7ZnsRLHElDs?rel=0&showinfo=0" frameborder="0" width="700" height="394"></iframe>

Taip pat rekomenduojame

Interaktyvus šou „Sex guru“
Koncertas
19:00 Lapkričio 22
MERŪNAS „MUZIKA – LIETUVAI”
Koncertas
19:00 Spalio 30
90
Koncertas
20:00 Lapkričio 19