Visos dienos

Gamtos ir tiksliųjų mokslų būreliai 1-12 klasių moksleiviams

Kauno tvirtovės VII fortas jau pradėjo moksleivių registraciją į gamtos ir tiksliųjų mokslų būrelių grupes 2017-2018 mokslo metams!

Taikomųjų mokslų būrelių programose - chemijos, fizikos, biologijos, matematikos, kompiuterinio projektavimo ir modeliavimo bei programavimo užsiėmimai, pritaikyti 1-12 klasių moksleiviams, siekiant suteikti teorinių ir praktinių mokslo žinių bei užtikrinti moksleivių pranašumą būsimų kolegų tarpe ankstyvojoje karjeros stadijoje.

Visus mokslo metus trunkantys užsiėmimai yra skirti susipažinti su gamtos ir tiksliaisiais mokslais arba gilinti jau turimas žinias, susipažįstant su praktiniu darbu laboratorijoje, atliekant cheminius, fizikinius, biologinius eksperimentus ir darbu kompiuterizuotoje matematikos klasėje, išmokstant naudotis kompiuterinio projektavimo programine įranga, pjaustymo ir spausdinimo ploteriais, lazerinėmis staklėmis ir kita kompiuterizuota įranga.

Rengiami užsiėmimai suskirstyti į šias grupes:

Gamtos mokslų bičiuliai (1-2 kl. ir 3-4 kl. moksleivių grupės, taip pat sustiprinta grupė 3-4 kl. moksleiviams). Užsiėmimai skirti moksleiviams, kurie Kauno tvirtovės VII forto laboratorijoje lankysis pirmą kartą bei siekia sukurti tvirtus gamtos mokslų pamatus;

Matematikos bičiuliai (1-2 kl. ir 3-4 kl.). Užsiėmimai skirti pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti stojimui į progimnazijos klases, įvairiems matematikos konkursams. Užsiėmimų metu 1 val. bus skirta teorijai ir uždavinių sprendimui, o pusvalandis - matematinės kompetencijos ugdymui žaidybine forma;

Gamtos mokslų draugai (5-7 kl., taip pat sustiprinta grupė 5-8 kl. moksleiviams). Užsiėmimai skirti moksleiviams, siekiantiems plėsti ir praktiškai įtvirtinti jau turimas ir mūsų mokslo laboratorijoje įgytas chemijos, fizikos ir biologijos žinias;

Matematikos draugai (5-6 kl. ir 7-8 kl., taip pat sustiprintos grupės). Užsiėmimų metu stiprinami savarankiško matematikos mokymosi įgūdžiai, ruošiamasi aukštesnės klasės kursui, stojamajam egzaminui į gimnazijas ar įvairiems matematikos konkursams;

Gamtos mokslų ekspertai. Užsiėmimai skirti 8-10 ir 11-12 klasių moksleiviams, mokykloje įgyjantiems pagrindines chemijos, fizikos ir biologijos žinias bei siekiantiems praktinės laboratorinio-tiriamojo darbo patirties pagal individualius poreikius ar norintiems parengti brandos darbą;

Matematikos ekspertai. Užsiėmimai skirti 9-10 ir 11-12 klasių moksleiviams, siekiantiems pakartoti ir pagilinti jau turimas matematikos žinias, pasiruošti įvairiems matematikos konkursams ar norintiems parengti brandos darbą. Užsiėmimų metu stiprinami mokinių gebėjimai, kartojamos ankstesnėse klasėse įgytos žinios, supažindinama su egzaminų struktūra, atliekama daug tipinių egzaminų užduočių;

Kompiuterinis projektavimas ir modeliavimas (7-9 kl. ir 10-12 kl. moksleivių grupės). Užsiėmimų metu dirbsime su kompiuterinio projektavimo programine įranga (AutoCad ir kt.), išmoksime dirbti su pjaustymo ir spausdinimo ploteriais, lazerinėmis staklėmis ir kita kompiuterizuota įranga.

Programavimas (5-6 kl. ir 7-8 kl.). Užsiėmimų metu moksleiviai įgaus pirmos programavimo patirties: būrelio programa sudaryta siekiant suteikti moksleiviams žinias apie plačias programavimo taikymo stritis - nuo interneto svetainių kūrimo iki elektronikos programavimo ir aparatūros valdymo.

Užsiėmimų trukmė - 2 ak. val. (1 val. 30 min.) vieną kartą per savaitę.

Kiekvienas užsiėmimų dalyvis yra aprūpinamas saugos priemonėmis, reagentais, indais, fizikos bei biologijos tyrimams reikalinga aparatūra, kompiuteriais ir kita kompiuterizuota įranga. Užsiėmimų metu užtikrinamas dalyvių saugumas bei nuolatinė priežiūra.

Parengta programa skatiname betarpišką bendravimą tarp žingeidžių moksleivių, žengiančių pirmuosius žingsnius mokslo pažinime ir diplomuotų specialistų. Kartu su jaunais, atsakingais bei pedagoginio darbo patirtį turinčiais kuratoriais, moksleiviai išbandys darbą šiuolaikiškai įrengtoje laboratorijoje bei kompiuterizuotoje matematikos klasėje.

REGISTRACIJA į būrelius vykdoma čia: https://goo.gl/uSVFwZ 

Mėnesio (4 užsiėmimų) mokestis:
Naujose grupėse - 35 €/mėn.;
Antrų mokslo metų grupėse - 30 €/mėn.;
Moksleiviams, turintiems baigimo pažymas "su pagyrimu" - 25 €/mėn.
Tikslinės NVŠ lėšos visose grupėse užskaitomos. Už būrelius mokama pirmąją mėnesio savaitę už einamą mėnesį grynaisiais arba pavedimu.

Daugiau informacijos el. paštu mokykla@septintasfortas.lt arba telefonu +370 652 47 001.

Išsamesnius programų aprašymus ir praeitų mokslo metų būrelių akimirkas rasite mūsų internetinėje svetainėje www.septintasfortas.lt .

19
Birželis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
×
Birželis
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30