Visos dienos

Komedija „Vyrų laiškai“

Autorius: Kvartet-i

Režisierius: Oleg Šapošnikov

Kompozitorius: Audrius Balsys

Dailininkas: Wojtek Stefaniak

Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius

Vertėjas: Herkus Kunčius

Vaidina:

Gytis - Gytis Ivanauskas

Eimutis - Eimutis Kvoščiauskas

Sakalas - Sakalas Uždavinys

Dalius - Dalius Skamarakas

Andrius - Andrius Žiurauskas

„Domino“ teatras pristato dar vieną, pagal „Kvartet-i“ pjesę, sukurtą komediją. Ankstesnieji spektakliai „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Radijo ereliai“ pelnė didžiulį populiarumą bei pripažinimą. Šiam spektakliui sukurta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje - specialiai jai, atsiskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas.

Komedija „Vyrų laiškai“ puikiai pratęsia temas, kurios savo komiškumu itin žavėjo žiūrovus filmuose „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Apie ką dar kalba vyrai?“. Šįkart spektaklio herojai savo gyvenimo vingius ir ypatumus išpažįsta laiškuose... elektrikui, Kalėdų Seneliui, nesamai meilei, krepšiniui, tėvynei, sūnui, nuslinkusiems plaukams, elitiniam menui ir kt. Laiškus „rašys“ ir iš kojų verčiančiomis temomis diskutuos žinomi Lietuvos aktoriai: Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas bei Dalius Skamarakas. 5 skirtingi herojai pasirodys itin netikėtuose vaidmenyse, kuriuos apjungs dar daugiau netikėti muzikiniai pasirodymai.

Atstumas tarp aktoriaus, personažo ir žiūrovo bus labai nedidelis. Todėl kiekvienas žiūrovas visose situacijose lengvai atpažins save ar savo artimą. Teatras dar niekada nebuvo taip arti žiūrovo. Protingas ir subtilus humoras nepaliks abejingų.

Galų gale, herojai padės atsakyti į tokius klausimus kaip: kaip rasti bendrą kalbą su senstančiais tėvais? Palikti žmoną ir išeiti pas meilužę ar kentėti? Ieškoti Dievo savyje ar bažnyčioje, jei ten stovi banditai su žvakutėmis? Kaip geriau elgtis: taip kaip norisi ar taip kaip reikia? Kodėl amžina meilė yra tokia nepasiekiama? Kodėl tik elektrikas gali būti laimingas? Kodėl šioje šalyje niekada nebus gerai?

Pačioje pabaigoje spektaklis leis pajusti, kad šie „laiškai“ yra sąžiningas ir atviras pokalbis apie tai, kas tave dabar labiausiai jaudina.

Pasinaudokite šiuo momentu, nes tai tikrai bus naudinga!

Spektaklio pastatymui suburta tarptautinė komanda - tikri savo srities profesionalai: režisierius Olegas Šapošnikovas, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, kompozitorius Audrius Balsys bei scenografas Wojtekas Stefaniakas.

Iš Sakalo Uždavinio laiško Tėvynei:

„Tik supraskite mus teisingai, tai mūsų mylima Tėvynė, mes ją be išlygų mylim, ir krepšinį, ir „Švyturio“ alų, ir lietuvių kalba... bet: - niekada... Pas mus niekada nebus gerai.. Tai neįmanoma.

Tik mūsų šalyje vienu metu yra blogai ir šalta. Be to, drėgna, o todėl dar šalčiau. ir dar tamsu, kur beeitum - nė velnio nesimato, todėl visa rodosi dar šalčiau, ir dar drėgniau. Tad turime 3 pagrindines bėdas: pas mus šalta, tamsu ir drėgna. Ir dar toli. Mes tikrai nesijaučiame esantys Europos centru, net lenkai iki mūsų kelių netiesia. Ir dar vienas dalykas - visada anksčiau. Ta prasme, kad viskas pas mus - anuomet, tada buvo gerai, - prie Vytauto, lenko, Caro, Smetonos, vokiečio, sovieto... visada „tada“! Niekada nebūna gerai dabar. Ir štai tokią šalį mes mylime. Kuo blogiau, tuo labiau mylime... iš nevilties.

Tad klasikas neteisus - ne „ten gerai, kur mūsų nėra“, o „ten gerai, kur mums blogai“. Arba net taip: „Kur blogai, ten ir mes“.

23
Gegužė
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
×
Gegužė
P A T K Pn Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31